ВМ-НВХ Мазно прасенце за фино дупенце-15част

  • 16 029
  • 385
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 147
Май сте прави момичета, ама сутрин триците ......защото сутринта WC - то беше smile3511

# 331
  • Мнения: 360
Момичета, някой може ли да ми каже енергийните стойности на 100 грама миди? newsm78
Много противоречиви днни намирам в нета newsm78.

# 332
  • Мнения: 2 897
Триците могат да се слага в омлет/бъркани яйца или в супа.

# 333
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Зетче, аз от 2-3 седмици ям сутрин по 1 киви  - около 50 гр. После въглехидрата го намалявам със сметана с ленено семе . Кивито наистина върши чудеса . Триците са ми  вкусни , ама откакто открих мления лен  Heart Eyes

# 334
  • Berlin
  • Мнения: 11 267
добър вечеер Simple Smile ни съм писала скоро, щото събота и неделя търчах насам натам.боулинг играх мнооого игри, сега ме болят целите крака ! ама полезно е Grinning и интересно Simple Smile режимна съм, само дето нямах много време за ядене и вчера и днес ми се вие свят нещо.  newsm78 якето дето ми стягаше на бюста, сега ми се закопчава свободно Wink и получавам отсам оттам одобрителни погледи, много добре се чувствам !

# 335
  • Мнения: 274
Бихте ли ми казали - проблем ли ще е според режима това, че се храня с най-разнообразни храни, но в изключително малки количества? Или да заложа на еднообразна храна в по-големи количества?
Днес съм изконсумирала:
закуска: айрян
обяд: риба тон
вечеря: пил. пържолка; малък домат; задушена царевица с масло; салата - зеле, моркови и майонеза...и около 10-ина пуканки Embarassed

Количеството на вечеря навярно ще ви се стори огромно, но всъщност не е така.

Бихте ли ме посъветвали, ако някъде бъркам, защото засега ми е много трудно - не храненето, а комбинирането и съчетаването на храните. Rolling Eyes

# 336
  • Мнения: 2 897
Този режим е вискомазнине и нисковъглехидратен. Не може да ядеш високовъглехидратни храни дори в малки количества.

Този режим не е еднообразен.

Къде ти е закуската?
Къде са ти мазнините? Виждам само протеини в менюто.

Защо не прочетеш подробно 1ва страница?

# 337
  • Berlin
  • Мнения: 11 267
най-добре е да си записваш някъде и да следиш % иии след време ще свикнеш. аз още не съм свикнала съвсем де.. ама щом имам резултати, значи съм на прав път Grinning днес ядох домати+синьо сирене и свинско с маалко лук в масло + задушени тиквички пак с масло. не закусвах, понеже нямах време  Sick

# 338
  • Мнения: 274
За пръв път от не знам си колко време закусвам, не мога от раз да почна и това е положението. Confused

Царевицата ли в случая е проблема??? Изчетох всичко от първа страница, даже си го изпринтих. Embarassed Пуканките е ясно, че не трябваше да ги ям...ама айде бяха съвсем мъничко.

Явно имам проблем с това кое е мазнина, кое протеин. Изключително скарана съм с диетите (режимите на хранене). ooooh!

# 339
  • Мнения: 2 897
Мазнина - масло, зехтин, сметана
По-малко мазнина - високомаслено кисело мляко, пилешли бутчета и крилца, по-мазно свинско месо
Балансирано протеин-мазнина - средномаслено кисело мляко, сирене, кашкавал
Протеин - нискомаслено кисело мляко, риба тон, извара, пилешко бяло месо, много чисто свинско месо и т.н.

Това класифициране е много относително и зависи от конкретния продукт (конкретната марка мляко или кашкавал например), но е някакъв ориентир.

Ако си на този режим забравяш за "нискомаслени" и "обезмаслени продукти".

# 340
  • Мнения: 115
Здравейте и от мен....Отдавна не съм се обаждала, но то като няма с какво да се хваля, нещо интусиазмът ми спадна....защото нищо не свалям напоследък. Но тъй като мисля това да ми е режим така да се каже за доста продължително, даже доживотно (е с малки или по-големи изключения, че не съм от много постоянните за дълго) и си мисля че е нормално застоят в килограмите. Но като чета тук, може би млечните продукти ми идват в повечко и ще трябва да ги намалявам, поне докато постигна желаните килца...
Поздрави и усмивки!!!

# 341
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Тъй тъй...
Миглена, за закуска само с айрян не става. Започни да ядеш по-прилична закуска - бъркай кисело в лен и сусам, трици.. Всичко пише. Ще свикнеш и ще си свеж и бодър.
Вечерята в сравнение с останалото хранене е обилна. Царевица не може. С нея угояват прасенца, все пак.
Разпределяй си в равни калории всичките хранения, вмъкни закуски помежду им, да станат 5. Най-добър ефект съм забелязал при хубаво мазнинно хранене, разпределено  5 пъти дневно.
За обяд тая риба тон гола ли беше или в зехтин? Най-здравословно е да е риб в собствен сос, който да допълниш със студено.пресован зехтин... Сложи и някой зеленчук.
Може да вмъкнеш допълнителен прием на витамини някакъв. Рибено Ескимо 3 си вземи..
Чети първата страница...
За вечеря избягвай въглехидрати всякакви, рядко яж млечни по туй време, както и разни зеленчуци с въглехидност.
Успех!

Напоследък ям по-белтъчно, но ще коригирам мене си.
Днес отпуснах душата с 2 парченце истински шоколад. Доволен съм, отстраних подсладения тотално.

# 342
  • Мнения: 274
Нeбесна, благодаря ти! Деничка, на теб също! Взимам си поука и утре пак ще пиша! Party

# 343
  • Мнения: 437
И аз подобно Небесната-малко истински шоколад,ама и малко алкохолец люснах,че е празник все пак. Embarassed Обаче откъм спорт и двигателна активност съм си послал много добре.  jump  running dancing
Хади,да спим. Heart Eyes

# 344
  • Мнения: 1 280
Ох,днес  се изкалпазаних,а бях казала,4е ще съм сериозен..ве4е няма да плещя такива глупости,4е ето ,като кажа така,и не става работата...Като задъфках едо барбекщ днес...след работа,озверяла от глад...и сега шкембо е 5 мин, пред мен..уж меса пилешки,ама сега ми е тежко,и донапълних тумбака с вода,да не би да остане празно място...Миналата нощ нещо не можах да спя,и ето май и тази ще е така..брй какъв съм глупен4о...а имам много тежка седмица работна,и трябва да спя!!!

Общи условия

Активация на акаунт