да питам нещо....

  • 3 035
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 300
Планувано. В интерес на истината се получи на 2рия месец сериозно опитване ( с изчисляване на овулацията по календарния метод). Преди това няколко месеца не се "пазихме", но не сме следили нито дати, нито нищо.
Иначе около десет месеца преди да забременея пихме фолиева киселина ( и двамата) по препоръка на гинеколожката ми.

# 61
  • Мнения: 3 988
Ние планувахме да го направим като дойдат по-добри времена, както се казва. Колко наивни сме били...
Времената дойдоха, че и по-хубави от колкото искахме, но бебето вече 2-ра година не идва.  Cry

Късмет на всички момичета, които искат и се надяват!

# 62
  • Мнения: 222
Първия път опитвахме...6год....нищо. CryСлед като вече се бяхме отчаяли и спряхме да очакваме всеки месец...бебо се появи LaughingВтория път започнахме по-отрано(като се има предвид първото чакане)но стана от първия път.Така че,според мен,трябва спокоиствие,да се намали до минимум напрежението и да не се очаква,че ще стане от 1 път...(разбира се,ако няма медицински проблем)То като си му доиде времето ще стане.Успех на всички  newsm10

# 63
  • Мнения: 3 334
Не беше планувано,но беше доста приятна изненада  Grinning

същата ситуация и при мен...............въпреки,че все още си мисля,че мъжо го е планувал newsm78 Thinking,ама не си признава

# 64
  • Мнения: 152
Да, планувано беше и стана от първия път, слава Богу! Изчаквахме 3 години, и когато се решихме стана! Сега си го чакаме мъника! Пожелавам на всички това щастие!

# 65
  • Мнения: 5 026
Планувахме, получи се на 3 месец  Grinning

# 66
  • Мнения: 4 621
Да, планувахме го. Стана на 6 месец Hug

# 67
  • Мнения: 2 336
Първото стана от раз -беше една "грешчица"  Grinning Много е хубава тази грешчица.
Сега и с второто е така - бам от първия път. А пък уж сам с обърната матка и много трудно се забременява.
Мъжът ми разбира се го отдава на своята плодовитост  Joy

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Първата бременност беше в проект,просто се получи без да е 100% планирана
втората по същия начин
третата не беше и в проект дори,от едно "изпускане"просто хванах от първия път Peace
А пък уж сам с обърната матка и много трудно се забременява.
иначе и аз съм с обърната матка

# 69
  • Мнения: 240
Планувано. И двата пъти от първия път.

# 70
  • Мнения: 576
Мого чакано и желано е нашето бебе. Правихме я година и половина! luvbed txtloves  ylinfant

# 71
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Ние не бяхме планирали нищо - беше голяма изненада, да не казвам шок за мен. Сега съжаляваме, че не сме се решили на бебче по-рано.
Един съвет - ако пробвате за бебче, пий витамини с фолиева киселина.

това не бях го чувала до сега, ще проуча много внимателно въпроса като тръгнем натам  Peace

# 72
  • Мнения: 41
Първият път стана от раз,а вторият забременях малко след като сложих спирала.Сега като родя незнам какво ще правим  Simple Smile.

# 73
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Планувахме го.Стана след 9-10 месеца.

# 74
  • Мнения: 3 069
Много планово бебе си направихме Grinning
Купихме тестове за овулация и стана от 1-я път.

Общи условия

Активация на акаунт