Какъв епилатор използвате?

  • 37 084
  • 205
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 952
Филипс - доволна съм. Предишният ми беше Браун и също бях много доволна, но остаря морално...

и при мене е така Peace Морално остарелия Браун замених с Филипс. Между другото Браун-а, излезе добра машинка повече от 8год го ползвах и чак преди два, три месеца го смених.

# 91
  • Мнения: 94
Филипс .  bouquet

# 92
  • Мнения: 6 910
Ползвала съм 2 броя Браун и 2 броя Филипс, и то все нови модели. За мен определено Филипс са по-добри. По-бързо се епилирам, по-бавно ми израстват космите (което ме навежда на мисълта, че може Брауна да накъсва някои) и успява да захване някои подкожни косми. Брауна пък е по-безболезнен, но това според мен се дължи на масажиращите им приставки (а такива подобни вече имат и новите модели на Филипс) и това, че захващат по-малко косми наведнъж. А за второто съм абсолютно сигурна, и приятелят ми го констатира като изпробва моя Филипс след дълго ползване на Браун.
Та аз сега си имам един нов Браун с лампичка, който смятам да си го ползвам от време на време, защото лампичката наистина ми е много полезна. И един нов Филипс с керамични дискове, който ще ползвам основно.

А да, само да допълня, че според мен марката на епилатора няма особена връзка с подкожните косми.

# 93
  • София
  • Мнения: 2 521
От скоро поллзвам Филипс с керамични дискове. Браун също е добра марка.
Важна е технологията. Според мен керамичните дискове са революционно откритие - много добре захваща всичко от 1 минаване и не ги накъсва - това е моето наблюдение.

# 94
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Аз ползвам Браун от много дълго време и съм много доволна! Но най-добре е да послушаш тези, които са ползвали и двете марки!!! Peace

# 95
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз ползвам Браун от много дълго време и съм много доволна! Но най-добре е да послушаш тези, които са ползвали и двете марки!!! Peace


И да и не  Hug Много зависи от косъма и от типа кожа Чувала съм , пък се и убедих , че епилаторите на принцип пинцета почистват по добре  Peace

# 96
# 97
  • Мнения: 1 069
Braun Silk epil eversoft. Вече 4 години ми е верен.

# 98
  • Мнения: 2 241
Philips Satinelle e и моят, от поне 5 години го ползвам, доволна съм, не е мръднал...

Защо го избрах не помня, май от Технополис беше и другото, което се предлагаше беше Ровента, но консултантката каза, че Филипс е къде-къде по-добре и затова.

# 99
  • Мнения: 2 199
Браун или Филипс  newsm78  badcomp
Толкова се двоумя  Cry

# 100
    Аз,ползвам РОВЕНТА и съм много доволна.javascript:void(0);

# 101
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Браун или Филипс  newsm78  badcomp
Толкова се двоумя  Cry


Ако имаш приятелки с различните марки епилатори помоли да ги пробваш  Peace Само така можеш да прецениш Аз така направих  Hug

# 102
  • Мнения: 74
 На Филипс-лилав с няколко приставки , има даже и за бръснене.Взех си го от Техномаркет зимата и струваше някъде около 95,00лв. Peace

# 103
  • Мнения: 2 199
Aко имаш приятелки с различните марки епилатори помоли да ги пробваш  Peace Само така можеш да прецениш Аз така направих  Hug

Аз съм си гнуслива  Cry и не мога да пробвам на някой епилатора , но идеята е добра   bouquet

shushi7777 какъв си взе в крайна сметка  Blush

# 104
  • Мнения: 138
Ровента си купих днес и веднага го пробвах  останах много доволна ако някои ще си купува това е супер епилатор има и глава за подстригване на интимните части.

Общи условия

Активация на акаунт