Какъв епилатор използвате?

  • 37 106
  • 205
  •   1
Отговори
# 105
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Aко имаш приятелки с различните марки епилатори помоли да ги пробваш  Peace Само така можеш да прецениш Аз така направих  Hug

Аз съм си гнуслива  Cry и не мога да пробвам на някой епилатора , но идеята е добра   bouquet

shushi7777 какъв си взе в крайна сметка  Blush


Дезинфекцира се !!!!!!! Моя епилатор е  Браун- Модела е  silk epil X`elle optimal soft

# 106
  • Мнения: 7 420


Аз имам много стар епилатор на Браун -  мисля да го сменям, взе да издиша горкия Confused. Вашите гласове ще ми помогат за избора на нов Hug
    Имах доскоро Браун,издъхна горкичкият.....
    Купих си Филипс.Много по-добре издърпва косъмчета,но върху интимната зона ефекта е "зверски":Гладка кожа,много болка Shocked.

# 107
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144


Аз имам много стар епилатор на Браун -  мисля да го сменям, взе да издиша горкия Confused. Вашите гласове ще ми помогат за избора на нов Hug
    Имах доскоро Браун,издъхна горкичкият.....
    Купих си Филипс.Много по-добре издърпва косъмчета,но върху интимната зона ефекта е "зверски":Гладка кожа,много болка Shocked.


Моя модел на Браун silk epil X`elle optimal soft  има приставка е за нежните части от тялото Е, пак боли но не толкова

# 108
  • Мнения: 1 101
Браун е моят. Ползвам го от няколко години и съм доволна.

# 109
  • Мнения: 221
  Аз си купих наи-новият на Браун /100Е/,който е с обезболяващ ефект, Но зависи дали можеш да търпиш болката. Особено от като съм бременна, забравих за него.

# 110
  • Мнения: 372
Филипс Сатинел. Старичък е модела, но върши работа /ползвам го само за ръцете и подмишниците/ и докато сам не издъхне - не го сменям  Peace

# 111
  • Мнения: 811
Braun silk epil eversoft

Имам и Филипс Сатинел, но не бях особено доволна от него и го замених с Браун-а.

# 112
  • Мнения: 1 775
Филипс сатинеле ползвам го вече 6 год . и съм доволна.

 PeaceСмятам да го ползвам до откат.

# 113
  • Мнения: 5 577
На Ровента, обикновен модел, по-евтиничък. Доволна съм, скубе всичко.

# 114
  • Мнения: 27 524
Филипс. Не знам защо точно него, така стана случайно. Доволна съм  Peace

# 115
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Браун. Старичък е, но съм доволна!

# 116
имам колебание между два епилатора и се надявам хора които са ги ползвали да ми препоръчат
единият е braun silk-epil 5370 който е с 40 пинсети
другият е philips HP-6473-моделът с охлаждащата приставка
интересувам се не от безболезненото премахване на окосмяването,а от ефикасността на епилацията и продължителността на ефекта

# 117
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
имам колебание между два епилатора и се надявам хора които са ги ползвали да ми препоръчат
единият е braun silk-epil 5370 който е с 40 пинсети
другият е philips HP-6473-моделът с охлаждащата приставка
интересувам се не от безболезненото премахване на окосмяването,а от ефикасността на епилацията и продължителността на ефекта



Колкото повече пинцети толкова по добре и да има приставка за къси косми  Peace

# 118
  • София
  • Мнения: 2 521
За ефикасност на епилирането лично аз установих - Филипс с керамични дискове!

# 119

Общи условия

Активация на акаунт