Как се справяте с ревността си?

  • 3 219
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 423
И аз съм много ревнива по-принцип и особено след като родих. Знам, че не съм грозна жена хващам око, но все пак сутрин оставам с детето, а той отива на работа, вечер се прибира уморен вечеря и си ляга в повечето случаи и аз го разбирам, тъй-като работата му е доста отговорна и си зависи единствено от него. Много момичета ходят при него на интервю, от което полудявам направо, но какво мога да направя? Затова смятам, че да ревнуваш е напълно излишно само можеш да си навредиш от цялата работа. Въпреки, че си с бебе трябва да намираш време за себе си. Аз сама си гледам дъщеря ми която е на 1г. и 3м., но вечер винаги изглеждам добре и винаги съм гримирана и усмихната, колкото и да ми коства. И сега като се замисля май не го правя само заради мъжа ми а просто обичам да изглеждам добре дори в къщи. Направи нещо за себе си и резултат ще има!!!! Когато ти се харесваш и се чувстваш добре в своята кожа по-малко ще ревнуваш повярвай ми! А мъжа ти няма да отдели очи от теб, все пак ти си неговата жена, а колежката си е колежка!!!!

# 46
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Старая се да не съм ревнива или поне да не го показвам Живея с мисълта , че винаги ще има по млада и по хубава от мен
Това са преходни неща и дано и половинката го е разбрал  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 750
Ами как....не го ревнувам! Mr. Green
От какво да го ревнувам....винаги сме си заедно,като сме на клуб или ресторант(някъде на вън)...мен си гушка,мен целува,не поглежда друга!Как да го ревнувам,не ми дава повод!В къщи,не спира да ми показва какво зна4а за него!
 Оби4ам дяволски много! Heart Eyes
И ако един ден спре да ме гушка и да се гордее с мен...Ми,пак няма го ревнувам!
Ако спре да ме харесва,зна4и вкус няма! Mr. Green

# 48
  • Мнения: 3 634
Грижа се за себе си. Винаги ще има по-млади, по-слаби и по-красиви. Това обаче важи и за него. И когато му го напомня, уж на шега, позеленява  Sick.

Общи условия

Активация на акаунт