"Орифлейм" - тема за консултанти 2

  • 13 512
  • 356
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 782
Явно има много желаещи за чашиге,влизат в чакаща поръчка. Peace

# 61
  • Мнения: 9 095
е че то всеки ще си вземе те са много сладки Peace

# 62
  • Мнения: 305
а някой може ли да ми даде отзив за плажното олио, и изобщо тази серия?

# 63
  • Мнения: 9 095
хубава е серията, а на мен никой не ми каза нищо за Пареото, дали става за слабички Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 3 782
хубава е серията, а на мен никой не ми каза нищо за Пареото, дали става за слабички Rolling Eyes
Какво да ти кажа Теди,мила.и аз като незнам а съм му хвърлила окото на него и на колието.Ама на ... няма кой да ни каже как стои. А и аз друг път не съм си слагала.

# 65
  • Мнения: 9 095
Понеже няма размери и да не се увия 2 пъти в него Shocked, нищо аз ще си питам профилактично Mr. Green

# 66
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
а някой може ли да ми даде отзив за плажното олио, и изобщо тази серия?
Олиото не съм ползвала, но останалите продукти са ниво. От млеката и спрейовете до сега не съм изгаряла, като се има предвид, че съм гущер - по цял ден стоя на плажа. Не съм мургава и не изгарям Mr. Green, но хващам тен и то дълготраен! Peace

# 67
  • Мнения: 9 095
кажи нещо за пареото Praynig

# 68
  • Мнения: 1 035
привет, мацки! mrstraetz
от днес и аз съм към вашия отбор....newsm19
трябва да си призная, че съм и от конкуренцията, но и на Орифлейм ще симпатизирам след няколко дни Laughing искам да опозная продуктите и дано имам успех, както и с AVON. Praynig
моля само, като имам въпроси(а то ще е често) да ми помагате  newsm17 че докато навляза в нещата,ще ми е доста трудно smile3518
благодаря ви предварително  party023 newsm38 beer3  food010 cook

# 69
  • Мнения: 9 095
като гледам какви маси си заформила, ще помагаме къде ще идем Joy

# 70
  • Мнения: 3 782
привет, мацки! mrstraetz
от днес и аз съм към вашия отбор....newsm19
трябва да си призная, че съм и от конкуренцията, но и на Орифлейм ще симпатизирам след няколко дни Laughing искам да опозная продуктите и дано имам успех, както и с AVON. Praynig
моля само, като имам въпроси(а то ще е често) да ми помагате  newsm17 че докато навляза в нещата,ще ми е доста трудно smile3518
благодаря ви предварително  party023 newsm38 beer3  food010 cook
успех!  Peace

# 71
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Днес беше представянето на каталозите в Пловдив с Кирил Чалъков! Готино беше - спец. гост Цеци Красимирова, Алфредо ни потанцува. Но този път нямаше цял грим, а само мацна устата на Красимирова с новото червило Супер блясък и очите с новата двойна спирала, заради което съм леко разочарована Sad.

# 72
  • Мнения: 9 095
имаше ли Пареото?

# 73
  • Мнения: 9 095
е, аз мислех че са ни пуснали аванта ама те сбъркали датите на фактурите за плащане Crazy

# 74
  • Мнения: 1 712
е, аз мислех че са ни пуснали аванта ама те сбъркали датите на фактурите за плащане Crazy


 Joy

Общи условия

Активация на акаунт