има ли мами от про кредит банк?

  • 3 077
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11
Ето и мнение на току-що започнала работа в ПроКредит Банк мама: и аз като повечето то вас мислех, че ако нямам познат, който да ме нареди на работа в банката, няма да стане тая, обаче... Подадох формата за кандидатстване в банката и ми се обадиха след... точно 3 месеца и половина!!! Явих се на две интервюта и вече съм част от тях. Наистина има обучение, в което обаче се влагат страшно много и пари, и време, и старание от страна на колегите и надали някой ще си позволи лукса да гони когото и било - напротив - мотивират ни страхотно и атмосферата, която се създава между колегите е невероятна. Колкото до напускащите - и аз познавам такива, но те го правят само по собствено желание (освен ако не са направили нищо, подлежащо на санкции, разбира се). А всъщност обявите за работа са много, защото се откриват много нови клонове и то със страхотни темпове - а за всеки клон е неоходим брой персонал, отговарящ на нуждите на клиентите. Откъде да се вземе, ако не чрез обяви?  newsm78  Късмет и успех на всички! Опитайте - може пък да останете приятно изненадани... като мен...   bouquet

# 31
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Честито, dodojoro! Пожелавам ти  много професионални успехи и никакви разочарования на новото работно място!
Ето че имало и друга странааа  Naughty.

# 32
  • Мнения: 215
Ще поживеем, ще видим. След няколко месеца бас ловя, че dodojoro ще доиде да се жалва, или пък....не.
Откриват се нови клонове - дрън дрън. Истината е някъде другаде, както бях писал по-горе, като се опари, ще разбере.
Надявам се все пак да е една от малкото които ще останат и да е доволна от работата.

# 33
  • Мнения: 11
Благодаря за пожеланията, pepi111 ! А колкото до мнението на Dani-ela ,всеки е напълно свободен да изрази такова, но съветът ми е да се поинтересуваш в сравнение с миналата година колко хора работят в банката сега и тогава ще разбереш, че наистина има много нови клонове. Само за сведение, 2002 год. са били около 400 души, а сега в банката работят към три пъти по толкова.   newsm78 Това исках да ти кажа. Не искам да правя реклама или нещо подобно, но това е факт. Колкото за след няколко месеца - руснаците имат прекрасна поговорка, която си цитирал: Поживем-увидим!  Stop

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 00:09 от dodojoro

# 34
  • Мнения: 184
много съм доволна от прокредит банк като клиент

при тях съм от 2003 и тогава наистина имаха съвсем малко клонове (май бяха 2 или 3 в цяла софия), а сега вече са отворили 2 само в нашия квартал

така че не вярвам в историите за голямото текучество Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 5 605
много съм доволна от прокредит банк като клиент

при тях съм от 2003 и тогава наистина имаха съвсем малко клонове (май бяха 2 или 3 в цяла софия), а сега вече са отворили 2 само в нашия квартал

така че не вярвам в историите за голямото текучество Wink
Peace

# 36
  • Мнения: 215
Momicheta, govoria ot sobstven opit, a ne prosto taka napuk.
Izvinete za latinicata

Общи условия

Активация на акаунт