Помощ-положителен тест!!!

  • 7 176
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 422
Цитат на: mama kenga
на чужд гъз и сто тояги са малко.


Ами, аз гледам братовчедка ми, която роди първото на 19, забременя на 20 отново и решиха (под тъпото давление и при настояването на разни загубени роднини) да го махнат и когато 2 години по-късно започнаха да правят нови опити за бебе .... е вече 9 години нищо. Здрави според изследванията и двамата, но дете няма! Та на този "чужд г...з" ги броя аз тоягите, пък ти казвай колко е важен "финансовият аспект" - прах и пепел е той на този фон, това знам аз!

# 61
  • Мнения: 5 140
Цитат на: mama kenga
само ми е интересно този дар от бога вие ли ще й го гледате и ще го финансирате.......
Злобайо си знае най-добре как да постъпи - ако е решила да направи аборт тези призиви няма да я разколебаят.Ако бях бременна в настоящия момент щях да направя аборт.Добре все пак, че не съм.
                                                                   Напълно съм съгласна с мама Кенга

# 62
  • Мнения: 97
Момичета, до няколко дена ще се вземе решение и така ще е най-добре, защото неизвестността и колебанията доста ме натоварват психически. Вече яко ми се повръща и положението е ясно (утре съвсем ще ми се изясни).
Искам да кажа на мамите, които категорично са за аборт, че не е никак лесно да вземеш това решение при риска да нямаш повече деца, а ние така или иначе искаме второ-просто искахме да е планирано и да си го направим най-рано след 5 години.

# 63
  • Мнения: 6 315
Пожелавам ти да вземете най-правилното решение. Тук виждам си получила сума съвети - едни за аборт, друг за запазване на бебето. Но вие самички можете да вземете парвилното решение.

Кураж!

# 64
  • Мнения: 2 784
Цитат на: karastoianova
Цитат на: mama kenga
само ми е интересно този дар от бога вие ли ще й го гледате и ще го финансирате.......
Злобайо си знае най-добре как да постъпи - ако е решила да направи аборт тези призиви няма да я разколебаят.Ако бях бременна в настоящия момент щях да направя аборт.Добре все пак, че не съм.
                                                                   Напълно съм съгласна с мама Кенга

И аз.А тези приказки,че където 1,там и 2 и какво толкова са за старата ми шапка.Така ли ще разсъждавате,ако имате например 3 и разберете,че сте бременни?Или 4?Децата трябва да идват не само когато са желани(и аз искам 3,ама искам и да мога да ги отгледам като хората без да се притеснявам и някой да ми помага),а и когато можеш да си го позволиш.Иначе ще сме като циганите-по 10 и да мизерстват с нас.Такова бъдеще ли желаете за децата си?
Злобайо,желая ти успех и най-вече да не се влияеш от чуждо мнение-всеки сам решава за себе си и после си носи кръста пак сам.

# 65
  • Мнения: 1 283
Чакайте сега!Колко ще й бъде трудно на момичето с второ бебе,малко финанси и т.н. е ясно,а как стои въпроса с тези ПОСТИНОР-и които е взела???Дали това не се е отразило на плода? Rolling Eyes Мисля,4е е доста рисковано,да се задържи бебето!Вие как мислите? Thinking

# 66
  • Мнения: 97
Вече има ясното за положението  ми -определено съм бременна Rolling Eyes
Постинорът не уврежда плода при настъпване на бременност,пише го на упътването и лекаря го потвърди.ю
Както се казва да ми е честито!
Благодаря на всички за подкрепата:)

# 67
  • Мнения: 6 206
Е, честито тогава!  
Лека бременност ти пожелавам.

# 68
  • Мнения: 7 821
Честито!!! Лека бременност!

# 69
  • Мнения: 918
Честито, лека и красива бременност. Много се радвам за теб, мисля че решението ви е правилно.

# 70
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: Zlobayo
Вече има ясното за положението  ми -определено съм бременна Rolling Eyes
Постинорът не уврежда плода при настъпване на бременност,пише го на упътването и лекаря го потвърди.ю
Както се казва да ми е честито!
Благодаря на всички за подкрепата:)


От постинга ти не ми става ясно какво си решила, но каквото и да е - успех ти желая.И честито все пак!

# 71
  • Мнения: 2 258
Честито и леко бременеене! Grinning

# 72
  • Мнения: 1 404
Честито и от мен Simple Smile Лека и безпроблемна бременност!
П.С.Възхищавам се на куража ти!

# 73
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 717
Честито! Лека бременност и кураж  Grinning

# 74
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Zlobayo
...определено съм бременна Rolling Eyes
...
Както се казва да ми е честито!...Simple Smile


Злобоайо - ако си решила да запазиш бебето, само ще кажа -- ЧЕСТИТО!
Леко бременеене и кураж!  Praynig

П.П: имам 2 приятелки с разлика м/у децата им съответно 13м. и 15м. Сега са щастливи родители на големички деца със сходни интереси. Забравили за памперси и шишета и т.н. Сигурна съм, че после ще си много доволна от тази разлика Wink!

Общи условия

Активация на акаунт