ВМ-НВХ Мазно прасенце за фино дупенце-15част

  • 16 039
  • 385
  •   1
Отговори
# 315
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Тук съм , ама искам да съм без глава...  Confused Имам клоунски нос, изразходвах един вагон салфетки  Гледам калориите да са около 1200 . Не съм качила ...
Обичам ви  Hug

# 316
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Nerd Роси, у вас тераса имате ли? Какъв вагон, каква салфетка?? Стискаш нос отвъд джама, мижаш, издухваш квалитетно  и ... Тц,тц, цъ.. Никаква икономичност у таз днешната младйеж! Пфу!

# 317
  • Мнения: 2 897
Рецепта за палачинки с "луксозна" плънка

- палачинките: смес от яйца и прясно мляко се използва за направата на тънки палачинки
- "луксозната" плънка: късчета варено пилешко месо, парченца кашкавал, парченца кисели краставички, парченца маслини, високомаслена заквасена сметана, няколко капки лимонов сок, малко черен пипер

Рецепта за мезе "за гости"

- сваряват се яйца
- режат се наполовина и се слагат в купички със сос от: парченца рачешки рулца, 1-2 лъжици зехтин, високомаслена заквасена сметана, няколко капки лимонов сок, малко черен пипер

Рецепта за пиле в йенски съд

в йенски съд се пекат на 200 градуса
- заквасена сметана
- гъби
- пилешки гърди
- топено/пушено сирене
- и пак отначало

Рецепта за невероятно маринованопиле

- пилешки/пуешки гърди се намазват със заквасена сметана и горчица (ако намерите в тубичка, а не бурканче ще е най-добре)
- оставят се да престоят една нощ, след което могат да се пекат на тиган/грил/фурна

Рецепта за чушки с кайма

- 1 голяма и стабилна чушка се реже на 2
- във всяка част се слага плънка от: кайма, яйце, много подправки, малки парченца кашкавал
- пече се във фурна
- малко преди да е готово се поръсва с настърган кашкавал
- изважда се, когато кашкавалът хване коричка

Рецепта за тиквички с кайма

- 1 тиквичка се реже на 2, като всяка част се издълбава
- във всяка част се слага плънка от: кайма, яйце, много подправки, извара, издълбаната част от тиквичката
- пече се във фурна
- малко преди да е готово се поръсва с настърган кашкавал
- изважда се, когато кашкавалът хване коричка

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 23:35 от Denichkata

# 318
  • Мнения: 274
Здравейте!
Имам да свалям 3 килограма след бременността си. Пробвах се с глад - не става, спорт - не става. Форумци, които са по-наясно със свалянето ме насочиха към този режим и мисля от утре да го започна, пък ще видим дали ще съумея да го спазя. По принцип се храня малко и ме интересува възможно ли е при този режим да ям само по веднъж на ден??? Praynig
Ще правя и коремни преси, че май там са ми килата, иначе съм си стегната. ooooh!

# 319
  • Мнения: 1 280
Не можеш,а и не трябва при този режим ,и при който и да е друг режим да се храниш веднъж на ден. 3 те килца няма да ги свалиш бързо с този режим,защото НВД,не е диета за бързо отслабване,а режим с който можеш да живееш и цял живот. Про4ети колкото можеш пове4е за НВД, за да разбереш за какво става въпрос. Аз все пак не разбрах дали искаш по-бързи4ко да ги свалиш тези 3 кг,или предпо4иташ това да стане по-бавно и трайно? Аз смятам,4е с известни ограни4ения и пове4ко спорт ще ги смъкнеш бързо,все пак това са само 3 кила,не са 13,нито 23,33...Не се притеснявай! Желая ти успех,и аз искам да съм на твое място,да имам 3 кг. за сваляне...пожелай ми го!  Wink Hug

# 320
  • Мнения: 274
Piinkito, пожелавам ти го от все сърце.
Искам да ги сваля, без значение кога. На външен вид не ми личат никак, всъщност само на коремчето леко. Close На пръстите на едната ми ръка се броят панталоните и дънките, които не мога да закопчая, така че не ми е болка за умиргане- поне от скоро гледам така на нещата. Crazy

# 321
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Здравейте красавици  Hug
Днес съм работна, ама с целия арсенал от илачи. Небесна , имаме тераса  Mr. Green
Пак главата не е моя, ама ще гледам да не объркам сметките на шефа  Mr. Green
Много захар в тия лЮкарства  ooooh! Докат ги наглася тия %  .
Дени много благодаря да рецептите  Hug А маслото и аз го смуча като бонбон  Peace
Танитка  Hug
Лек ден ви желая

# 322
  • Мнения: 1 584
Добро уто и от мен,

Дени, мерси за рецептите. Аз тъкмо днес мислех да правя тиквички с кайма Grinning Че преди само патладжани правех така, но сега взех тиквички.

Аз обаче калории хич не мога да броя ooooh! Резултата от петък досега е -200 гр Crazy Но се чувствам добре - леко,корема ми е поприбран Peace

# 323
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Пък рюцептата за маринованото пиле в сметана и горчица ми хареса и ще изпълня в скоро време. Звучи интригуващо!   chef

Роси, сега ща ва замоля нещо си. Един вид лечение на неразположението. Започни да си мислиш и представяш себе си здрав, ухилен, доволен, игнорирай болестните симптоми, не им обръщай внимание, само саполити бърши, щот ще получиш невъзпитана гледка и колегите ще се възмутят правомерно..  Crazy Самовнушение визирам с тая технология. Поискай силно да оздравяваш вече, проектирай с мисъл едно здраво Роси, доволно хвъркащо по алеята с кололото, гимнастиращо сабахлян и пълно с хенергия. Мисли за здрава и млада хубава Роси... Настинки.. Бпфу!
Таквиз работи не са сложни, но са възможни и вършат чудеса. АЗ само препоръчвам, да знайте, че и така става. Роси го познавам и знам, че ще му е лесен такъв автотренинг. АБракадабра!  Party
Аз сега обмислям как да се настроя. Дали да си мисля, че метаболизма се повишава, отслабвам приятно и ми се стяга кожата или по-добре е да се проектирам инициативна, нахъсана и желаеща спортни дейности. Така подсъзнателно ще възбудя в мозъка настроение за ежедневен спорт. А сега само причини си намирам и стоя разплут.. Може би това е вариант..
Трябва да се опитват разни работи.  Wink

# 324
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
 Hug

# 325
  • Мнения: 360
Добро утро и от мен. Hug Hug Hug
А съм един изряден режимуващ, вчера калории погълнала 1168 , яла съм краставички, орехи, сиренце и зехтин, месото малко ще почака да ми дойде вдъхновението / само мъжО, как ще почака.... newsm78 /.
Проценти добре  М- 59%  Б - 25%  В - 16%.
Весела и доволна, смалявам обиколки. kyllmg kyllmg kyllmg

# 326
  • Мнения: 2 147
Здравейте момичета  Simple Smile
Тези почивни дни съм извън режима  Party Crazy и сега си понасям последствията Hug
+ в теглилката и болки в стомаха Naughty, но така се случва на лакомница като мен #Cussing out

# 327
  • Мнения: 50
И аз съм така:badscale:  Май е време да спра млечните за малко и да карам само на месо и зелено. Нали може така?

# 328
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Месо, зелено и зехтин  Peace Зимата по едно време и аз бях спряла млечните за 1 седмица и се чувствах добре. Сега гледам да не наблягам много на кашкавала и сиренето - около 50 гр. дневно ми се събират , но пък хапвам Цедено мляко и сметана - от тях почвече от 200 гр. дневно не мога да изям и ми е добре .
И от какво са ви болките в стомаха многоуважема Рицарке  Hug

# 329
  • Мнения: 2 897
Аз без млечни определено се чувствам по-добре. Особено без кисело мляко. Но може би причиата е, че когато ги ям нямам спирачки  Embarassed..

Общи условия

Активация на акаунт