Странни мании по време на бременност

  • 2 569
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Виена
  • Мнения: 725
Скъсах се да ям лук и чесън,а по принцип не обичам  BlushИ все люто ми се ядеше!

# 46
  • Мнения: 173
Искам да ви споделя една драма, един ужас.

Мъжът ми изяде едно от складираните Ескимота в хладилника!

Само 9 ми останаха!

# 47
  • Мнения: 114
Аз нито с първата бременост нито сега имам някъкви мании.Само че сега повочо ми се пие бира от обикновенно, но аз и сега не пия по много просто имам желание да пия.

# 48
  • Мнения: 27 524
Нямах нищо забележително в кариерата си на бременна  Grinning

# 49
започнах да пия бира(никога не сам я понасяла преди) и  в  трети месец откачах за маслини ,ядях по кило на2- 3 дена(пак ново)
oh s tazi bira.iaz ia obogavam.nai obi4am da pia na m6ga mi ot 4ashata dokato toi se motae niak6de.

# 50
  • Мнения: 368
Като мания - развих мания за съвършена чистота. Дезинфекцирам цялата баня почти всеки ден и изпитвам ужас от микроби в банята.

Като храни - умирам за домати и череши

# 51
  • Мнения: 1 212
Отговорих вече веднъж, но се сетих и още нещо много важно :
ДЮНЕРИ   #Crazy #Crazy #Crazy
Умирах за дюнер, поне веднъж на ден. Живеех за да ям  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 424
откакто забременях, започнах да имам жестока нужда бащата на бебето да е непрекъснато до мене и да ми дава сигурност ...нещо, което не се случи...
иначе -започнах да ям всичко, което не съм обичала досега, всеки ден сладолед  Rolling Eyes
общо взето- всичко , което правят почти всички бременни  Party

# 53
  • Мнения: 4 546
да , за бащата и аз съм така. все ми е нервно като не е в къщи и си мисля, че нещо лошо му се е случило.  Embarassed

# 54
  • Мнения: 5 362
Нямала съм никаква мания.Съвсем нормално си изкарах бременността.

# 55
  • Мнения: 9 973
аз от 4месеца кихам поне по 7-8 пъти на ден!Стоя си само в къщи!Може би съм прихванала алергия от таткото?!? newsm78ХА-ХА-ХА Mr. Green

# 56
  • Мнения: 270
Аз не съм имала някаква мания...
или поне не се сещам за такава...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт