Помощ-положителен тест!!!

  • 7 168
  • 121
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 323
Grinning Много се радвам за вас! желая ти всичко да минава леко!!!поздравления за куража и смелост!  newsm10  newsm51

# 76
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 693
newsm51 Поздравления!
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!

# 77
  • Мнения: 2 274
Честито!!!
Лека бременност и много, много сили и късмет!!! Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 1 455
pozdravlenia i ot men!
Mnogo dobre te razbiram v kakvo polozenie si, az zabremeniah za 2-ri put kogato sinut mi beshe na 4 meseca. ne sum se zamisliala za abort, nie sushto iskahme 2-ro dete i prosto stana malko po-rano ot planuvanoto. dushteria mi se rodi po-rano i zatova razlikata im e 1 godina, dori i dvamata sa v edin mesec. sinut mi e na 8.05.2001, a dushteria mi - 23.05. 2002 ; Chestno moga da kaza, che purvite godina-dve beshe dosta trudno, az gi gledah sama (niamame babi i svekurvi okolo nas, a opitvah s niakolko domashni pomoshnichki, no ne se poluchi i zatova se otkazah ot tiah), no sega opredeleno mi e mnogo po-lesno. te sa pochti na edin akul, postoianno se zabavliavat zaedno i mnogo se obichat. nikoga ne im e skuchno zaedno.
V momenta sum otnovo bremenna i beboka triabva da se rodi prez Septemvri. Viz, pri treto tolkova skoro- adski se uplashih i ne biah ne sebe si niakolko dni, no veche go prieh spokoino. shokut beshe, zashtoto zabremeniah sus spirala, koiato imah blizo 2 godini i si me pazeshe dosta dobre prez tova vreme , no eto che izvednuz i tova ne pomogna. mahnaha mi spiralata, beboka e dobre i si raste, a az vse oshte se nagazdam psihicheski kak ste se spravi s 3 malki dechurliga, no si mislia, che stom e stanalo , znachi e za dobro i taka e pisano. vinagi sum iskala poveche ot 2 deca, loshoto e samo, che se gledat mnogo trudno v nashata durzava. muzut mi malko se stresna v nachaloto kak shte se spravim, no mislia , che i toi se pouspokoi veche i zapochna da se radva na bremennostta mi.
za kilogramite - ne se pritesniavai, svaliat se. az i sega sum slaba, no pohapvam dosta, no dori i da napulneia malko poveche, sled tova sus sport i biagane po dechurligata vsichko se topi. az pokrai dvete mi deca v nachaloto biah zaprilichala na chiroz po edno vreme, tochno zashtoto gi gledah sama i namah vreme da se izlezavam, pokrai tiah non-stop "sportuvah". pozelavam ti uspeh i mnogo leka bremennost!

# 79
  • Мнения: 97
Ами дано да е леко бременеенето,но ми е толкова лошо от сега-точно,като с първата бременност. Все още се настройвам за предстоящите събития, но не мога да повярвам, че в мен има едно малко човече...., ако говорим за смелост мога да поздравя даниспорт, на това му казвам аз смелост:) Браво!!!

# 80
  • Мнения: 1 021
Честито и от нас! Не бях видяла темата в началото, но те подкрепям и поздравявам за взетото решение! Сигурна съм, че сега когато вече си наясно какво ще правиш си много щастлива за това , че ще имаш още едно слънчице! И аз съм си мислила ако забременея в този момент, какво ще правя, но вероятно ще постъпя като теб! Лека бременност и успешно раждане! Стискам палци!

# 81
  • Мнения: 1 077
Позравявам те за решението и ти желая да имаш цялата подкрепа на съпруга си и на близките си. Също така - и лека бременност и прекрасно бебе. Grinning

# 82
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Злобаьо да ти е честито - явно това ти е късметчето и ще бъде едно прекрасно и късметлийско бебе  Praynig

# 83
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 840
Честито! Лека бременност желая.

# 84
  • Мнения: 3 562
Честито и от нас и леко бременеене. Laughing  Laughing  Laughing

# 85
  • Мнения: 97
Цитат на: Valery
Злобаьо да ти е честито - явно това ти е късметчето и ще бъде едно прекрасно и късметлийско бебе  Praynig

Честно казано миналата година от баницата ми се падна пълна къща със дечица,като в дядовата ръкавица и нова работа.И двата късмета ми се сбъднаха едновременно,а сега преживявам продължението на първия късмет Laughing

# 86
  • Мнения: 1 283
Честито и от нас!Лека бременност и здраво бебенце! Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 779
Явно си страшно силен човак,щом си взела толкова трудно решение.Поздравявам те за смелостта!Аз не мога да съм сигурна,как бих постъпила на твое място,но мисля,че везните ще наклонят в посока на аборта.И не защото съм бездушен човек ,а защото не мисля ,че ще можем да се справим финансово, а да не говорим за психическото ми здраве.
А относно  твърденията на някой мами,че това било благословия и ,че щом е станало,значи така е трябвало(не искам никой да обиждам) ама за мен това си е жива манипулация.По тая логика щом другите искат да имат по 4 деца ама не могат(поради здравословни причини),дайте сега, щом аз мога, да родя 8.За мен е по-важно децата ми да имат един приличен живот,а не да тънат в мизерия и да имат до себе си една капнала от грижи и притеснение майка!Извинявам се ,дано не прозвучах грубо, това си е мое лично мнение.
Така че, Злобайо, още веднъж те поздревявам за Смелостта и от сърце ти желая  лека бременност и едно здраво и послушно бебче.Определено има за какво да се гордееш със себе си!
Целувки и късмет!

# 88
  • Spain
  • Мнения: 3 750
4естито ! Лека бременност и много щастие !
мисля 4е важна е любовта която ще дадеш на тези деца а не материалните неща , пък и гледам ве4е и 2-то беб4е ленти4ка си има Simple Smile....разлиакта е 4удесна 1г и 2 месеца . пък и винаги ще се намерят хора които да ви помогнат:)

# 89
  • Мнения: 3 595
Само мога да се радвам за вас Simple Smile Честито!

Общи условия

Активация на акаунт