10 правила, на които всяка жена трябва да се подчинява

  • 4 289
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 201
8 от 10-те спазвам. smile3501на мен!

# 61
  • Мнения: 2 152
7 ot 10 Grinning

6-за корените - на всеки 8 седмици се боядисвам,не на 4-ри,просто защото не си личи толкова
 калций и вит.Д не приемам и не ходя с тен през цялата година

Никога не се мия с душ гел - толкова ми е лигаво.Използвам сапуните с ексфолиант на Дав Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 4 294
6 от 10

Не съм съгласна с избелването на зъбите и с използването на сапун вместо душ-гел  Naughty

# 63
  • Мнения: 5 647
1,2,6,10
или иначе казано 4 ог 10  Embarassed

# 64
  • Мнения: 2 241
1,2,6,10
или иначе казано 4 ог 10  Embarassed

Ето това е и моят отговор Peace Мога и 3 да добавя, но не винаги.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 432
Общо взето ги спазвам, мога да добавя и още- движението, храната, съня и т.н.
За солариума и аз съм с особено мнение, независимо, че в разумни параметри не е толкова дрматично.
Ползвам сапуни- най-вече ръчно правени глицеринови и след това задължително се омазвам от глава до пети или със зехтин зимата или с боди лосион лятото.
Зъбите си избелих току що и за всички, които се чудеха- със подходящите системи за избелване няма никаква опасност за емайла.

# 66
  • Мнения: 1 027
Не спазвам 2, 9  и 6, но аз по принцип не се боядисвам, но си поддържам косата  Peace

Темата е много интересна.

# 67
  • Мнения: 1 488
спазвам половината от правилата.
допадат ми и съм съгласна с девет от тях. никак оба4е не ми допада правило 8. от къде на къде трябва целогодишно да се подлагам на вредното влиание на солариумите или слънцето. малко пресилено ми идва. ако не съм изкуствено изпе4ена зна4и няма да съм красива!  Thinking

# 68
  • Мнения: 6 155
Спазвам само 3 от 10-те  Tired

# 69
  • Мнения: 1 427
Само 3 спазвам...сраам Embarassed

# 70
  • Мнения: 765
Спазвам всички правила без това за сапуна и душ гела. Не знам защо не мога да се насиля да ползвам сапун  Thinking
Да добавя , че не взимам специално витамин Д и калции , а мултивитамини  Grinning

# 71
  • Мнения: 534
Спазвам почти всичко,с изключение на:
8-само през лятото
2-слагам си плажно масло вместо крем  Crazy

# 72
  • Мнения: 27 524
Е, Световна, това се разпечатва в едър шрифт и лепва на всички врати, гънки и стени... много хубави съвети. Я да броя сега колко спазвам... 3,  Embarassed като две от тях отскоро, а сапун винаги съм ползвала и предпочитала. Зле е работата...  Rolling Eyes
Мерси.

# 73
  • София
  • Мнения: 5 606
супер си монда!

# 74
  • Мнения: 3 647
6/10

нямам загар и все още не се боядисвам  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт