фетална морфология

  • 7 877
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 686
Неее, не искам да кажа това.
Като имаш направление прегледът ти е безплатен.
Но от всички специалисти, които преглеждат там ми обясниха, че само Д-р Спасов работи със здравната каса, т.е. с направление.
Ако искаш при Томова или някой друг явно трябва да си платиш.

# 31
  • София
  • Мнения: 11 710
Цитат на: krasy_alex
А така значи искаш да кажеш, че хем имаш направление за фет. морфология, хем ще трябва да си платиш, така ли? (Нали става дума за Института по педиатрия)

Или отиваш там с направление или си плащаш някъде другаде, където апаратурата е по-добра.
На мен самия Спасов ми каза,че от всички места на които преглежда,във Фемина е най-добрата апаратура.Аз тогава не знаех къде точно преглежда,исках да разбера какви са отзивите за него и започнах да се ровя из Интернет.Разбира се  може и с рекламна цел да го е казал.Но съм чела,че и Томова е казвала,че там УЗ-то не е толкова добро.

# 32
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Цитат на: Ali97
Цитат на: krasy_alex
А така значи искаш да кажеш, че хем имаш направление за фет. морфология, хем ще трябва да си платиш, така ли? (Нали става дума за Института по педиатрия)

Или отиваш там с направление или си плащаш някъде другаде, където апаратурата е по-добра.
На мен самия Спасов ми каза,че от всички места на които преглежда,във Фемина е най-добрата апаратура.Аз тогава не знаех къде точно преглежда,исках да разбера какви са отзивите за него и започнах да се ровя из Интернет.Разбира се  може и с рекламна цел да го е казал.Но съм чела,че и Томова е казвала,че там УЗ-то не е толкова добро.

Гласувам за фемина. Найстина имат страхотна апаратура. Там ми правиха триизмерен видеозон.

# 33
  • Мнения: 1 031
Здравейте!!

Извинявайте момичета, но може ли сбита информация.

В коя седмица се прави БХС и в коя фетална морфология?

И аз както съм от Пловдив ако си взема направление трябва да дойда в София за тези прегледи ли?

Ако някой знае адреса на този доктор Спасов, защото ще се наложи издирване? Не познавам София, но щом е за добро...

Предварително благодаря!!

# 34
  • София
  • Мнения: 11 710
БХС се прави м/у 15 и 19 навършени седмици.Това ми отговориха от ген.лаборатория на МД.БХС вече не се поема от здр.каса,а си плащаш.Не зная дали се прави в Пловдив,мисля че само в София.
При фет.морфология е различно.Някои лекари искат да те видят между 17 и 20 г.с.,а други след 20 г.с.Важното според мен е да се ориентираш към добър лекар,с добра апаратура и съответно той да ти каже кога да отидеш.

# 35
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ако не си решила окончателно за лекар аз бях при В. Димитрова в МД. Тя ме гледа на видеозон, направи ми амниоцентеза и след това ме наблюдава 3 дни да види как съм понеже вдигах кръвно. Видеозона ми беше 30 лв. в МД мисля че в четвъртък след обяд, т.е. в частния й прием въпреки че бях с направление за нея. Доколкото знам така е и при Мазнейкова. Това ми включваше и амниоцентезата да добавя, платих си още само иглата - 24 лева. След това лежах три дни безплатно при нея на 10 ет. да ме наблюдава и да ми направи всякакви изследвания, което беше добре понеже в поликлиниката не правят редовно а аз както споменах имах проблеми с кръвното. След това ходих при нея във Фемина да види бебето и мен на доплер за което платих 50 лв. а тя като бонус ме прегледа с триизмерен видеозон.  Димитрова ми препоръчаха двама независими лекари като много добра ехографистка.

Общи условия

Активация на акаунт