Имате ли домашни помощници?

  • 7 749
  • 140
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 914
Друга жена вкъщи - не!!!

Вземи си мъж тогава, в Гълфа е доста честа практика. Joy
какво ли да е името на мъжа? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Същото като по-горе написанато, само че вместо "фрау" отпред предлагам да е " Бай" Joy
приема се.. сега остана Liska да одобри  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 46
  • Мнения: 3 098
Друга жена вкъщи - не!!!

Вземи си мъж тогава, в Гълфа е доста честа практика. Joy
какво ли да е името на мъжа? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Същото като по-горе написанато, само че вместо "фрау" отпред предлагам да е " Бай" Joy
Или ПуткУ мА ФатИ-Това е м/у другото истинско име на един африкански спортист. hahaha

# 47
  • Мнения: 3 461
Друга жена вкъщи - не!!!

Вземи си мъж тогава, в Гълфа е доста честа практика. Joy
какво ли да е името на мъжа? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Същото като по-горе написанато, само че вместо "фрау" отпред предлагам да е " Бай" Joy
Или ПуткУ мА ФатИ-Това е м/у другото истинско име на един африкански спортист. hahaha

А от коя народна република ще го вземем? Mr. Green

# 48
  • Мнения: 6 167
и аз като Лиска... май не си представям да живее с нас някой, който работи това...
виж, ако имам къща в колониален стил, със съответните пристройки за прислугата.
аз в синия салон пия следобедно кафе и чатя в бг мамма,  а персонала движи домакинството - кой в кунята готви, кой в градината, кой в пералнята, а децата залягат над класификация на висшите растения. на латински, разбира се.... Laughing
засега бих се задоволила и с това някой да ми изчисти къщата точно в този момент. Laughing
голям мързел.

# 49
  • Мнения: 3 098
Друга жена вкъщи - не!!!

Вземи си мъж тогава, в Гълфа е доста честа практика. Joy
какво ли да е името на мъжа? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Същото като по-горе написанато, само че вместо "фрау" отпред предлагам да е " Бай" Joy
Или ПуткУ мА ФатИ-Това е м/у другото истинско име на един африкански спортист. hahaha

А от коя народна република ще го вземем? Mr. Green
Откъдето Лиска иска. Peace

# 50
  • Мнения: 3 423
Не оспамвайте темата с розови мечти.
Парцала и аче, маче, знаете как е, ама ха.

# 51
  • Мнения: 7 091
Нямам домашна помощница, но много би ми се искало. В момента ми е наистина много трудно, защото се занимавам аз изцяло с 2те деца, домакинската работа ( пране, готвене, чистене и т.н.), освен това в момента се занимавам и с двора, който хич не е малък ( в момента се опитвам да оправя ужаса, който са оставили предните собственици, които нищо не са пипнали, ни дървета, ни храсти, а то си е къртовска работа ландскейпинга) и отгоре на това се опитвам и да работя от вкъщи и направо не мога да си кажа името. Честно казано с удоволствие бих прехвърлила чистене и гладене на някого( не готвене! това си ми е страст Simple Smile ). Таткото ни преди помагаше много и сега винаги като може го прави, но работи толкова много от известно време, че просто не ни остава време да се видим и като сме заедно аз предпочитам да използваме времето правейки неща заедно, а не да чистим.
Не ми се иска да вземам гледачка за децата, предпочитам сама да си ги гледам, затова и казвам, че бих предпочела да взема някой да чисти, но фирмите са с много високи цени, а не познавам сигурен човек, на който да мога да се доверя да ми чисти с плащане на ръка. Затова се и бъхтам сама сега...ама много изпушвам на моменти, защото малките много разхвърлят, откакто Ели се опитва да ходи и тя "помага" на батко си в тази дейност и аз буквално не мога да седна по цял ден.  Confused Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 1 184
къде живееш?
винаги ми е било много интересно, как семейството приема постоянно живееща с тях дом. помощница.
разкажи, ако искаш. Peace
Lennie, в Саудитска Арабия съм в момента. Тук много малко семейства нямат дом. помощници, а както е казала Ноя повечето от местните имат по 2 и повече.
Нашата живее у дома, но си има отделни стаи и баня, така че тя си е самостоятелна и не ми пречи. Останалото в общи линии Ноя го е разказала  Hug.

# 53
  • Мнения: 1 436
Нямам. Имаме две бразилки, които чистят офиса и когато някой е в командировка има опция да му/й чистят къщата - фирмата плаща. Пробвала съм един път. Добре се справиха, ама ми е неуютно чужд човек да ми пипа нещата  Confused. Нашият апартамент е двустаен, ние с мъжа ми работим по много и не прекарваме много време вкъщи, а и няма  newsm32 да разхвърля, така че чистенето и подреждането не са ми проблем засега. Иначе нашите бразилки взимат $50 на почистване.

# 54
  • Мнения: 3 423
Аз съм гледала толкова много психотрилъри
с домашни помощнички, че не бих позволила
друга фуста да прави пируети из къщата, не.
Сигурно съм повредена.

# 55
  • Мнения: 1 630
Толкова е хубаво да има някой, който да ти свърши домашната работа. Никак не ми е странно. Смятам че детето ми има повече нужда от мен от паркета или тоалетната ми и предпочитам да платя на някой да ми измие паркета и тоалетната, но да имам повече време за детето си. Има време да комуникира и с други хора, скоро тръгвам на работа и ще има достатъчно комуникация. Но това време в което то има толкова много нужда от мен, никога няма да се върне.

Абсолютно съм съгласна

Преди имахме един път седмично
В момента сме в един отвратителен дълъг ремонт и няма как, но с нетърпение чакам да свърши и да си вземем.

Изобщо не държа да мия банята и тоалетната или да качвам изпраните дрехи по шкафовете

# 56
  • Мнения: 3 461
Аз съм гледала толкова много психотрилъри
с домашни помощнички, че не бих позволила
друга фуста да прави пируети из къщата, не.
Сигурно съм повредена.

Като например:"Ръката, която люлее люлката", спомням си, че беше кошмарен.

# 57
  • Мнения: 11 327
Моят отговор го няма в анкетата - да, но периодично.
Познавам жената, почти приятелки сме. Идва или да ми изчисти, или да ми изглади, или да гледа децата, докато ние веем крачоли някъде.
Много е гот.
По принцип по нашия край плащат на черно по 7-8 евро на час. Аз и давам 8 и се бием, щото не иска толкова пари Joy
Ръката край люлката съм го гледала, ако става дума да взема чужд човек, който не съм познавала преди това, бих се замислила много, но просто имам късмета да я познавам мацката преди да се наложи да и ползвам услугите.

# 58
  • Мнения: 1 630
Да ве4е от 3 години и 4естно казано ми е голямо облек4ение 4е по4ивните дни не прекарвам в 4истене и гладене. Идва жената ведньж в седмицата за 4 4аса, пла6там 8,50 Евро на 4ас - тук на 4ерно е толкова.
За детето ве4ер има студентки които винаги идват за babysit, няма проблеми - но винаги през агенция.
Аз мисля 4е ако жената работи, има дете и един куп други зада4и е сьвсем нормално да има и малко помо6 от вьн Wink

Защо??? Като има "на бяло" за 6.7
+ ти се приспада от дънъците с titres services http://www.accorservices.be/

# 59
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Да ве4е от 3 години и 4естно казано ми е голямо облек4ение 4е по4ивните дни не прекарвам в 4истене и гладене. Идва жената ведньж в седмицата за 4 4аса, пла6там 8,50 Евро на 4ас - тук на 4ерно е толкова.
За детето ве4ер има студентки които винаги идват за babysit, няма проблеми - но винаги през агенция.
Аз мисля 4е ако жената работи, има дете и един куп други зада4и е сьвсем нормално да има и малко помо6 от вьн Wink

Защо??? Като има "на бяло" за 6.7
+ ти се приспада от дънъците с titres services http://www.accorservices.be/
Сигурно зависи от града и квартала  Laughing На мен прозорците ми ги мият за 6 паунда, а съседния квартал, защото бил по-posh, ги ръсят за същото количество прозорци 20 паунда  Money

Общи условия

Активация на акаунт