В ДЕКЕМВРИйската дружина сестриче има сладката Галина!

  • 12 841
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 897
Еййй,страхотни снимки,момичета-личи си,че сте си изкарали супер Party
Габ, Hug Heart Eyes  bouquetПък за хубостта на Вики не се съмнявам,нищо,че само на снимки го гледам Wink
Яни,завиждам за райското кътче,което имате!Имаш прекрасни деца! Hug Hug
Зечи,пък твоите сладури ми иде да ги изям,особено малкият GrinningДано да доживея това лято да се метнем до Пловдив да си видя племенника,а покрай него и вас Hug
Сани,новите снимки на Инеската са много хубави!
Елс,радвам се,че Стени е здравичък и всичко си е по старо му Hug

Ние пък вчера и днес излизахме със Жани и Андреа-Боби много сладко казва ''Жани'',а на Андреа-''Анеда'' или ''Дея'' LaughingУтре сме на Патиланци,живи здрави Grinning Снимки-доста,ще пусна тези дни..

Зори, мисли нови заглавия мила, че като гледам, с това темпо 1-ви юни ще мине и замине, а ние ще сме още в тази тема!

Ами то аз лесно ще измисля(въпреки че имаме солиден запас от чакащи заглавия),но все още имам надежда да я докараме поне до 14-та страница Wink  Sunglasses

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 14:40 от Zorie

# 241
  • Мнения: 1 666
...но все още имам надежда да я докараме поне до 14-та страница Wink  Sunglasses

Айде де, ти започна 14-та страница! Дайте да се напънем и да я довършим!

# 242
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
И аз се включвам в напъването.  Joy Joy Joy
Привет!
Снимките, Габи, са страшни.....................супер! Много сте свежи всички и личи, че сте си починали и презаредили с положетелни емоции. А, Галчето си е сладурана наистина!  Wink Hug
Зори, и вашите снимки са много хубави и романтични, само дето не сте усмихнати с Горан, ами едни такива сериозни... Wink Hug
Елс, много се радвам да прочета, че Стени си е пак Стени!  Peace Hug Heart Eyes
Ние почивката изкарахме също много хубаво в Несебър. Бяха дошли и на Наско брат му и семействата му. Бебе Калоян/ братовчедчето - на 7 месеца/ е направо кукла. Много е красив и много послушен. Не ревна това дете нито веднъж. Аз много се впечатлявам от такива деца, защото за мен е непривично. Свикнала съм винаги да съм на макс откъм емоции.  Laughing Борис беше в стихията си. Имаше куп внимание и публика за номерата си.  Joy Снимки правихме, но с тяхното фото. Ще чакам да качат фотосите в снимка.бг и да пратят линк. Тогава ще ви ги покажа. Не знам кога ще стане, защото отидоха да си доотпочинат в Смолян.  Wink
Поздрави на всички и целувки!   bouquet

# 243
  • Мнения: 2 897
...но все още имам надежда да я докараме поне до 14-та страница Wink  Sunglasses

Айде де, ти започна 14-та страница! Дайте да се напънем и да я довършим!

  smile3503

Не е лошо и да си изберем заглавийце,за допълнителен стимул Wink

Ели,Горан е много трудно да го накараш да се снима,камо ли да се усмихва-и това е прогрес  Mr. Green
С нетърпение чакам да видя и вашите снимки и колко е пораснал и разхубавил се Борко Hug

Сани,беше писала,че пускаш филмчета на Инес...Какво обича да гледа това хубаво,добро и усмихнато дете?Дай препоръки,че Боби се впечатлява само за по 5 минути,предимно от Ну погоди и Франклин ...

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 15:24 от Zorie

# 244
  • София
  • Мнения: 3 888
Здравейте Hug.
Мише,много ми е мъчно за Мони Sad.Дано поне Т да не вдига,че както Елс каза,много ги мъчи.Дано и белези да не останат Praynig.
Краси,Мая е просто невероятно красиво и оформено бебе.Да ви е жива и здрава.А ти си голяма свежарка след раждането Peace.
Снимките,разгледах всичките.Много са хубави.Всички изглеждате прекрасно (и мамчетата и дечицата).А Ракитово е един малък рай.Май тук е мястото да кажа на Зечи,че изглежда като 18 годишно девойче.И поне аз не видях да има нужда от диета.
Елс,радвам се,че Стени е оздравял напълно Grinning.А що се отнася до ината и при нас положението е същото откакто започнах да го водя да си играе с други дечица.Има някои дето като не стане тяхната лягат на пясъка и започват да се търкалят и да крещят и Дани гледа от тях и след това като не получи нещо прави същото ooooh!.
Ох,нещо нямам настроение.Тук отново е голям студ (11°C),вали,духа и на мен това ми действа доста потискащо,ама няма да ви занимавам с моето настроение.
Хайде приятен ден на всички  bouquet.

# 245
  • Мнения: 2 897
Трети път за последно...

Марти,съжалявам за лошото ви време TiredНа мен също ми влияе така,задълбавам в прекалено сериозни до песимистични теми и става... Crazy Дано по-скоро изгрее слънчице да ви освежи! Hug
Инатенето и крещенето е доста неприятно, и много кофти навик.Може би ако му се привлече вниманието на детето веднага с нещо ThinkingОт наблюдения главно знам,обаче ,че наказанието   не помага,даже става по-лошо TiredИ на Дани,и на Стени пожелавам да забравят бързо,бързо какви лошотии правят съседските деца и да не създават главоболия на очарователните си майки Wink Peace

Май тук е мястото да кажа на Зечи,че изглежда като 18 годишно девойче.И поне аз не видях да има нужда от диета.
И аз съм на същото мнение PeaceА Галето в първия момент като я видях на снимката с Вики я сбърках с ученичка Blush

# 246
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Марти, я не се подтискай заради това време. Пусни си музиката, която харесваш, вземи си храната, която обичаш, гушни си Дани, поговори и погали беба и ще видиш, че настроението ще ти се върне.  Hug Heart Eyes
Марти, Елс, за сега тези проблеми с тръшкането ги нямаме. Гледа другите деца, ама само потропва с ръчичка върху крачето си като, че ли казва: "Хайде, прекратявайте с маймунджълъците!"Много е смешен. Дано не прихване и той техния начин на протестиране.  Неминуемо ще има разни украски и влияния, но ще се справяме в движение.  Wink
Зори, има такива хора, които не обичат да се снимат. Не знам какви са им причините, но всеки си има право на лични предпочитания. А, снимките на Борис и Калоян са много готини и ще ви харесат. Позираха като за фото сесия на един диван.  Joy

П.П. Ами, то Галчето не е далече от училището - малка е още.  Wink Hug Heart Eyes

# 247
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 242
Мерси момичета за милите думи но имайте предвид че последните 40 дни съм свалила близо 8 кг и далеч не изглеждах така  Crazy Сега се чувствам добре!!!!!
Ох щях да пиша още неща ,но забравих............
Ще се вкл. пак като ми хрумне  ooooh!

# 248
  • Мнения: 1 666
А що се отнася до ината и при нас положението е същото откакто започнах да го водя да си играе с други дечица.Има някои дето като не стане тяхната лягат на пясъка и започват да се търкалят и да крещят и Дани гледа от тях и след това като не получи нещо прави същото ooooh!.

Да, Марти, другото момченце прави точно така, вчера го видях с очите си - изкрещява се няколко пъти, все едно го колят, после се просва на земята и почва да рита с крака във въздуха. Ох, надявам се поне тази екстра Стени да не я прихване.
Зори, иначе аз точно така му парирам крясъците засега - обръщам си погледа на другаде и чакам да спре. Той естествено като види, че не минава и спира. А приятелчето било почнало да се търкаля по земята, защото като крещяло така, майка му го пляскала по дупето. Това откровение ми направи вчера свеки, която иначе една седмица отричаше Стени да го е прихванал това в тяхната махала (нещо виновна ли се чувстваше или я е страх от мен, незнам?), обаче аз вчера като отидох да си го прибера и го видях с очите си - този Ицко ми се "скара" така, защото аз не му дадох да ми скъса аксесоарчетата по новата дамска чанта. Та й обясних на свеки, че тези шамарчета по дупето в тази ситуация ми се виждат неуместни и я помолих, ако Стени прави така в нейно присъствие да не го "възпитава" така, защото мисля, че детето ще се научи така - крещи, тупват го по дупето и после пак си прави каквото иска. А пък тя реагира все едно съм луда, че не одобрявам такива методи! Изобщо ... май предстои да се видя в чудо!

И аз да кажа в случай, че Зечи се излъжи да се отбие - абе ей, жена, ти искаш да изчезнеш ли, та диети и фитнеси си захванала? То лошо няма да поддържаш форма, ама моля ти се, недей да слабееш повече от това!

От първоюнските заглавия съм фен на първото!

А, така  - Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора.
Зечка, ти колко кила беше и колко стана сега, бе мацко? Уау, 8 надолу си е постижение!

# 249
  • Мнения: 1 666
...но все още имам надежда да я докараме поне до 14-та страница Wink  Sunglasses

Айде де, ти започна 14-та страница! Дайте да се напънем и да я довършим!

Боже, вече явно и недовиждам, хем съм с очила! 13-та страница се е започнала, а на мене 14-та ми се привижда! Смяхте ли ми се много или вие сте заспали като мен....
Хубаво си мислех да поспя днес следобед, ама само с мисленето си останах...

# 250
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Елс, не е повредата в твоите очи. Бяхме започнали 14 стр., но нещо стана и пак ни върна на 13.  newsm78 Хммм

# 251
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 242
Елс , бях 64 фсега съм около 56 Peace Hug

# 252
  • Мнения: 1 666
Елс, не е повредата в твоите очи. Бяхме започнали 14 стр., но нещо стана и пак ни върна на 13.  newsm78 Хммм

Така лииии, ох, успокои ме (макар че явно съм си разсеяна, сега видях, че Зечи има лентичка с килограми, а аз въпроси й задавам...) ! Обаче пък какви са тия ненормалности тогава? Гледам няма изтрити постинги..., какво става... newsm78


Зечи, още веднъж поздравления! И пожелание да се задържиш в тази форма, щом така се чувстваш добре!

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 404
Зори, гледа всички серии на Бейби Айнщайн, каквото съм и свалила де. Обожава ги! Така и аз си свършвам някоя работа и знам тя къде е - пред компютъра. Като свърши серията и сама си го затваря. Още станала - нестанала сутрин се нарежда и ми дика "ааайди ъ", което в превод значи "гледа ми се, ще ми пуснеш ли филмче". Скача и танцува пред компютъра, посочва картинките, децата, животните, абе взема дейно участие във сериите. Понеже и аз съм ги гледала, намирам че са гениални тези филмчета за малки деца. Препоръчвам ги!
Пускала съм и друга анимация, но освен тези и Телетъбитата /които по технически причини не мога да и пускам сега/ другите не е задържат още вниманието.
Понякога сутрин сама си пуска Картуун и се кефи на някакви ръбати човечета.

# 254
  • Мнения: 458
Айде да помогна и аз малко с изписването на темата

Сани, Инеската е голяма сладурана. Да не стане защитник на бездомните кучета, че не знам къде ще ги събираш кучетата  Laughing
Елс, радвам се, че Стени вече си е Стени  Hug. За тръшкането - и при нас го има. Не знам дали го е видял от някъде или не, но се тръшка като не стане неговата. А и не мисля, че съм го учила на това  newsm78. Не мисля, че чак толкова трябва да ги осъждате тези деца. И Виктор е от тръшкащите се, но иначе не е някакъв калпазанин.
Ели, чакаме снимките  Hug.
Зори, при нас филмчетата не действат. Дано при вас има ефект  Laughing. Поздрави на Жани.
Марти, дано скоро се оправи времето и настроението ти също  Hug Hug Hug. Хубавата музика и на мен ми действа в такива моменти!
Зечка, как няма да забравиш какво си искала да пишеш, то при тези жеги дето са при вас и аз щях да забравя  Laughing
И на мен ми допада първото юнско предложение за заглавие.
Днес ни биха полиото. Другия месец сме на реимунизация. 11, 500кг сме. Виктор де, не аз  Rolling Eyes
Айде, лека привечер и вечер. Свеки ми прави палачинки, да не повярвате. Да взема да я похваля един път, не само да я плюя  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт