Седмичката 14-20 май, на късмет ще бъде, знай!

  • 5 275
  • 118
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 951
Отдавна не съм имла възможност да влизам при вас и сега виждам че още няма седмична тема  Grinning Дано съм ви на късмет  Flowers Four Leaf Clover
Аз се надявам скоро да се включа пак в редиците на активно борещите се, понеже при нас нещата бяха малко в застой.
Успешна седмица на всички!

# 1
  • Мнения: 264
Здравейте момичета Hug.Пожелавам ви на всички тази седмица да е изпълнена само с положителни настроения и да има само поводи за радости.
На мен утре ми предстои инсеминация и искрено се надявам всичко да мине успешно  Praynig.Както споделих и  в другата темичка това ми е първото инсе на естествен цикъл и не тая много надежди,че ще стане от първият път,но знае ли човек надежда винаги има Praynig
Успешна седмица на всички  bouquet и моля ви стискайте ми палци Hug

# 2
  • BG
  • Мнения: 793
Зайко, всичко ще бъде наред  Hug
Пожелаваме ти мноооого късмет  Praynig
На всички пожелавам успешна седмица, много положителни емоции и добри новини. Аз ще имам повече яснота как ще действаме от тук нататък в края на седмицата. А дотогава ще почакам.
Дарилка още не е казала как е след лапарото. Ехоо, не сме запбравили, казвай резултати  Hug

# 3
  • Мнения: 4 324
Добро утро (ама то е вече за добър ден Wink )
И аз пожелавам много готина и успешна седмица на всички Simple Smile

zaio - стискам палци за инсеминацията.Успех!
Marinski - а дано скоро се присъединиш не в нашите редици а в редиците на бременелките Simple Smile
rozaly, края на седмицата не е толкова далеч, важно е че ще имате план за действие Simple Smile
Дарилка, не се спотайвай Wink
Лали и за теб важи същото Simple Smile

Аз изкарах готин уикенд, дори и на църква успях да ида (бях си обещала) Simple Smile
Ама много жега ни „нападна” Sad Вчера още в 9 часа ми беше ужасно топло .... Какво ли ще дочакаме юли и август ...

Весела и успешна седмица момичета

# 4
  • Мнения: 290
Здравейте и от мен!
Пожелавам много успешни процедури през най-хубавия месец!
Тази седмица започва за мен долу-горе добре - поканиха ме на интервю за работа днес.А по въпроса с двете чертички /след неуспешното инвитро/ ще съм на преглед края на месеца.
Желая успех на всички и стискам палци  Praynig

# 5
  • Мнения: 1 247
  bouquetЗДРАВЕЙ ТЕ МАЦКИ ДАНО ТАЗИ СЕДМИЦА ДА Е НА КЪСМЕТ НА ZAIO ЖЕЛАЯ ВСИЧКО ДА МИНЕ ДОБРЕ С ИНСЕМИНАЦИЯТА А НА ВАС МНОГО EFP.СПОРНА СЕДМИЦА newsm51

# 6
  • Мнения: 7 716
Весела седмица. Laughing

# 7
  • Мнения: 4 324
Лали Simple Smile пак се измъкваш по чорапи Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 329
Дарилка още не е казала как е след лапарото. Ехоо, не сме запбравили, казвай резултати  Hug

Давам резултати:

Лапарото мина добре, бързо, но още имам доста болки и трудно се оправям сама.
Резултати - няма ендометриодза, няма сраствания - само едно леко, което е отстранено, проходими тръби, отлична матка.
Не става ясно обаче защо не се пукат фоликулите. Още един неизяснен случай в медицината.

Сега съм си вкъщи и гледам да се възстановя. Имам болки навсякъде, но няма да се оплаквам

# 9
  • BG
  • Мнения: 793
 newsm78 , бързо въстановяване ти пожелавам.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Дарилка,браво за хубавите резултати.Дано скоро ни зарадваш с още по-добри.Зайо,успех с инсето.Ще стискам палци!На всички останали момичета весела седмичка  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 4 272
Дари, радвам се, че всичко е ОК при теб Grinning Бързо възстановяване ти желая и възможно най-малко болки (ако може и хич да ги няма)
Зайоя успех на инсето Peace
Лалия още стискам палци!
От мен няма новини. Около ову съм. Да видим дали ще го оползотворим Rolling Eyes
Весела и успешна седмица на всички Sunglasses

# 12
  • Мнения: 1 335
Добър да е денят и седмичката!!! Много положителни емоции ви желая!!!  bouquet
zaio, миличка, успех ти желая от съррце!!
Дарилка, бързо зъзстановяване и скорошни добри новини!!
raval, успех на интервюто!!
Късметлииска седмичка на всички!!!  bouquet

# 13
  • Мнения: 553
Добро утро и от мен   Simple Smile То аз отдавна съм тук, ама чак сега стигам до темата  Embarassed

Дарилка, браво за резултата  Grinning Grinning Grinning Дано болките скоро да отминат и да продължиш напред към успеха  Hug

Зайо, стискам палци за инсето  Praynig Praynig Praynig Хайде след две седмици да се похвалиш с успех  Praynig Praynig Praynig

Успех и на всички останали да не изреждам дълъг списък  Hug и весела седмичка  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 763
Весела и успешна седмичка на всички   bouquet

Дарилка пожелавам ти бързо възстановяване и успех след лапарото!

Лали, дано като се включиш с новините, които вярвам всички очакваме със стиснати палци, те да са ето такива  EFP От цялото си сърце ти го пожелавам.

На всички, които започват някакви процедури или чакат резултати, пожелавам успех!

# 15
  • Мнения: 264
Момичета благодаря ви на всички от сърце Hug.Радвам се,че ви има, защото без вас нямаше да се справя Hug.На всички ви пожелавам да се сбъдне мечтата ви и да бъдете много щастливи.Още веднъж много ви благодаря за подкрепата  bouquet
Дарилка пожелавам ти болките ти бързо да отминат,да се възстановиш бързо и най-скоро да се похвалиш с хубава новина  Praynig
Raval, стискам ти палци fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed интервюто да мине успешно Simple Smile
Lea защо пък да не го оползотворите овуто Wink.Успех  bouquet

# 16
  • Мнения: 9 095
Кари - Дари, оправяй се бързо Hug И браво за резултатите - мисля че въпреки неустановената причина, новините са хубави.

Успех на всички през тази седмица, лятото дойде - време е за море  Mr. Green
Жегите ме уморяват и мен, адски много...а е още рано да е толкова топло Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 626
Приятна и плодотворна и от мен!
Дано да имаме помече бремелинки Hugи мнооого хубави емоции тази седмица.
Успех на всички! Peace

# 18
  • Мнения: 1 950
Привет и от мен Laughing, току що се връщам от Пловдив - там каква жега е не е истина просто Shocked #Crazy

Дарилко, бързо възстановяване ти пожелавам Hug. Да си почиваш много, мъжо да те глези и да не мислиш грам за работата  bouquet
Зайо, стискам палци Hug Praynig
На останалите също Hug

# 19
  • Мнения: 3 376
Щастлива и успешна седмица и от мен   bouquet

Дари, браво за добрите резултати от лапарото  Peace Успешно възстановяване и почивка. И скоро да се окаже, че сте успели да преодолеете гадния ЛУФ синдром, и да ни се похвалиш с бебешко коремче  Party

Зайо, стискаме палци за инсето  Peace

Лали  Praynig Praynig Praynig

Мен ме тресат гадни хормони покрай лекарството за ендометриозата  Close Постоянно си сменям настроенията, и най-малкото нещо ме вбесява  Rolling Eyes Всеки ден броя дните, които са минали от инжекцията, и чакам момента, в който ще отмине действието й. За съжаление, няма да е скоро  Confused

# 20
  • до морето
  • Мнения: 494
Здравейте и от мен, успешна седмица и моного приятни изненади!
Мен гадината ме посети днес и утре тръгваме за София, надявам се да няма гадни диагнози в сряда.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Успех в София,Душка!!!

# 22
  • BG
  • Мнения: 793
Ох, с колко много работа започнах работната седмица  ooooh! и не стига че е такава горещина, ами аз да взема да отида и на солариум, съвсем се довърших  Banghead
Душка,  стискаме палци да се върнеш само с хубави новини Hug
Прохладна вечер ви пожелавам  Simple Smile

# 23
  • до морето
  • Мнения: 494
Благодаря ви момичета, много сте мили! Пожелавам на rozaly също късмет при доктора в края на седмицата и аз посещавам д-р Владимиров.

# 24
  • BG
  • Мнения: 793
Мерси Душка   love001

# 25
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
СТЕФ , къде си бе съкровище? Домъчняло ми беше за теб.  Hug

# 26
  • Мнения: 1 951
Зайо, стискам палци за инсето  Flowers Four Leaf Clover
Дарилка, бързо възстановяване ти желая.

# 27
  • Мнения: 547
Дари,чудесни резултати!Много се радвам,че няма нищо сериозно.Сега ти желая бързо възстановяване.А жлезите изследвала ли си при ендокринолог и не си спомням имунологични изследвания правила ли си и по-точно антиовариални антитела.В месеца след инвитрото имах киста и точно тогава имах резултат атитела срещу зона-пелуцида и срещу някакви гранулозни клетки и според лекарката тези антитела били причина да не се пукат фоликулите и да имам кисти /макар,че за 2г. прегледи общо 6 месеца не са ми се пукали фоликулите и то не в последователни цикли и според мен това не може да се смята за ЛУФ синдром/.

Лали,надявам се този месец да е твоя и инсеминацията да е била успешна.

Желая на всички успешна седмица,която да донесе на всички поне по една добра новина. Hug

# 28
  • Мнения: 2 422
ееееееееее Колко сте писали аз чак сега се добрах до комп.....
СТИСКАМ ВСИЧКИ ПАЛЦИ КОИТО ИМАМ ДА ИМА ТАЗИ СЕДМИЦА САМО ДОБРИ НОВИНИ
ДА Я ВПИШЕМ В РЕКОРДИТЕ НА ГИНЕС НАЛИ СТЕ ЗААААААА

ЗАЙО СТИСКАМ ПАЛЦИ ЗА ИНСЕТО
ДАРИ БЪРЗО И БЕЗБОЛЕЗНЕНО ВЪСТАНОВЯВАНЕ
УСПЕХ НА ВСИЧКИ БОРЕЩИ СЕ МАЦКИ ЦЕЛУВАМ ВИ newsm17 newsm17 newsm17 fertilization fertilization fertilization

# 29
  • Мнения: 1 029
Здравейте, радвам се да ви видя всички!
Аз съм добре, но нямам време да чета и затова не пиша.
Прегръдки за всяка една!Браво за хубавите новини!Стискам палци за още много!
До скоро!

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 30
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро!
- Peta, виж и аз се научих да правя специални кафета  Flutter Wink
Зайче, стискам палци Peace Откога се чудя къде се покри Hug
Дарилка, браво за резултатите, сега - бързо възстановяване Peace
Душка, успех!
На всички пожелавам много позитивна енергия през седмицата и добри новини!
Аз нямам много какво да пиша понастоящем, но през първия месец от почивката овулацията ми беше толкова ясно изразена, че щеше да е грехота да не се възползвам Blush

# 31
  • Мнения: 9 095
СТЕФ , къде си бе съкровище? Домъчняло ми беше за теб.  Hug
Тука съм, душичка Hug
Не пиша, но ви чета всеки ден Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 626
Голди,мерси за кафенцето.Добре,че си се сетила да ни събудиш.
Пожелавам на всички приятен и усмихнат ден,и ако може.....повече положителни тестчета. Praynig
Целувам ви! Hug

# 33
  • BG
  • Мнения: 793
Добро утро и от мен. Да ви кажа, аз кафе не пиех, но от както съм във форума взеха дами харесват  Joy  Joy  Joy
Успешен ден и дано да има такива, които да се похвалят с нещо  Flowers Four Leaf Clover

# 34
  • София
  • Мнения: 4 272
Добро утро и от мен, сладуранки Grinning
Голди, мерси за ароматното кафенце Wink
Даниданче, тъкмо те мислех къде се изгуби! Пописвай по-честичко!
Джи-джо, и ти ми се губиш нещо напоследък newsm78 Пиши ми едно дъъълго лично съобщение, както ти си знаеш или пък кажи, ако си вкъщи, да ти звънна.
Голдън Роуз, а ти как си, красавице? Почиваш ли си? надявам се всичко при теб да е ОК, без проблеми и оплаквания!
Усмихнат ден, момичета Sunglasses

# 35
  • Мнения: 1 335
Добро утро, момичета!  bouquet
GOLDEN ROSE, не виждам отчета за прегледа на 11-ти, бе мила Hug Как мина?
Хубав ден на всички!

# 36
  • Мнения: 1 209
Здравейте и от мен!
Пожелавам много успешни процедури на тези, на които им предстоят през най-хубавия месец МАЙ!
На мен също ми предстои инсе тази седмица  Praynig
Желая успех на всички и стискам палци newsm10

# 37
  • Мнения: 1 950
Голди, мерси за кафенцето  bouquet

Даниданке, не се крий а разкажи за страхотната екскурзия по Европата, на която ходихте Mr. Green
Veri4, успех с инсето Hug

Хубав ден ви пожелавам  bouquet

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Верич,успех с инсето fingerscrossed

# 39
  • Мнения: 264
Здравейте момичета Hug.Най-сетне се прибрах и веднага сядам да пиша Simple Smile.Инсето мина успешно като процедура а дали ще е успешно като краен резултат ще разберем по-късно Praynig.Много ви благодаря за подкрепата на всички Hug.Имам едно въпросче към вас доктора не ми изписа нищо за пиене след инсето newsm78 това трябва ли да ме притеснява newsm78
Верич стискам ти палци и от сърце ти желая успех с инсето Hug
Голди нищо не изпускаш от поглед Grinning.Бях изпаднала в депресия за известно време и затова се покрих Tired,но сега вече съм добре и мисля да не се предавам повече Peace.
Пожелавам на всички лек и успешен ден и стискам палци за всички момичета които им предстоят процедури  bouquet

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Zaio,дано след две седмици се похвалиш с две чертички!!!Аз винаги след инсе съм пила дуфастон,но след като твоят лекар е преценил,че няма нужда да взимаш нищо,значи трябва да му се довериш Hug Praynig

# 41
  • BG
  • Мнения: 793
Зайко, и на мен не ми изписаха нищо след инсето. Казаха ли ти да направиш прогестерон на 20 ден??

# 42
  • Мнения: 103
Здравейте милички Hug
Аз си ви чета , с вас съм си и стискам палци на всички ви Praynig
Не се включвам защото нещо съм "потънала" и не ми се ще да ви предавам това и на вас Tired
Обичкам Ви много   bouquet

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Tutinka,и аз съм от потъналите,но се старая да не го показвам.Я да вземем по-спокойно да я караме,че тия нерви ще ни трябват,когато се появят така желаните ни бебчета.Имаш силна Hug от мен.

# 44
  • Мнения: 264
Rozali нищо не ми каза да правя newsm78.Единственото което каза е след две седмици да направя тест за бременост и нищо друго Confused
Tutinka,не се отчайвай Hug.Когато си притиснат от проблеми и ти се струва,че всичко е против теб,и си мислиш,че няма да издържиш и миг повече,никога не се предавай,защото тъкмо това е момента на промяната и хубавите неща предстоят Hug.

# 45
  • BG
  • Мнения: 793
 Това е специално за тутинка и кафти, както и за всички други, които имат нужда от усмивка

newsm68 Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye
nuts nuts
lalalala moresmile                                              smile3532

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Благодаря,Розали  bouquet

# 47
  • Мнения: 334
Здравейте момичета!
Успешна седмица на всички от мен!
Имам нужда от много стиснати палци!!! три дена закъснение..., не е много ама все пак..

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
ИИИИИИИИИИ Сунар айде дано!!!Тестче направи ли!!!

# 49
  • Мнения: 334
Не.Шубе ме е. Хем ми се иска, хем не ми стиска. А и малко ме приболява корема от време на време та не знам.
Искам да си поживея още малко с мисълта, че може да е станало, защото ако го направя и видя отрицателен...остава само да чакам да ми дойде, а така ще имам още малко време.. ох..глупости взех да пиша ..,ако така, ако иначе.. абе Ви го знаете.

# 50
  • Мнения: 103
Благодаря Ви много Hug  bouquet
Ей страхотни сте накарахте ме да се усмихна големи сте бонбони Mr. Green
Опаааа  ooooh!пак за малко да изпусна на някой му е наближило времето да се хвали май  Whistling хайде мила много Praynig Praynig Praynig ще чакаме новини.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Сунарче,напълно те разбирам и нищо друго не ми остава,освен да стискам палци и да се моля с теб Hug

# 52
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Здравейте мацки! Успешна седмичка и от мен! Аз започнах фоликуметрията.Вчера се видяха два фоликула 13 мм. и 10 мм.И това без стимулация.Утре пак съм там , и сигурно към петък ще бъде инсето.Стискайте палци ,това ми е първото инсе.Зайо, браво че всичко е минало ОК.Стискам палци за теб, за мен и за всички момичета на които им предстоят процедури. Peace

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Силви,успех!!!

# 54
  • Мнения: 264
Сунар хайде дано да повлечеш крак.Стискам ти палци и от все сърце ти пожелавам едно EFP
Silvi 35 стискам здраво палци и дано инсето мине успешно и дай боже и крайният резултат да бъде положителен Hug

# 55
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
СУНАР-че, тихичко пожелание да не ти дойде изобщо. Хайде мила, дано късметът е с теб.
ЛАЛИИИИИИИИИИИИИ, пусни поне една имотиконка де. Stop

# 56
  • до морето
  • Мнения: 494
сунар желая ти късмет!  bouquet

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро!

Темичката отишла доста назад Thinking
Сунар, Лали, стискам ви палци Praynig
Силви, успех с инсето Peace
Зайко, сега остава да чакаме и да се надяваме с теб Hug За дупките те разбирам, и аз изпадам в такива понякога Confused
На всички пожелавам много усмихнат ден Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 4 272
Добро утро, поспаланки такива Wink
Голди, мерси, че бързаш да ни разбудиш с поредната доза кафе Party
Сунарче, и от мен имаш стиснатите ми палци!

# 59
  • Мнения: 1 247
Това е специално за тутинка и кафти, както и за всички други, които имат нужда от усмивка

newsm68 Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye
nuts nuts
lalalala moresmile                                              smile3532


БЛАГОДАРЯ  bouquet  bouquet  bouquet

# 60
  • Мнения: 7 716
Жива съм бееее,  Laughing Laughing Laughing, ама много съм ангажирана с организацията на Деня на Репродуктивното Здраве. Още малко и се освобождавам и ще съм на линия тук.

# 61
  • Мнения: 553
Сунар, много стиснати палци и от мен  Praynig Praynig Praynig Хайде, престраши се за един тест и да ни зарадваш после  Hug
Много стиснати палци и за Лали, Зайо и всички останали (извинете ме, ако пропускам някого  EmbarassedPraynig Praynig Praynig
Лек ден  Hug

# 62
  • Мнения: 1 950
Добър ден и от мен  bouquet
Голди, мерсаж за кафенцето, че така ми се спи две не виждам. Станах незнайно защо в 5 часа, после пак заспах и така до 9,30 #Crazy
Момичета с инсета, силно стискам палци, хайде време е за нови хубави новини Hug Praynig
Сунар, стискам силно и на теб Hug Praynig
Тия дни и аз съм в няква дупка, чак не мога да се понасям. Трябва да се стягам, че хората не ме познават такава и все питат кво ми е станало, че така мълча Mr. Green

Хубав ден Laughing  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 626
Ехаааа,май ще си имаме бебчета! Hug
Стискам палци,мноооого ги стискам!  bouquet

# 64
  • BG
  • Мнения: 793
Привет и от мен  Hug
Сунар, хайде, направи едно тестче, чакаме с нетърпение  baby_neutral
Успех на мацките с инсета, дано това е техният месец  Heart Eyes
А тези които са в застой или в дупка, бързо да си размърдват д...... тата и да действат, че.... box

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ок, Розали мърдам д-то Laughingсамо не ме бий GrinningСунарче какво става миличка.Чакаме с нетърпение двете чертички PraynigНа всички мацки успех в процедурите,а на тези които си чакат разни работи като мен весел и усмихнат ден Hug

# 66
  • Мнения: 334
Пускайте палците мацки! Няма бебе!! Cry Дойде ми и така ме боли, че две не виждам! Едва се добрах до офиса.
Ще сменям докторката, май е най-добре да отида в  специализирана клиника.
Започвам всичко отначало...още не знам коя да избера.
Иначе от вчера си нося малки бебешки чорапки, бях тръгнала към Александър Невски да ги оставя на иконите на Света Богородица, обаче днес няма да стане, вие ми се свят, но утре ще отида.
Така че успех на всички останали в бобрата за бебчета!!!

# 67
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Пу да му се невиди........... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Сунарче,съжалявам миличка.Знам колко си разочарована и тъжна,но не се отчайвай ние сме стеб Hug

# 69
  • Мнения: 1 329
Сунар, не се отчайвай, а си избери клиника по стерилитет.
Дори и да успееш да отидеш до Ал. Невски, пожелай си го искренно и вярвам че ще се случи.

Джи-джо - правила съм изследване на пролактила, леко е завишен и пия бромокриптин, с него го вкарваме в нормата. Имунологични правих, имам завишени НК клетки. Незнам дали е от това, но през Юли ще проследим дали се пукат фоликулите.

И всички да излизат от дупките Hug

# 70
  • Мнения: 1 247
СУНАР ГОРЕ ГЛАВАТА И НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ Hug Hug Hug

# 71
  • Мнения: 334
Благодаря Ви за подкрепата милички! На всички, няма да Ви изреждам!
Не се отчайвам, утре отивам до Шейново да си искам изследванията и да търся клиника по стерилитет.
Миналия път докторката ми предложи тоя месец да опитаме инсе без обработка на материала, пък ако не станело другия месец с обработка,но като попрочетох тук там за опасността от инфекция, съм решила изобщо да не се пробвам с такава процедура!
Или да се прави както трябва или не! Само губи време, нерви, пари..
Някои ако иска да ми препоръча клиника, може и на лични, за да не разводняваме темата!
Аз разгледах сайтовете на три от клиниките в София и още не съм решила! От форума общо взето има добри отзиви за Щерев, Стаменов и Владимиров. Лошото е че дават часове за доста време напред.Ще го обсъдя и със скъпия.

# 72
  • Мнения: 4 324
Сунар съжалявам Sad Но наистина НЕ прави инсеминация с необработен материал!

И на мен днес ми се появи лелката, ама мисля че е за добро, защото този цикъл овулацията беше на 53-ти ден ..... и кой знае каква яйцеклетка съм „сътворила”. Чаках с нетърпение да ми дойде Simple Smile Обаче от снощи имам много сериозни болки в единият яйчник и сега ме е страх да не би да е някой задържан фоликул Sad Дано да не е, но ако не ми мине определено на преглед ще се ходи пак.

Сега с нови сили напред към бебето Simple Smile, Сунар ще те следя, нали ще вървим ръка за ръка този цикъл Wink

# 73
  • Мнения: 264
Сунар съжалявам мила  spoko.Горе главата и гледай напред,защото само така ще успеем Hug
Верити дано всичко да бъде наред при теб и да нямаш поводи за притеснения Simple Smile
Голди както винаги кафенцето ти е страхотно мила,макар че аз малко късно го изпих Simple Smile
И всички мацки които сте в дупки излизайте от тях,защото навън грее хубаво слънце и хубавите неща за нас тепърва предстоят  bouquet
Успешен,усмихнат и изпълнен само с положителни емоци ден пожелавам на всички Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 950
Сунар, съжалявам мила Hug. Избери си читава клиника по стерилитет, запиши си час, независимо, че ще има много време до тогава. Отдай се на емоциите на лятото, а никога не се знае, дали няма да се случи най-хубавото през това време Hug Praynig

Хихихи, май всичките сме се оциклили по едно и също време Mr. Green

# 75
  • Мнения: 334
Veriti, Cvetun4o Mr. Green Mr. Green това е положението.
Зайче ти как си?

Току що видях, че вече съм "Ентусиаст". Фук..Фук..фукам се

# 76
  • Мнения: 264
Сунар ето ти повод да ни почерпиш "ентусиасте"вместо да си измъчваш с черни мисли Naughty.А иначе аз съм добре старая се да не мисля много,защото ще се побъркам иначе  #Crazy.След две седмици ще разберем какво е станало Wink

# 77
  • Мнения: 553
Сунар мила, съжалявам  Sad Hug Знам как се чувстваш  Sad Но горе главата, избери си специализирана клиника и продължавай напред. Пък нищо не се знае, може докато чакаш да ти дойде часът, чудото да стане  Praynig Praynig Praynig

# 78
  • BG
  • Мнения: 793
При мен момичета няма как да стане ако не предприемем процедури, освен ако не кръшна някъде  hahaha
 Joy

# 79
  • Мнения: 334
Ами искам да Ви почерпя ама как се прави това чудо бе хора? Аз и за рождения ми ден миналата седмица не успях да пусна тортичка!

# 80
  • BG
  • Мнения: 793
Сунар писах ти на лични  Peace

# 81
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
cafti , zaio, goldie, rozaly, благодаря за пожеланията! Сунар, не се отчайвай, дано следващия месец да стане! Аз днес ходих на фоликуметрия - единия фоликул не расте, другия е 17 мм. Доктора каза, че иска да ме види във вторник, май нещо има впредвид, като гледам нищо чудно този месец да няма инсе.

# 82
  • BG
  • Мнения: 793
Добро утро от мен.
Силви, ти май се притесняваш да задаваш въпроси на доктора??? Но май е по- добре да питаш за всичко за каквото ти хрумне, питай, ти трябва да знаеш. Сега се чудиш какво мисли той, какво ще стане и т. н. Повярвай ми, ще ти е по- спокойно  Hug

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Добро утро и от мен,мацки.Весел и усмихнат ден ви желая!

# 84
  • Мнения: 3 376
СунарHug Съжалявам за неуспеха, мила. Но горе главата, събери сили за нов месец - нов късмет!

Силви, от колко време ги следите тия фоликули? Ако имаш дълъг цикъл, може за това да се бави растежът. Стимулирате ли се с нещо?

Верити, не вярвам болките да са от задържан фоликул!  Peace А при теб нормално ли е да се бави толкоз цикъла?

# 85
  • Мнения: 4 324

Верити, не вярвам болките да са от задържан фоликул!  Peace А при теб нормално ли е да се бави толкоз цикъла?

Не е, изобщо не е нормално.
Болките изчезнаха, не е от фоликул, предполагам не е киста иначе щеше още да си боли.
Лошо - нямам така силно изразения ПМС - силните болки в корема липсват, кръвта ми се струва по-ярка и светла Sad, няма „съсиреци”, за сметка на това не е слабо, а си е по-скоро нормално кървенето. Определено ме хвана шубе. Ще си взема довечера тест, за да не гадая. Този път стискайте палци да е отрицателен

# 86
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Здравейте момичета! Цяла седмица ви чета, но все не се наканвам да пиша. Нещо ми е скофтено тази седмица - всичко ми върви наопаки, а такова ПМС ме е треснало че буквално не знам къде се намирам:roll:. Оттам и нежеланието ми да пиша... Надявам се да съм по-активна в следващата седмична тема като ме посети лелката след 1-2 дни.

Стискам палци на всички чакащи, тестващи се и такива в процедура или подготовка за нея!  Hug

# 87
  • Мнения: 1 209
Здравейте момичета,

Жабче, как няма да ти скофтено като Голдито се бави днес с кафенцето...
ВеритиPraynig дано резултата от теста е такъв, какъвто най-много желаеш да бъде!
Сунар, я бързо на един шопинг за настроение и за юни да се научиш как се пускат тортички и коктейлчета, че ще ти се наложи да черпиш целия форум  Hug  Ако ти трябва съдействие за ЦРЗ Надежда на Стаменов ми пиши, готова съм да съдействам с каквото мога...
silvi 35, стискам палци да порасне фуликула, който сте видели с док и да направите едно успешно инсе  Peace
 

# 88
  • Мнения: 3 376
Верити, мисля, че нямаш основания да те е шубе от теста, поне така както си го описала. Но все пак определено не е в реда на нещата такава аномалия  Thinking Най-добре я обсъди с твоя доктор и може би едни хормонални изследвания.  newsm78

Жабоче, горе главата, скоро ще се обърнат нещата за хубаво  Hug

# 89
  • Мнения: 1 951
Момичета, да ви питам нещо тук преди да пусна нова тема: вчера бях на лекар, 6ти ден от цикъла. Той обаче ми каза че никак не изглеждам като за 6ти ден, а по скоро като за средата на цикъла. Пусна ми хормони. Освен това видя малка киста в дясно. Каза че е безобидна, но аз съвсем се разтревожих и не знам какво да мисля...

# 90
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Марински, да не си с ранна овулация по принцип? И какви хормони ти пусна на 6ти ден от цикъла?

Имам въпрос към момичетата, които ходят при д-р Стаменов - дали някоя от вас знае кога почива тази година клиниката?

# 91
  • Мнения: 334
Марински - странно ми е това, не знам какво да кажа. Thinking

Жабче - Я горе главата! Светът е оцелял, защото се е смял!! Laughing Laughing

Верити - стискам палци за каквото искаш, само да си добре! Пиши утре как си.

Вери4 - За съжаление за шопинг терапия трябват парички, пък аз сега покрай рождения ми ден малко се поохарчих, но пък се радвам на подаръците!!! За д-р Стаменов ще ти пиша другата седмица какво сме решили.Скъпия сега е на морето и като се върне ще решиме къде да ходиме.
Иначе започвам да тренирам след малко за тортичките и коктейлчетата!!!

Силви 35 - Вярвам че всички ще успеем! Мисля че фоликула трябва да е около 22 - 23 мм. за да е годен, ако се има предвид че за ден расте с около 2 мм., може би понеделник ще е добре.

Розали - мерси за достъпното пояснение за тортичките! А тая работа с кръшкането..хи-хи..Имало някакво световно изследване, според което всяко 9 дете не от баща си!! / това в кръга на майтапа - не поощрявам, шило в торба не седи и рано или късно се случват големи бели от кръшкания /

Мишана и Гризката - мерси че ме окуражавате, то пак добре че ми дойде, че след тая операция по време на цикъл нещо ми се объркаха нещата! Преди бях като часовник, а сега след Клостилбегита, операцията, а взех та пих и една билка - Клинавиче - четох за нея тук във форума, че помогнала на други момичета.. Та миналия месец 9 дена закъснение, сега 3...то стана една и аз не знам другия месец кога да чакам и от кой ден да броя закъснение, ако има такова де..

Айде стига толкова, че много дълго стана! Ако съм пропуснала някого да извинява!

# 92
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Чак сега се добрах до компютъра. Днес ми е много напрегнат ден и в работата и след работа един куп задължения.
rozaly, не се притеснявам питам аз ,ама понякога човек не може да се сети всичко.А пък и чак след като излязох от кабинета се сетих, че във вторник ще ми бъде 17 ден и има опасност да пропуснем овулацията. Е , ако е така тия дни ще има бебеправене по естествен начин, може пък да  се е повлияла половинката от витамините и Трибестана, че да вземе да стане.
Гризката, от понеделник ходя на фоликуметрия, цикълът ми е по-скоро къс на 26-27 дни.Казах на доктора, че миналата година като ми  гледаха щитовидната жлеза на ехограф видяха леко изменение отляво, но хормоните си бяха в норма. Накара ме веднага да пуснеме хормони и сега, но още не са излезли резултатите.
Жабче,  в Център "Надежда" те сега бяха отпуска до 10 май, а за лятото не знам, ама не е юни.

# 93
  • Мнения: 1 950
Привет момичета, в този дъждовен и гърмежен следобед Mr. Green
Жабче, я излизай от дупките Laughing. Аз до вчера бях в една такава, ама днес вече съм по-добре Wink. Иначе за клиниката и аз не знам кога ще почиват. Сигурно пак август като миналата година.
silvi 35 , записвай си въпросите преди да отидеш следващия път. Така няма да забравиш какво да попиташ Laughing
Сунар, по повод туй изследване като нищо може да е вярно. Като гледам как 50 % от стерилитета е от мъжка страна, просто някои дами са си решили проблема по старомодния начин Mr. Green

Хубав ден от мен  bouquet

# 94
  • BG
  • Мнения: 793
Не искам да си разрещавам роблема по старомодния начин, искам бебче с очички като на мъжът ми  newsm45

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ще имаш,Розали,ще видиш.И аз искам очички като на мъжо Grinning

# 96
  • BG
  • Мнения: 793
кафти   love001

# 97
  • Мнения: 1 950
Розали, разбира се че ще имаме дечица с очички на мъжовете ни Laughing Hug
Аз да се похваля, днес си направих малко хормони, полови и щитовидни както и хламидия. Всичко е в норма Laughing

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Браво,Цветунчо!Хайде сега и други добри новини да идват вече Hug

# 99
  • Мнения: 4 324
Браво за хубавите резултати zvetun4o Simple Smile

# 100
  • Мнения: 1 951
Марински, да не си с ранна овулация по принцип? И какви хормони ти пусна на 6ти ден от цикъла?

Ами не съм уж, преди 10и ден не съм имала. Не знам какво точно ми пусна, но каза че ще се ориентира по резултатите от кръвта. Много ме е яд: точно когато започнахме да се подготвяме за евентуално инвитро... Дано всичко е наред и не се налага да отлагаме  Praynig

# 101
  • Мнения: 334
Цветунчо Браво за хубавите резултати! Аз се позабавлявах малко в една темичка
"  Смешно ли е ражаднето" в подфорума "Настоящи и бъдещи майки". Ако имате време хвърлете едно око, малко смях добре ще Ви се отрази!!
И си представете че някой ден и Вие ще разказвате такива историйки! Мислете положително! Всички ще успеем!

# 102
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Цветунчо,браво за изследванията! На мен днес също ми беше ден за изследвания.Направих си ехография на гърдите, че цяла година от миналата мина и е супер.Направих и цитонамазка и микробиология ,ама не са готови резултатите. [Марински, не се притеснявай ,може този месец нещо да ти се е сбъркал цикъла и по-рано да е овулацията, важното е да има бебе.Аз съм чувала за дами забременели веднага след цикъл и даже и по-време на цикъл. Сунар, четох и аз тази тема, много е забавна и разтоварва, ха-ха.

# 103
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Не можах да се сдържа да не ви пусна една снимка, която открих във фото форума днес: http://photo-forum.net/imgs/170/a_1179423869_IMG_1866_123.jpg

Цветунеее, бравос за изследванията. А за моята локва - чакам лелката и излизам веднагически на брега, скоро ще е.

# 104
  • Мнения: 315
Добро утро на всички!!!!Лек и спорен петък  Simple Smile
Вчера бях на лекар и сега след лапарото ще пия два месеца Диане 35, за да ми намалее тестостерона и след това лекарят ми каза да започнем пак пробите за бебе. Ох,незнам дано стане PraynigМалко ми е криво, че два месеца трябва да пия противозачатъчни,ама какво да се прави.
Успех и повече усмивки .... Joy

# 105
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро, мацки! Хайде честит ви петък Hug

Покрай почивката от доктори, реших да си обмислям ремонта на апартамента, та сега се занимавам с проекти на кухни Blush
И ще се включа в акцията с балоните за Бургас Laughing Искам и тук да помоля Лали и Верити да ми обяснят какво трябва да правя Praynig
Хубав ден на всички Heart Eyes

# 106
  • Мнения: 1 247
добро утро Goldie хубаво кафенце спорен ден на всички и от мен  bouquet

# 107
  • Мнения: 264
Здравейте момичета Hug.Ама какво време се е отворило за всичко друго става ама не и за работа Wink.Аз съм си пуснала днес и другата седмица отпуска и мисля да замина при свеки малко да си почина Simple Smile.
Цветунчо браво за изследванията  smile3501.В най-скоро време очакваме да се похвалиш с друга хубава новина Hug.
Paola всичко ще се оправи и ще бъде наред имай само търпение мила Simple Smile.Мисли си само положителни неща.
Голди както винаги най-вкусното кафенце.Успех с ремонта,зареди се с много търпение,защото аз тази седмица го приключвам и повярвай ми повдига ми се вече като чуя за майстори и ремонти Sick
Silvi35 стискам палци с изследванията ти всичко да бъде наред fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Rozali разбирасе че ще имаш бебоче с очички като на мъжа ти та няма да са на комшията я Wink.Горе главата и никакви мрачни мисли Hug

На всички ви пожелавам лек и успешен ден и въпреки скапаното време навън горе главите Hug.Сигурна съм че един ден всички ще успеем да постигнем мечтите си  bouquet

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Добро утро и от мен,момичета.Стягате ли се за почивните дни?Хайде лек последен работен ден и много весели почивни дни  bouquet

# 109
  • Мнения: 553
Добро утро момичета  Hug и честит ви петъчен ден.
Другата седмица се очертава с много почивни дни, само дето май времето ще е дъждовно.

Жабче, много хубава снимка  Simple Smile Дано да има повече щъркели тази година тук във форума  Praynig

Мен и този месец ме пропусна щъркела, та от снощи съм в локва, дупка, а на моменти направо в голяма подводна пещера  Close Но днес започвам да изплувам малко по малко. Явно тук сме в някакъв синхрон с олелването  Mr. Green Хайде дано някоя да повлече крак в другата посока  Wink

Приятна почивка на всички  Hug

# 110
  • Мнения: 4 306
Верити, не се чуди за кървенето. При мен е различно, миналия месец примерно беше силно и ярко, сега е нормално - абе лелката и тя е с непостоянен характер  Mr. Green
Zvetun4o, браво за хормоните! Не съм се съмнявала, че ще са добри, а още по-добрата новина е, че няма и хламидия.
Жабче, ще ходя другата седмица на преглед и ако не забравя ще питам за лятната отпуска. Горе главата! Като се натъжа и се сещам за подписа на едно момиче от Зачатие "Нищо не изсъхва по-бързо от сълза!" /може и да бъркам, но беше нещо такова/. Харесва ми и както си цивря понякога, така и се ободрявам.  Hug Hug Hug
rozaly, малко жени са силни като нас. Малко могат да приемат тежестта на мъжкия стерилитет. Но имено тези вълшебни влюбени очи на нашите момчета ни дават сили да се борим и да понасяме всичко. Ще успеем! Praynig Praynig Praynig
Аз днеска ходих пак да ми изследват регулярно хормончета, но тоз път без да съм пила билки. Та ще видим. Надявам се да са добри.
Напоследък съм доста ангажирана в работата и емоционално добре ми се отразява. Вечер съм изморена и нямам много сили да мисля "за нас".
Пожелания за приятен уикенд на всички!

# 111
  • Мнения: 1 950
Момичета, влизам да ви пожелая хубав уикенд  bouquet
Ние живот и здраве следобеда ще заминаваме за Арбанаси, за срещата на "старите кучета" от съседния форум Mr. Green
Да си починете хубаво и да се радвате на пролетта, дори и да вали Hug

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Еееееййййй,Цветунчо,ти не се спираш бе  bouquet

# 113
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Здравейте ,момичета! Петък ми е любимия ден. Цветунчо, желая ти приятно изкарване на Арбанаси. Вера, в кой ден другата седмица си на преглед, аз съм във вторник сутринта,ако и ти си тогава, може да се видим там и да чакаме заедно. При нас цяла сутрин вали, чак сега спря. Дано утре времето да е хубаво, мисля да излезем малко на природа във Витоша.

# 114
  • Мнения: 939
Много слаба активност в тази темичка, а вече е петък... Аз не съм се появявала, защото... имам много работа в службата и тази седмица ми е много отнесено. Днес все си мисля, че е сряда. Въобще... "Отнесени от вихъра" - 3 част

# 115
  • до морето
  • Мнения: 494
Весели почивни дни! Heart Eyes

# 116
  • Мнения: 334
 newsm44 newsm44Успях мацки! То не било чак толкоз трудно..ама пусто като трябва да ми се обясняват някои неща по-простичко.. smile3527



Ха наздраве и весел уикенд!!
Черпя със закъснение и за рождения ден от миналата седмица и за "Ентусиаста"!

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ей,Сунарче много си готина Hug

# 118
  • Мнения: 7 716
Голди, трябва да обсъдиш с момичетата от Бургас мястото и часа за начало на портеста. Следи темата и в Зачатие.
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&a … g210279#msg210279
Като се уточните за място, добре е да е обществена институция, ще ни кажете, за да поискаме разрешение от общината.
Голди, ти ще получиш балони и ще ги раздадеш на желаещите. Балоните ще са с логото на Зачатие от едната стран, от другата ще можете да си напишете желания. Носете си маркери. Ще поканим и мами и татковци. Балоните ще ги завържете на подходящо място, избрано от вас.
Добре е протестите във Варна, Пловдив и Бургас да са в един и същи час, за София е по-ранен, на за вас може или от 10 часа или от 14 часа.
Организатор за Пловдив е Верити, за Варна - Жужка.

Общи условия

Активация на акаунт