Отговори
# 60
  • Мнения: 1 710
Ако има пратка за Пловдив мога пак да се включа в преноса - но ще е края на следващата седмица. Само не знам дали ще успея със срещата, но следя темата и ще видим....

# 61
  • Мнения: 2 242
Извинявайте, че се намесвам в темичката ви, но не можах да се сдържа

...има едно заведение откъм страничния вход на светофара в ляво от въртележките
Дори, как го измисли толкова ясно написано  Mr. Green  Joy

Ние си пием сиропа, но в по-малки количества и имаме още. Пожелавам ви хубава срещичка. И някой да носи фотоапарат, ей!!! Я по-добре се разберте и за това. Че да няма после "ми аз мислех, че еди кой си ще носи и не взех моя" Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 232
Среща - четвъртък 17часа КЪДЕ?


Нанди казвай – ако искате има едно заведение откъм страничния вход на светофара в ляво от въртележките

 GrinningТози светофар откъм улица Нишава ли?Където имаше басеен едно време, сега не знам има ли го....има някакви влакчета и люлки....или на въртележките по-нагоре към Емил Марков?

# 63
  • Мнения: 3 504
Майче, много ме зарадва :
Ако има пратка за Пловдив мога пак да се включа в преноса - но ще е края на следващата седмица. Само не знам дали ще успея със срещата, но следя темата и ще видим....

Ще мога ли пак да разчитам на теб?  bouquet

# 64
  • Мнения: 384
Дани и Мая,моля Ви,имайте и мен предвид за Пловдив.Не бързам.Но имам въпрос-моето дете е голямо,в какви дозировки ще го пие .
Ще изпратя на Даниела на ЛС тел.за връзка.
И аз благодаря предварително.

# 65
  • Мнения: 1 710
Естествено, че можете да разчитате - само да се доберем до Пловдив.... при ягодки и черешки. И пак не разбрах - къде и кога за срещата.

# 66
  • Мнения: 2 232
Давам две предложения за среща, вие кажете дали ви е удобно.В Южният парк, там(на посеченото в картата място) има едно кафе и може да седнем, не е нещо особенно, но не се сещам някъде в Южният да има нещо по така....А това е близо и до Нанди мисля.
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=4e32e6b7bf03a1a5611e59c60e73cd … &Map38_30.y=1

А тук е другото откъм ул.Нишава също май има къде да седнем:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=4e32e6b7bf03a1a5611e59c60e73cd … amp;Map39_32.y=24


Давайте идеи и вие за да се уточним....

# 67
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

А тук е другото откъм ул.Нишава също май има къде да седнем:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=4e32e6b7bf03a1a5611e59c60e73cd … amp;Map39_32.y=24


Давайте идеи и вие за да се уточним....





Там да . Пиша бавно да ме разберете  Laughing – влиза се оттам в парка после първата алея в ляво и влизайки в алеята веднага в дясно има заведение.


  10 ли станаха



Върти ми се в главата, че от Пловдив май Вени искаше миналия път




Приятелче – видя ли, че ме разбраха.

# 68
  • Мнения: 8 463
Дороти,Денат може и да се откаже.Не знам дали си я сложила в бройката.Обаче се чудя дали не те затрудняваме с парите,голяма е сумата?

# 69
  • София
  • Мнения: 1 333
Мен ме устройват и двете места, последно къде остава срещата???

# 70
  • Мнения: 8 463
Мен ме устройват и двете места, последно къде остава срещата???
Казвайте вие!Аз и двете места не ги знам,ще се ориентирам по карта и компас! Joy

# 71
  • Мнения: 2 232
Ако искате там където Дороти казва, аз само ще помоля някой да ми прати на л.с. телефон да имам за всеки случай.

# 72
  • Мнения: 8 463
Ако искате там където Дороти казва, аз само ще помоля някой да ми прати на л.с. телефон да имам за всеки случай.
Това първия или втория линк от бг-мапс е ,че хич ме няма с ориентацията?
Пускам ти телефон!

# 73
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Дороти,Денат може и да се откаже.Не знам дали си я сложила в бройката.Обаче се чудя дали не те затрудняваме с парите,голяма е сумата?


Имам не се притеснявай




Ако искате там където Дороти казва, аз само ще помоля някой да ми прати на л.с. телефон да имам за всеки случай.
Това първия или втория линк от бг-мапс е ,че хич ме няма с ориентацията?
 


vtoria


# 74
  • София
  • Мнения: 2 356
Ako не успея да дойда на срещата или да дам пари на някой, не ме включвайте.

Общи условия

Активация на акаунт