ДЕН НА РЕПРОДУКТИВНОТО ЗДРАВЕ 2007

  • 4 183
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
Момичета от тройката ще правят теми за това което се случва или по точно за репродуктивните проблеми ,мисля че те са едно от най слушаните радиопредавания и това ще е доста голяма подкрепа от тяхна страна

# 16
  • Мнения: 1 792
Момичета от тройката ще правят теми за това което се случва или по точно за репродуктивните проблеми ,мисля че те са едно от най слушаните радиопредавания и това ще е доста голяма подкрепа от тяхна страна
сигурна съм че са най-слушани.а тяхната подкрепа е супер.

# 17
  • Мнения: 7 716
ЕЛЕКТРОННА ПРОТЕСТНА КАРТИЧКА

Приятели,
Моля ви да подкрепите семействата с репродуктивни проблеми, които са 15% от хората в детеродна възраст в България.
Лечението на стерилитета е част от борбата с демографския срив.
Семействата с репродуктивни проблеми са здрави, образовани и отговорни хора.
Те имат нужда от малко помощ, за да са щастливи, да се усмихнат и те.
Сдружение "Зачатие" организира Ден на Репродуктивното Здраве в София, на 16 юни, НДК, зала 8.
Приятели, моля ви, ако подкрепяте инициативата,  изпратете тази електронна картичка на държавните институции.
Благодарим предварително за подкрепата.

Електронна протестна картичка:
http://www.zachatie.org/kartichka.jpg

Адреси, на които трябва да изпратите картичката:
press@president.bg
475der@nt52.parliament.bg
minister@mh.government.bg
sspassova@mh.government.bg
mlsp@mlsp.government.bg
press@mlsp.government.bg
protest.drz@gmail.com

 newsm51 newsm10 smile3525 smile3501 baloni family4

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 19:48 от Lali

# 18
  • Мнения: 547
Лали,картичката като прикачен файл,ли ще я пратим.Предния път май така ги пращахме и от НЗОК изобщо не ги отвориха.Спомням си че получих някакви "мили" писма от тях,че са я изтрили.
И една молба към момичетата които по-добре се справят с компютрите.Знам,че по принцип има начин картичката да се прати едновременно на всички адреси,но не знам как става.Моля за жокер  Grinning

# 19
  • Мнения: 7 716
Мисля, че като линк, директно в писмото е по-добре. Можете и да добавите няколко думи - например " Протестна картичка"  или каквото решите.

# 20
  • Мнения: 547
Може ли някой да обясни как се пуска линк в писмото.Съжалявам за глупавите въпроси,но не знам как да го направя

# 21
  • Мнения: 769
Може ли някой да обясни как се пуска линк в писмото.Съжалявам за глупавите въпроси,но не знам как да го направя


Копираш това: http://www.zachatie.org/kartichka.jpg
1.Десен бутон на мишката от менюто -> Copy,
2.отиваш  върху емайла който ще пращаш, кликваш в празното съобщение, десен бутон на мишката от менюто -> Paste
и изпрашам емайла.


# 22
  • Мнения: 7 716
Датата на Деня на репродуктивното Здраве е 16 юни.

# 23
  • Мнения: 547
Момичета аз пак имам технически проблем с интернет.Разпратих картичката от единия си е-майл адрес със линк както ми обяснихте.Сетих се,че имам друг адрес.Вярно че му беше изтекъл 90 дневния срок,но пак го активирах,само че там адреса на картичката не може да се копира като линк.Правя го по същия начин както и в другата си поща,но не става.И двата адреса са ми в АБВ.Какво не е наред и как да го оправя?

# 24
  • Мнения: 7 716
Първо копираш линка на картичката с копи на мишката, после  отваряш ново писмо да пишеш, цъкаш на един бутон  INSERT, ВМЪКНИ или PASTЕ.

# 25
  • Мнения: 2 422
Нещо не става  Embarassed Sick

# 26
  • Мнения: 7 716
Моля ви, някой да се ангажира да помогне на Мaiapetrova, понеже нямам време. Embarassed

# 27
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Опитай да копираш картичката на компютъра си, след това отваря; ново писмо, кликаш да прикашиш файл, прикачваш това, което си свалила на комп и изпращаш

# 28
  • Мнения: 740
Всеки един от посочените мейли получи от мен по една протестна картичка.
В полето 'subject' написах Протестна картичка.
В самия мейл добавих - Моля Ви, обърнете ни внимание. Подкрепете ни. Ние също заслужаваме да имаме дете!

Ако по някакъв начин браузърът ви не позволява операцията COPY/PASTE в полето на мейла просто препишете линка към картичката - той автоматично се активира.

# 29
лали има предложение за   Ден на Репродуктивното Здраве в София ако искаш свържи се с мен на лични

Общи условия

Активация на акаунт