Седмичката 14-20 май, на късмет ще бъде, знай!

  • 5 280
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Марински, да не си с ранна овулация по принцип? И какви хормони ти пусна на 6ти ден от цикъла?

Имам въпрос към момичетата, които ходят при д-р Стаменов - дали някоя от вас знае кога почива тази година клиниката?

# 91
  • Мнения: 334
Марински - странно ми е това, не знам какво да кажа. Thinking

Жабче - Я горе главата! Светът е оцелял, защото се е смял!! Laughing Laughing

Верити - стискам палци за каквото искаш, само да си добре! Пиши утре как си.

Вери4 - За съжаление за шопинг терапия трябват парички, пък аз сега покрай рождения ми ден малко се поохарчих, но пък се радвам на подаръците!!! За д-р Стаменов ще ти пиша другата седмица какво сме решили.Скъпия сега е на морето и като се върне ще решиме къде да ходиме.
Иначе започвам да тренирам след малко за тортичките и коктейлчетата!!!

Силви 35 - Вярвам че всички ще успеем! Мисля че фоликула трябва да е около 22 - 23 мм. за да е годен, ако се има предвид че за ден расте с около 2 мм., може би понеделник ще е добре.

Розали - мерси за достъпното пояснение за тортичките! А тая работа с кръшкането..хи-хи..Имало някакво световно изследване, според което всяко 9 дете не от баща си!! / това в кръга на майтапа - не поощрявам, шило в торба не седи и рано или късно се случват големи бели от кръшкания /

Мишана и Гризката - мерси че ме окуражавате, то пак добре че ми дойде, че след тая операция по време на цикъл нещо ми се объркаха нещата! Преди бях като часовник, а сега след Клостилбегита, операцията, а взех та пих и една билка - Клинавиче - четох за нея тук във форума, че помогнала на други момичета.. Та миналия месец 9 дена закъснение, сега 3...то стана една и аз не знам другия месец кога да чакам и от кой ден да броя закъснение, ако има такова де..

Айде стига толкова, че много дълго стана! Ако съм пропуснала някого да извинява!

# 92
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Чак сега се добрах до компютъра. Днес ми е много напрегнат ден и в работата и след работа един куп задължения.
rozaly, не се притеснявам питам аз ,ама понякога човек не може да се сети всичко.А пък и чак след като излязох от кабинета се сетих, че във вторник ще ми бъде 17 ден и има опасност да пропуснем овулацията. Е , ако е така тия дни ще има бебеправене по естествен начин, може пък да  се е повлияла половинката от витамините и Трибестана, че да вземе да стане.
Гризката, от понеделник ходя на фоликуметрия, цикълът ми е по-скоро къс на 26-27 дни.Казах на доктора, че миналата година като ми  гледаха щитовидната жлеза на ехограф видяха леко изменение отляво, но хормоните си бяха в норма. Накара ме веднага да пуснеме хормони и сега, но още не са излезли резултатите.
Жабче,  в Център "Надежда" те сега бяха отпуска до 10 май, а за лятото не знам, ама не е юни.

# 93
  • Мнения: 1 950
Привет момичета, в този дъждовен и гърмежен следобед Mr. Green
Жабче, я излизай от дупките Laughing. Аз до вчера бях в една такава, ама днес вече съм по-добре Wink. Иначе за клиниката и аз не знам кога ще почиват. Сигурно пак август като миналата година.
silvi 35 , записвай си въпросите преди да отидеш следващия път. Така няма да забравиш какво да попиташ Laughing
Сунар, по повод туй изследване като нищо може да е вярно. Като гледам как 50 % от стерилитета е от мъжка страна, просто някои дами са си решили проблема по старомодния начин Mr. Green

Хубав ден от мен  bouquet

# 94
  • BG
  • Мнения: 793
Не искам да си разрещавам роблема по старомодния начин, искам бебче с очички като на мъжът ми  newsm45

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ще имаш,Розали,ще видиш.И аз искам очички като на мъжо Grinning

# 96
  • BG
  • Мнения: 793
кафти   love001

# 97
  • Мнения: 1 950
Розали, разбира се че ще имаме дечица с очички на мъжовете ни Laughing Hug
Аз да се похваля, днес си направих малко хормони, полови и щитовидни както и хламидия. Всичко е в норма Laughing

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Браво,Цветунчо!Хайде сега и други добри новини да идват вече Hug

# 99
  • Мнения: 4 327
Браво за хубавите резултати zvetun4o Simple Smile

# 100
  • Мнения: 1 951
Марински, да не си с ранна овулация по принцип? И какви хормони ти пусна на 6ти ден от цикъла?

Ами не съм уж, преди 10и ден не съм имала. Не знам какво точно ми пусна, но каза че ще се ориентира по резултатите от кръвта. Много ме е яд: точно когато започнахме да се подготвяме за евентуално инвитро... Дано всичко е наред и не се налага да отлагаме  Praynig

# 101
  • Мнения: 334
Цветунчо Браво за хубавите резултати! Аз се позабавлявах малко в една темичка
"  Смешно ли е ражаднето" в подфорума "Настоящи и бъдещи майки". Ако имате време хвърлете едно око, малко смях добре ще Ви се отрази!!
И си представете че някой ден и Вие ще разказвате такива историйки! Мислете положително! Всички ще успеем!

# 102
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Цветунчо,браво за изследванията! На мен днес също ми беше ден за изследвания.Направих си ехография на гърдите, че цяла година от миналата мина и е супер.Направих и цитонамазка и микробиология ,ама не са готови резултатите. [Марински, не се притеснявай ,може този месец нещо да ти се е сбъркал цикъла и по-рано да е овулацията, важното е да има бебе.Аз съм чувала за дами забременели веднага след цикъл и даже и по-време на цикъл. Сунар, четох и аз тази тема, много е забавна и разтоварва, ха-ха.

# 103
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Не можах да се сдържа да не ви пусна една снимка, която открих във фото форума днес: http://photo-forum.net/imgs/170/a_1179423869_IMG_1866_123.jpg

Цветунеее, бравос за изследванията. А за моята локва - чакам лелката и излизам веднагически на брега, скоро ще е.

# 104
  • Мнения: 315
Добро утро на всички!!!!Лек и спорен петък  Simple Smile
Вчера бях на лекар и сега след лапарото ще пия два месеца Диане 35, за да ми намалее тестостерона и след това лекарят ми каза да започнем пак пробите за бебе. Ох,незнам дано стане PraynigМалко ми е криво, че два месеца трябва да пия противозачатъчни,ама какво да се прави.
Успех и повече усмивки .... Joy

Общи условия

Активация на акаунт