Имате ли домашни помощници?

  • 7 714
  • 140
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 257
Много сте се всериозили в темата нещо. Аз пък искам домашна помощница само за да ми сресва косата от сутрин до вечер (обожавам:crazy:) и искам домашен помощник да ми вее с ветрило от пера по цял ден. Докато онази ме сресва. Да.

# 136
  • Мнения: 3 591
Имала съм, сега нямам  Cry
Ама много искам!

Аз съм от работещите майки с 3 момчета и тати който трудно намира  посоката към кухнята да си върне чашата от кафето, което е изпил. У дома не си личи колко съм се блъскала да чистя, щото пода трудно се вижда само 2 минути след приключване на чистенето от разхвърляните играчки. едвам насмогвам с прането, какво остава за миене на прозорците ...
В момента, в който мога да отделя стотинките за чистене веднага ще почна да ги харча по предназначение! Други си е да се прибереш с децата в 18 и вместо да се чудиш откъде да я подхванеш да сложиш нещо да се готви за вечеря и да поиграеш с тях, вместо да се опитваш да пускаш перални, гладиш ризи, зареждаш миялни .... това удоволствие в момента ми коства намаляване на времето с децата и затова предпочитам да си седя на разхвърляно. все едно работя на 2 места - първа смяна на работа - втора у дома...

А има и едно много хубаво нещо - който не прибира не се терзае като разхвърля Simple Smile Много ми се иска отново да не ми пука кой е влязал с мръсните си обувки, или да не се разправям кой къде си е хвърлил чорапите....
Явно съм родена да работя "принцеса"  Crazy ама нещо съм объркала  Mr. Green

# 137
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Имала съм, сега нямам  Cry
Ама много искам!

Аз съм от работещите майки с 3 момчета и тати който трудно намира  посоката към кухнята да си върне чашата от кафето, което е изпил. У дома не си личи колко съм се блъскала да чистя, щото пода трудно се вижда само 2 минути след приключване на чистенето от разхвърляните играчки. едвам насмогвам с прането, какво остава за миене на прозорците ...
В момента, в който мога да отделя стотинките за чистене веднага ще почна да ги харча по предназначение! Други си е да се прибереш с децата в 18 и вместо да се чудиш откъде да я подхванеш да сложиш нещо да се готви за вечеря и да поиграеш с тях, вместо да се опитваш да пускаш перални, гладиш ризи, зареждаш миялни .... това удоволствие в момента ми коства намаляване на времето с децата и затова предпочитам да си седя на разхвърляно. все едно работя на 2 места - първа смяна на работа - втора у дома...А има и едно много хубаво нещо - който не прибира не се терзае като разхвърля Simple Smile Много ми се иска отново да не ми пука кой е влязал с мръсните си обувки, или да не се разправям кой къде си е хвърлил чорапите....
Явно съм родена да работя "принцеса"  Crazy ама нещо съм объркала  Mr. Green

ммм, даа  Rolling Eyes Confused

# 138
  • Мнения: 2 825
Много сте се всериозили в темата нещо. Аз пък искам домашна помощница само за да ми сресва косата от сутрин до вечер (обожавам:crazy:) и искам домашен помощник да ми вее с ветрило от пера по цял ден. Докато онази ме сресва. Да.

А кой ще ти чисти къщата  Wink Задължително ще трябва и трети  Wink

# 139
  • Мнения: 247
Веднъж месечно викам жена ,която прави основно чистене-бърсане на прозорци и врати ,миене на бани и тоалетни ,вдига килимите и избърсва подовете,бърше праха.От 9 часа сутринта до 20.00 вечерта  и дори не и стига времето.Много е съвестна и отговорна и съм много доволна.Плащам и по 55 турски лири,което е приблизително 55 лева.

# 140
  • Мнения: 3 394
за съжаление нямам, но все повтарям че ще си взема

Общи условия

Активация на акаунт