вярвания

  • 7 000
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 422
АНИ така е права си но толкова безразличие срешам за нашия проблем всеки ти вика :
СПОКО ДЕ ЩЕ СЕ ОПРАВИТЕ ЗАЩО ГО ПРАВИШ НА ГЛОБАЛЕН ПРОБЛЕМ КАКВО ТОЛКОВА Е СТАНАЛО ЩЕ СИ ИМАТЕ БЕБЕ НЕ БЪРЗАЙ ТОЛКОВА НЕ ДРАМАТИЗИРАЙ......................
И двамата вярваме в бог но не сме от тези които ходят да се молим по църкви и така натаък не мога да бъда фанатик не съм въспитана така реалноста е друга ЖЕСТОКА.
Ходим по манастири и по-извесни места в България моля се наистина както аз си мога незнам дали се моля правилно защото никой не ме е учил и само това.
ДАНО ГОСПОТ НИ ПОМОГНЕ ВЯРВАМ В ГОСПОД КОЙТО Е В МЕН А НЕ ТОЗИ ПО ЦЪРКВИТЕ -може да е грешно това което казвам но аз така го чувствам.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Не знам и мен напоследък взе да ме напуска вярата.Толкова много ми се струва,че мина,че просто с всеки цикъл,с всяко ново заболяване или и аз не знам как да ги нарека нашите проблеми се отчайвам все повече и повече.Вътрешно все се надявам и дори си внушавам,че Бог ми дава положителни знаци и НИЩО.Като чуеме за някаква църква или манастир тичаме през глава,заредени с вяра и надежда,но после пълното разочарование ни срива.Всеки път се питам какво толкова направих,че всичко това ми се случва,но не намирам отговор.И все пак продължавам да вярвам,защото иначе нищо друго не ми остава!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 580
        Момичета, не се отчайвате и продължавайте да търсите верния път на лечението си.  Успях да забременея след 9 години опити. Минала съм през какви не лечения и операции. Но винаги съм вярвала, че Господ няма да подмине молбите ми за рожба.
        По въпроса, винаги на по- големите празници ходя на църква, а и често си ходим на Бачковския манастир. Иначе съм чувала, че до Асеновград има църква с чудодейна икона и там ходят жените да се молят за рожба. Даже даваха и филм за църквата по Канал 1.

# 18
  • Мнения: 5
Ами аз съм живо доказателство, че Богородица, Бог или каквато и да е сила там някъде си помага. Аз разбрах че съм бременна 8 дни преди да започна стимулацията за ин витро. Всъщност знаех че ще забременея още когато отидох в манастира в с. Клисура  -   над Банкя. Докато се молех на Богородица разбрах, че ще имам дете и мислех, че то ще е от успешно инвитро което ми предстоеше, но Бог си е направил други сметки и ми изпрати най-прекрасния дар. А на входа на манастира има много хубав цитат, който никога няма да забравя - "Винаги се радвайте, непрестанно се молете и за всичко благодарете" И така аз до ден днешен неспирам да се радвам на това което ми се случи, непрестанно се моля тази моя радост да сполети всички момичета, копнеещи за рожба и винаги благодаря, че Богородица бе благосклонна към мен.

  Така че, мили момичета,  вярвайте  - стават чудеса

# 19
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718


  Така че, мили момичета,  вярвайте  - стават чудеса

 newsm10 newsm17



# 20
  • Мнения: 3 675
Чувала съм, че има икони на Света Богородица, които помагали на жени да забременеят. Такава е иконата в Бачковския манастир и тази в Арбанаси, ако не се лъжа. Повод да пиша е статиите за иконите във вестник Стандарт. Аз съм вярваща, но ходя на църква само по празници.Въпросът ми е вие чували ли сте за хора, на които иконите са помогнали?Вие прибягвали ли сте до силата на вярата, в опитите си да заченете бебе?Понякога май е необходимо да се обърнем към духовното и вярата, не само към медицината.Иска ми се да чуя и вашето мнение по въпроса.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Тук имаше темичка "вярвания",виж я,ако искаш.

# 22
  • Мнения: 4 324
Обединявам двете теми!

Вярвам в Дева Мария, но не вярва в „силата” на иконите. Не смяатам, че Бог ще ни помогне само за това че се молиш или си докоснал някаква икона, обаче вярвам, че ще ни помогне ако се молим, но от сърце.

Както бях озаглавила и предишната тема, месец май е месецът на Дева Мария. Аз дори отидох на църква миналата неделя и се помолих за всички нас.

# 23
  • Мнения: 1 329
Има достатъчно много случай на момичета забременели нормално, въпреки че докторите са им казали, че не може да се случи това по естествен път.

Това, което ги е спасило е -  вярата - вярата да продължат да се борят, вярата, че Господ е с тях, вярата, че има по-висша сила и тя ще им помогне.

Аз също вярвам. Вярвам, че Св.Богородица ще се смили над всички нас и ще ни прати рожби.

Не спиратайте да вярвате в чудеса.

# 24
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
И аз знам,че в Руската църква в София е погребан един свещенослужител и който отиде и напише бележка и я пусне,където е погребен желанието му се сбъдва.Миналата година ходих на 16.09 и си пожелах бебче.Наистина забременях след 7 месеца,но за съжаление изгубих бебето.Все пак не съм се отчаяла.Сега искам да отида до Рилския манастир и Кръстова гора да се помоля на Богородица.В Троян е другата чудотворна икона-на Троеръчицата,която си имам в къщи на умалено копие и като ми е тежко на нея се моля и винаги се успокоявам след това, и в Арбанаси,но там не съм ходила.

# 25
  • Мнения: 67
Здравейте,момичета!
Отчаянието е най-лошото нещо,което можете да направите за себе си в този момент.Вярата в това,че Богородица ще ви помогне е това,с което можете да помогнете на самите себе си.Чудотворните икони са такива заради вярата в тях.

 Не смяатам, че Бог ще ни помогне само за това че се молиш или си докоснал някаква икона, обаче вярвам, че ще ни помогне ако се молим, но от сърце.

Общи условия

Активация на акаунт