Пъпка

  • 3 736
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Трябваше да прибавиш в заглавието и "УЖАС!"

Да, или пък ТРАГЕДИЯ  Cry

 Hug

Няма какво да добавям... Както и да я наречем - пъпката си остава пъпка, докато не я изкормиш.... Това е истината  Tired

# 16
  • Мнения: 157
Катерина Евро е по пъпките на д...то

# 17
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Операция на мозъка е много ефикасна

# 18
  • Sf
  • Мнения: 808
Пу-у, че сте хейтъри!

На всички дето се присмивахте, някой ден ще ви излезе пъпка на гъза, така да знайте.

Мажи пъпката със спирт, за да засъхне. Това с риванола е добро, но както каза Бу, цапа много - трябва да си си вкъщи и да си облечеш нещо старо.

Носи по-леко бельо след като ти мине пъпката, да не ти стяга и кожата ти да диша, защото пъпките от запарване и прекалено стегнато бельо най-често се появяват на такива места...

# 19
  • Мнения: 2 631
Пу-у, че сте хейтъри!

На всички дето се присмивахте, някой ден ще ви излезе пъпка на гъза, така да знайте.

Мажи пъпката със спирт, за да засъхне. Това с риванола е добро, но както каза Бу, цапа много - трябва да си си вкъщи и да си облечеш нещо старо.

Носи по-леко бельо след като ти мине пъпката, да не ти стяга и кожата ти да диша, защото пъпките от запарване и прекалено стегнато бельо най-често се появяват на такива места...

Кроасания, мила както винаги!  Hug
Тя е на по-външно място, където няма допир с бельото, а и сега ходя само с поли... Довечера ще я третирам  Twisted Evil
А всички останали ... още утре да се разпишете с по една пъпка на ...видно място  Hands Clap

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Е не те ли беше срам? Кроасания - много мила, а всички други - пъпки да ви излезнат! Пфу! Все пак повечето се опитахме да помогнем Crossing Arms (ако и да сме те сложили в шапчиците  Mr. Green)

# 21
  • Мнения: 2 631
Е не те ли беше срам? Кроасания - много мила, а всички други - пъпки да ви излезнат! Пфу! Все пак повечето се опитахме да помогнем Crossing Arms (ако и да сме те сложили в шапчиците  Mr. Green)

Бу, отчетох любезнонстта на Кроасания, а за теб и останалите, които ми помогнахте   bouquet  bouquet  bouquet
Пъпките са за хейтърките, както Кроасания се изрази  Twisted Evil
(всичко в кръга не шегата, де)

# 22
  • Sf
  • Мнения: 808
Е не те ли беше срам? Кроасания - много мила, а всички други - пъпки да ви излезнат! Пфу! Все пак повечето се опитахме да помогнем Crossing Arms (ако и да сме те сложили в шапчиците  Mr. Green)

Помогнали те, грънци.  Mr. Green

Кога в шапчиците сте ме сложили, бе... Я дай линк Simple Smile Са смейте на чужд гръб/гъз  Mr. Green

Пък не ви урочасвам, то така си става, на каквото се смееш, това ще ти излезе Simple Smile Мила съм, добра съм и съм бяла. Почти всеки ден Simple Smile

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Не тебе - Кафе турнах със заглавието на тази тема Simple Smile

# 24
  • Sf
  • Мнения: 808
Видях Simple Smile Много сме си откровени тук щото Simple Smile

# 25
  • Мнения: 6 029
искрено ти пожелавам да ти мине бързо...

мани риванола наистина.

ааа много ОФФ

за личната ти титла.... "Неомъжена, но обожавана ..матка.."... верно ли матка или мацка е трябвало да е? само питам, просто ми е адски странно. не се заяждам! Peace

# 26
  • Мнения: 2 936
Далацин   Peace от аптеката!!!
много е ефикасен!

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
искрено ти пожелавам да ти мине бързо...
...
само питам, просто ми е адски странно. не се заяждам! Peace
Застраховаш се срещу проклятие за пъпка на задника, усещам аз.

# 28
  • Мнения: 6 029
Застраховаш се срещу проклятие за пъпка на задника, усещам аз.

е съгласи се, че баш в момента пъпка на гъзъ не ми трябва. нема да са излагаме я.

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
е съгласи се, че баш в момента пъпка на гъзъ не ми трябва. нема да са излагаме я.
Е то надали това ти е кусура сега, тъй да се каже...

Общи условия

Активация на акаунт