Ето вече май дойде,ОКТОМВРИйското дете,ще каже момиче ли е то или момче!!!

  • 12 713
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5
Здравейте момичета!  bouquet
Приемате ли нови бъдещи мами октомврийки? newsm78
Ако ДА, то тогава и аз се присъединявам към вас!!! Hug


Здравей и добре дошла.))))

Благодаря!!! Аз от доста време пиша тук, но в други темички, а 2 месеца малко се позагубих, но вече съм тук и с хубава новина!!!И тя е ........?


# 241
  • Мнения: 5
И каква е хубавата новина? Извинявай за любопитството

# 242
  • Мнения: 22 465
Здравейте от мен за днес.))))
Към средата на деня вече има активност, за което се радвам.))))

Аз малко да се оплача. При нас в Плевен вече започнаха жегите и направо не ми се мисли какво ще е цяло лято. Аз хич не ги обичам по принцип а сега съвсем.)))
Краката ми вчера успяха да отекат за 4часа в града в най-голямата жега, така че изглежда това ме очаква. Което хич не ми харесва, но няма как.)))
Днес реших да стъпя и на кантара, не го бях правила от една седмица, в която ми се струпа доста хапване и направо се уплаших. Още 2кг отгоре, които смятам да коригирам през следващата седмица.

А иначе, нещо доста интересно научено от лекар.
За отърваване от солта натрупана в организма, което за нас бременните е още по-лошо една рецепта.
Всяка сутрин се изяждат 7с.л. ориз объркани със 2с.л. мед. Прави се в продължение на 1месец.
Оризът се сварява във вода без никаква сол.
Предполагам, че няма да е от най-вкусните неща, но смятам да го опитам, че поне да не ми се подуват така лошо краката.

# 243
  • Мнения: 22 465
Ехото, това е хубаво. )))) Та кажи новината все пак.)))

# 244
  • Мнения: 5
Аз като ви казвам че съм индианец.Аз нямам новина.Bulechka_ts писа че има новина и аз исках да го извадя на цитат и питах каква е тя ама нещо не излезе точно така.Съжелявам!И като съм започнала да ви обяснявам че съм зле кажете ми защо не виждам отговорите ви веднага като ги публикувате ,а като бабичка поизчаквам,отивам на друга страница и като се върна на тази хоп готово.Оле доста тъпо звучи,но поне да се посмеете малко

# 245
  • Мнения: 283
Ехото, новинката е, че чакам бебче и затова съм в тази хубава темичка!!!  bouquet

# 246
  • Мнения: 1 305
Момичета от 2 дена не мог ада ви изчета  Shocked
Аз ходих на 4Д моя бебок е много сладък, усмихваше се скачаше риткаше май ще си имаме мъж но не е 100% сигурно но каквото е да е живо и здраво
Аз моми4ета от днес съм с Варицела  #Puppy dog не мога да ви опиша какво е не мога да се спра да плача и само се моля всичко да е наред с бебето. Моляви стискайте палци виско да е наред и дано на всички ни Господ ни дари с здрави и красиви бебета на есен  Praynig

# 247
  • Мнения: 283
Irenn , браво за прекрасния бебчо!!! Стискам ти палци бързо да оздравееш и всичко да е наред!!! Peace Peace Peace Praynig Praynig Praynig  bouquet

П.П. Би ли споделила къде си ходила на 4Д и колко струваше прегледа?

# 248
  • Мнения: 22 465
Аз като ви казвам че съм индианец.Аз нямам новина.Bulechka_ts писа че има новина и аз исках да го извадя на цитат и питах каква е тя ама нещо не излезе точно така.Съжелявам!И като съм започнала да ви обяснявам че съм зле кажете ми защо не виждам отговорите ви веднага като ги публикувате ,а като бабичка поизчаквам,отивам на друга страница и като се върна на тази хоп готово.Оле доста тъпо звучи,но поне да се посмеете малко

Просто прави рефреш на страницата.
Ако ползваш браузъра интернет експлорер бутонът се намира в лентата с инструменти, четвърти поред от ляво на дясно и се казва Рефреш.
ако си с Мозила, е трети поред и се казва релоад.))) Натискаш и страницата се обновява автоматично. Така ще виждаш новите мнения.

# 249
  • Мнения: 5
Изключително много благодаря.Аз верно ,че започнах като идиот,но истината е че никога не съм писала във форуми и в действителност не ми ясно.  благодаря ти искренно.

# 250
  • Мнения: 1 305
Момичета аз ходих в четвъртък на 4Д в Пловдив в ВМИ-то хирургиите но тогава и нашия татако имаше рожден ден гледаха ни 40мин някъде доста неща гледаха нослето крачетата мериха главичката 2-ма лекари ме гледаха по техни думи моя бебок е здравичък но е малък още само 202гр.но добре е за седмиците си и ми казаха, че е рано за пола но засега лекарката каза че май ще си имаме мъж но не го казва 100% даже малко я насилих да ми каже какво вижда. Не можете да си представите колко се зарадвах, че и таткото го видя нашето мишле как скача и как се смееше, имаме си 3-4 клипчета 2 са как маха с рачички но снимки нямаме.
А относно прегледа мен за малко щяха да ме върнат но ме вкараха в почивката когато излезна доц. МАлинова и ме гледа д-р Иванова и някакъв мъж доктор но неговото име не запомних. Аз съм доволна да ви кажа, сега други понеделник ще ходя при моя лекар да видим как е бебето днес говорих с него каза, че като от шарката ми завяхнат пъпките да отидя да видим как е детето и се моля всичко да е наред и ако се наложи пак бих отишла на 4Д само да знам, че е добре и на него нищо му няма  Praynig

# 251
  • Мнения: 22 465
Изключително много благодаря.Аз верно ,че започнах като идиот,но истината е че никога не съм писала във форуми и в действителност не ми ясно.  благодаря ти искренно.


Няма проблем, не се притеснявай.))) Питай всичко, което те интересува.)

# 252
  • София
  • Мнения: 1 555
Мила Irenn - мила всички ще ти стискаме палци да се оправиш бързо.  Praynig Представям си колко си притеснена, а и сигурно тази варицела е доста неприятна. Искам само да те успокоя, че по-опасна е рубеолата и то в първите 3 месеца. Мисля, че бебчо е достатъчно голям и не може вече да му навреди болестта. Скоро говорих с един мой колега, той ме посъветва по-бързо да престана да работя и да се пазя, точно, защото жена му така не искала да излиза в почивка и в 5 месец се разболяла от варицела, заради хората в работата. Каза, че на бебчо нищо не му е станало (той сега е голям мъж и ходи на детска градина вече), но жена му цял месец се лекувала....просто при възрастни протичат малко по-неприятно тези шарки. Мисли позитивно как скоро ще се почувстваш по-добре, ще отидете на преглед и пак ще се радвате на малкото мишле, което скача живо и здраво!  Hug Hug Hug

# 253
  • Мнения: 1 593
Влизам специално да приветсвам Булечка, защото тя е моя стара познайница от сватбения форум... Булечка, радвам се, че ще споделяме отново най-прекрасните мигове в нашия живот  Hug

Ехо, здравей, спокойно, ще понеандерталсваш малко, па шъ се научиш... и добре си дошла от мене също   bouquet 10кг отгоре не са малко, но нали знаеш има си значение от колко си почнала - аз почнах от цели 60, така че и с моите 6 отгоре, се чувствам цял слон...

Ирен, мила, сега пък варицела те подгони...  Sad, сигурна съм, че няма да има проблем за бебо, виж и Ивон какво казва по този повод... но за теб ми е жал, че все те мъчи нещо... поне гаденето остави ли те????

Мирама, таз рецепта само като я прочетох и ми стана  Sick ... но благодаря, че я сподели де, защото аз ям много сол, а пък една приятелка дето роди преди точно година, трябваше да и предизвикат раждането 3 седмици по-рано, защото имаше прекомерно натрупване на сол в организма и беше опасно за бебето.

Аз пак да кажа, никъв успех със спането, направо съм с е такиваз очи  Shocked, едвам гледам. Свекърите бяха тука и двата дни та трябваше да отчета семейна дейност, че хората бяха дошли само заради мене... ходихме в парка с наште и тях, ма голяма жега веее, даже и в София.

Освен това пак успяхме да се отчетем в още един магазин, и ще напиша един постинг малко по нататъка с подробни описания за предимства и недостатъци на колички и други бебешки работи, които съм гледала и пробвала, за да може да почерпите инфо ако имате нужда.
Сега пак отивам да се мъча да спя, че не знам вече...  Sad

# 254
  • Мнения: 1 305
Момичета мерси за отговорите и за подкрепата  Hug
silverarrow мила какво да ти каза за моето  Sick, днес се излагах и повръщах стомашен сок точно пред стълбите на кабинета нямаше къде другаде а и то не чака. На момента хич дори не се замислих, сега като се замисля много гадно но нищо не мога да направя или трябваше в нашата кола да влезна и там или до стълбите. Embarassed то имаше като саксия едно и пясък около нея.
Така е хем частни кабинети хем без тоалетна, всеки в тази държава пари иска да изкарва, а не мисли за условията да не говорим че вътре беше ужасно задушно и здрав човек можеше да .......

Общи условия

Активация на акаунт