Скучна тема

  • 2 327
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X

Caprari, с какви материали покриваш кутиите, много са красиви и весели Simple Smile
Със салфетки. Ела в подфорум Хоби темата за декупажа. Hug
А вие пък поне картофи няма да купувате... Laughing

# 31
  • Мнения: 3 405
Благодаря, ще посетя красотите  Grinning

# 32
  • Мнения: 2 353
  Темата е много готина, ама пуснете по някоя и друа снимка, молив!

# 33
  • Мнения: 154
Caprari, нещата ти са страхотни! Особено ме грабнаха бутилките, бурканите и чинията! Simple Smile Браво bouquet ! Отдавна имам тръпка да се захвана с нещо такова (още като дете исках да се занимавам с керамика), но не знам защо нищо не правя по въпроса.... А напоследък и време нямам никакво, дори за любимите ми релакс -занимания.

# 34
  • Мнения: X
Отдавна имам тръпка да се захвана с нещо такова (още като дете исках да се занимавам с керамика), но не знам защо нищо не правя по въпроса.... А напоследък и време нямам никакво, дори за любимите ми релакс -занимания.
Чак пък страхотни!


Дерзай!Стига да искаш ще намериш време!

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 20:14 от Анонимен

# 35
  • Мнения: 4 585
Тая вечер откъснах първата узряла ягода от градинката си. Grinning

# 36
  • Мнения: 2 254
Имаме риби,ето такива,женските държат хайвера в устата си,чак докато малките са напълно излюпени.Невероятни са!
  Това не съм го научила днес,в момента едната е пак с пълна уста,та се присетих.Реших да споделя,може да е новост за някои от тук четящите...     
   За да не съм капо-днес(при мен е още 10-ти) Боно стана на 47.

# 37
  • Мнения: 4 585
Домашните зайци прекарват храната си два пъти през стомашно чревния тракт.
Това, което ядат през деня, вечерта го изакват като меки фекалии, ядат ги
направо от ануса и на другия ден ги изакват като твърди сухи барабонки.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 223
Домашните зайци прекарват храната си два пъти през стомашно чревния тракт.
Това, което ядат през деня, вечерта го изакват като меки фекалии, ядат ги
направо от ануса и на другия ден ги изакват като твърди сухи барабонки.

Споко, най-скъпото кафе в света Kopi Luwak също трябва да мине през задника на  цибетка , за да придобие уникалния си вкус  newsm78  Повече инфо: http://bgkulinar.net/news.php?newsid=1433

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Купих си Доместос, отлепям етикета, паднаха семена на някакви цветя, пише пролетни. Засях ги и сега чакам да пораснат.
Научих оня ден от Нешънъл Джиографик колко потресаващо бедно живеят например в едно индийско гето. Една стая с течаща вода се смята за късмет.  Confused

# 40
  • Мнения: 5 877
Ето ви едно хубаво филмче, което "разучаваме" с Ането.
http://www.lull.ru/download.htm
Щракнете върху "скачать ролик".

Научих от щерката за бога на одеялата Енс и за богинята на водата Херида, и двамата - нейно производство. Богът на одеялата живее в легло, естествено.

# 41
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Много хубава скучна тема!
Първото нещо което ми хрумва. В едно списание четох статия за една удивителна жена. Д-р Даниела Денчева няма ръце и крака. Има протези. Води по-пълноценен живот от повечето хора. Шофира, танцува, участва в работни групи в общината, в Парламента и какво ли още не.

и е със страхотно чувство за хумор. Познавам я лично тази жена, невероятна е.
Водеше едно предаване по радио НЕТ за различните хора (но не само в смисъла "инвалид").

а иначе по темата: открих колко хубаво е да се ходи на танци. Чувствам се страхотно Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 1 775
Страхотна е темичката  bouquet.
Научих се да варосвам дървета, да садя цветя ( и с нетърпение чакам да цъфнат ), как се сади райграс и чимшир, как се правят мебели (сега проектираме детската с мъжа ми), как се реди паркет, как се лепят плочки... А толкова неща не съм научила  Rolling Eyes, Например, може ли да се рисува в/у варосана външна стена  с оцветен латекс или фасадна боя? Може ли да се рисува в/у стъкло с маслени бои? Как се прави покрив? Как се прави дренаж на къща? Как се поддържа жив плет? ....... Важното е, да търсиш.

# 43
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не съм от най-сръчните....  Confused Хоби си нямам, ама и не намирам смисъл да имам. Имам доста задължения.
Освен това не съм в добра физ. форма. 2 дни малко повече физ. труд и днес съм парцал  Tired
... а баща ми как издържа... все пак годините са му по 2 на моите... Браво за него  Hug

Голямо браво и за всички сръчковци и таланти   bouquet

# 44
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
не съм от най-сръчните....  Confused Хоби си нямам, ама и не намирам смисъл да имам. Имам доста задължения.
Освен това не съм в добра физ. форма. 2 дни малко повече физ. труд и днес съм парцал  Tired
... а баща ми как издържа... все пак годините са му по 2 на моите... Браво за него  Hug

Голямо браво и за всички сръчковци и таланти   bouquet


ти колело ли обичаш да караш ?

Общи условия

Активация на акаунт