А ако нашите са плагиати?!?!

  • 2 626
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 299
мога да ти пратя диаграмите на звука за да ги сравниш и ще видиш , че се различават по много тактове! Когато една такава музика се свири , се пуска т.н. ритъм бокс , който се явява фона на една песен или инструментал. А в това , че си приличат (въпреки , че не е така) няма абсолютно нищо лошо или нередно! Както вече ти казах - това е фон , а по-важна е самата песен Wink
Радвай се за успеха на нашите и не се занимавай с глупости!   bouquet щото скоро май няма да се повтори това от снощи Wink


 Peace
Нали сме в топ 5  Party

# 16
  • Мнения: 9 905
Силно препоръчвам филма "Чия е тази песен". Съвсем в темата е.

разкошен филм.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Този ритъм не е авторски ... той е компютърна дупца

# 18
  • Мнения: 6 417
В екипа на "Матрицата" има и българин. Той е виновен за всичко  Mr. Green

# 19
  • Мнения: X
мога да ти пратя диаграмите на звука за да ги сравниш и ще видиш , че се различават по много тактове! Когато една такава музика се свири , се пуска т.н. ритъм бокс , който се явява фона на една песен или инструментал. А в това , че си приличат (въпреки , че не е така) няма абсолютно нищо лошо или нередно! Както вече ти казах - това е фон , а по-важна е самата песен Wink
Радвай се за успеха на нашите и не се занимавай с глупости!   bouquet щото скоро май няма да се повтори това от снощи Wink


ами пусни, ама за басовете, не за вокала, все пак там е приликата

ще бъде интересно

аз чувам едно и също, и лошото е, че не съм само аз

снощи бяхме заедно с приятели, първо на тях им направи впечатление
после сравнявахме доста
звучи същото ( бас)

# 20
  • Мнения: 1 095
Щом не са ни обвинили, няма страшно Wink

# 21
  • Мнения: X
Их, значи... Crossing Arms
Ами ако пък наистина сме виновни и за покушението на папата?!?!
Песента е хубава. Точка. Представиха я добре. Точка.  Whistling

# 22
  • Мнения: 1 100
Ох, наистина ужасно си приличат, не е необходимо да се броят тактовете, за да се види дали е плагиатство. Разочарована съм. Мислех, че този път се представяме с нещо наистина хубаво и оригинално, а то... #Cussing out
Вероятно тактовете не съвпадат до степен да ни обвинят, но приликата е толкова очевадна, че се учудвам как не е споменато още в предварителните коментари ... Не че съм изчела всичко по темата Embarassed... Laughing
Това само обезценява успеха ни, макар изпълнението на Стоян и Елица на финала да беше невероятно  Confused Все пак не трябваше да се обявяват за автори на песента #Cussing out, малко да си бяха напънали мозъците, щяха да измислят нещо хубаво.

# 23
  • Мнения: 1 095
А представятели си ,че ония може да са гепили песента от нас???? Twisted Evil

# 24
  • Мнения: X
малко да си бяха напънали мозъците, щяха да измислят нещо хубаво.
Без нападки, ако обичате!
Аз не мога да седна да мисля песен,  хубава още по - малко, предполагам и Вие.
Все трябва да търсим под вола теле и под щъркела - яребици. 
Да се зарадваме на някакъв успех, на нещо хубаво - нееее Sick

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 16:25 от Анонимен

# 25
  • Мнения: 1 095
Така е ,Зизи, трябва да се радваме ,а не да се заяждаме .
Пак казвам, може да съм без музикален слух,ама нищо от това,което чух не ми прилича на ВОДА

# 26
  • Мнения: 9 905
ама нищо общо няма.

# 27
  • Мнения: 4 841
Силно препоръчвам филма "Чия е тази песен". Съвсем в темата е.

Филма е невероятен, дори и извън контекста на конкретния въпрос - нямам представа дали го има някъде в нета, така че ако някой пусне линк, ще съм му много благодарна и ще го изгледам пак с удоволствие!

# 28
  • Мнения: 7 837
Голям анонс правят за шоуто на Лари Кинг довечера. Оказва се, че не само Вода и Матрицата си приличат, но и музиката от Матрицата била всъщност народна мелодия от държавата Нубия. След Евровизия,  цяла Африка е на крака, възмутена и огорчена...

# 29
  • Мнения: X
Айдеее, уент дъ хорс инту дъ ривър!
 ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт