pokupka na detska kolichka

  • 2 271
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 362
От личен опит/сменени 6 колички до сега/ ти пиша,че моето мнение е-комбинирана,триколка ,тежаща до 10 кг. /защото като стане голямо детето ще тежи/,с дъждобран  Peace

# 31
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Питанка,наистина е много опасно да родиш с тия стрептококи.Звъни на доктора си,ако не си му казала за зацапването!!!Питай тоя антибиотик достатъчен ли е,ако трябва постъпи в болницата да ти правят венозно вливания.Не искам да те плаша,не съм лекар,но трябва да се отнесеш изключително сериозно.
Успех!   bouquet

# 32
Много ви благодаря момичета,за съветите и мненията.Малко късно се включвам, за което се извинявам.Ние си имаме бебе Боян  stork-boy smile3541 мнооого,много сладунски  smile3541 smile3522.Купихме си "Кангару"-Викториа и сме много доволни. Всичко е наред и раждането мина много добре. Благодаря ви отново и скоро ще се включа отново, май-май.....  bye
   

# 33
  • Мнения: 3 457
Аз бих препоръчала на другите бъдещи мами  модела на Хаук Лагуна  с 2 коша е и чанта и струва около 260-270 лева Peace

# 34
Продавам запазена количка Quinny Buzz с кошница за нея (лилави) за 400лв 0888/450022 Мира

# 35
  • Мнения: 1 715
Здравей,за количката вие трябва да си я изберете,най-добрия вариянт е комбинирана(зимна и лятна),аз имам Чиполино Бевърли и съм много доволна за момента  PeaceТази имам аз.
PeaceС дъщеря ми бях с такава количка и много съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт