Отговори
# 795
  • Мнения: 2 120
Мушморок, честита чертичка. Grinning

# 796
  • Мнения: 1 792
много ви благодаря.много сме щастливи и двамата ама едно такова притеснено щастливи.той каза че чака и доктора да потвърди че предишните месеци с тея мои бледи черти и той човека вече незнае кво да мисли и да прави.абе хем се радваме хем не смеем да се надъхваме още ще видим доктора какво ще каже и тогава вече ще сме по-спокойни.
радвам се че сте отишли да гласувате че както казва Морги да имаме после право да плюем Mr. Green

# 797
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
ООООО, какво виждам  Mr. Green

Мушморок, честито!! Хайде и след доки вече по-силно да ти честитим!   bouquet И само приятни емоции оттук нататък!!!!

Морги, яж повече фибри, те ускоряват процеса  Laughing - зеленчуци, плодове.... Кафето ускорява метаболизма и затова като го спреш, се получава така. Същото е и от цигарите. Тук вече са те посъветвали за мента, сини сливи. Не взимай хапчета - дори и хомеопатични!


Ние пък днес открихме плажа тук  Mr. Green hahaha, що народ имаше..... сега бузите ми са огън Blush червени.

# 798
  • Мнения: 1 436
мушмороки, само спокойствие и силна храна  Hug. Може и сладолед  Mr. Green

Морги, ако си отказала и кафенцето  smile3544, пробвай с прясно мляко с мед или сушени кайсии.

При нас днес щеше да е добре ако не духаше студен вятър. В безветрените минути е 18 градуса, а като духне става 12  cold. Както е казал Марк Твен, няма по-студена зима от лятото в Сан Франциско  Crazy

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 00:59 от Juturna

# 799
  • Мнения: 660
Аз кафе пия, ама някак си не ми действа така, както когато е с цигара.  Embarassed Не мога да го откажа, първо защото обичам кафе и второ съм с толкова ниско кръвно, че без него не съм адекватна.  Naughty 
А да ви кажа, че при мен Утрогестана върви с пълен комплект странични ефекти - ако е възможно още повече ми пада кръвното от него. Усещането е точно когато си пиян!  Crazy Crazy Понякога не мога да стигна от едната до другата стая - ужас! Също така се опъпчих страшно! Чудно! Но важното е точките да са добре. Вече нямам търпение да ида на доктор да види какво се случва. Притеснена съм с всичките тези зацапвания и грипа, който изкарах! Дано всичко е наред!  Praynig Praynig Praynig

Айде от мен лека нощ! И още веднъж благодаря на всички за съветите. Хапчета 100% няма да взимам, но почвам плодове и ще видим.  Hug Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт