В ДЕКЕМВРИйската дружина сестриче има сладката Галина!

  • 12 843
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 897
Свеки ми прави палачинки, да не повярвате. Да взема да я похваля един път, не само да я плюя  Laughing.

Габ,аз на моята й се карам като ми носи сладолед,за дето ми разваля фигурата LaughingНямам угодия,ей Mr. Green
СаниbouquetДано да потръгне този път Wink

Елс,аз пък изобщо не съм и забелязала,че е имало 14-та стр. Crazy

# 256
  • Мнения: 1 666
За тръшкането - и при нас го има. Не знам дали го е видял от някъде или не, но се тръшка като не стане неговата. А и не мисля, че съм го учила на това  newsm78. Не мисля, че чак толкова трябва да ги осъждате тези деца. И Виктор е от тръшкащите се, но иначе не е някакъв калпазанин.

Габ, изобщо даже не осъждам тръшкащите се деца! Нито пък мисля, че някой нарочно ги е учил да се тръшкат. Много ясно, че не си го научила ти Виктор, много ясно, че не е видял от теб такова нещо. В случая просто ми се струва не особено адекватна реакцията на майката и затова предупредих свеки да не отвръща и тя така.

# 257
  • София
  • Мнения: 3 888
Габи,не ги осъждаме дечицата,ама може ли на тяхната възраст такова чудо.Ето сега Ники отиде до пощата и Дани се тръшна на пода и започна да крещи,защото баща му е излязал.Или пък в момента се тръшка и тропа с крак,защото не му давам да натиска клавишите на клавиатурата ooooh!.Дано всичко да е до време и да отмине този период,че понякога ми идва в повече.Браво на Вики за теглото.Е,щях да пропусна  doh да похваля съкровището ти за палачинките Wink.Вкусни ли са,а newsm53.
Зори,много си права за това,че чрез наказание нищо не се постига.Просто когато започне да иска нещо,а му е непозволено,тогава му давам нещо друго,а ако и това не помогне го оставям да си се натръшка,да се успокои и накрая вече е забравил за какво го е правил Laughing.
Сани,много хубаво е,че Инес има такова занимание.Дани гледа максимум по 5 мин. анимационни филмчета и след това му омръзва.Обаче обожава рекламите.Щом има реклами забравя всичко  Mr. Green.
Ели,непременно да пуснеш снимки на Борко,като ти ги изпратят.Отдавна не сме го виждали човека.
Зечи,сериозна диета си направила,щом си успяла да свалиш 8 кг.Поздравления за упоритостта и ентусиазма  bouquet.
Приятна вечер Hug.

# 258
  • Мнения: 940
Айде и аз да блъсна едно рамо на темата! Mr. Green
Сани...Инес е голяма красавица,и ние гледаме Айнщайн само -много им се кефи и танцува и пляска,пускам и да гледа около  час на ден ( не повече) ,харесва ми че са образователни и се учи от тях ,и аз горещо ги препоръчвам ,детски от телевизията още не заглежда явно Айнщайн си знаят работата .
За креватчето-и аз искам по голям но пък тука са едни високи и  затова не ми харесва идеята,тези за тодлер са точно като креватчета за джудженца,малки и ниски и ще и е лесно да слиза и да се качва на него.

Иначе как спите с малчовците на един креват незнам,снощи го пробвах този вариант че Елла ми вдигна много висока температура и на 2 пъти я взех на спалнята,ами не можах да мигна,не само заради факта че не съм свикнала ами тя се мяткаше на всеки 2 минути,ритна ме 2 пъти в корема- а спалнята ни е много голяма ,место колкото искаш ама не се получи номера.А температурата беше неизбежна просто,игра ми 1 час гола под пръскачката отвън,тука е много топло но водата е студена и явно толкова е трябвало.

Зечи...много си хубава да знаеш,много ми хареса на снимките ,естествена красавица и фигурата ти е на 6  ,браво за 8те кила това е страшно много,поздравявам те за мотивацията, и Галчето е много хубава. И малките разбойници са страхотни !

Елла също ми се тръшка по няколко пъти на ден но незнайно защо това просто ме срива от смях,страшно ми е смешно и винаги почвам да се смея и то с глас,което не я успокоява но аз я гушкам и всичко приключва.При положение че имам нетърпимост към такива неща ми е страшно учудваща моята реакция,ама казвам ви и да искам да не се смея просто не мога да устоя.За което се радвам разбира се,спестявам си излишни нерви! Laughing

Хотмамата я няма никаква и ако чете да се обади  иначе почвам да я издирвам,и на мене почна да ми липсва като на Зори.



Зори ...как е татко ти,извинявай ако съм пропуснала! За подарък за денят на таткото желание имам много ама идеи малко,Много искам Елла да му каже ай лов ю но ще видим дали ще може да се справи,картичката от Елла е ясна,ще се опитам да и направя отпечатък от ръчичката на нея,имам и една смешна идея -да му направя купон на който да пише че ако тръгна да му се карам за нещо това му дава правото да приключи кавгата Laughing.Дано добре да съм го обяснила.
Много нечестно  и неправилно че в БГ няма ден на бащата,незнам как е в другите страни дали има и други освен Америката .
Марти има ли в Германия такъв ден?

# 259
  • Мнения: 799
Гледам снимки и цъкам с език - страхотни сте  и вие, и дечицата  bouquet Зеч, печелиш наградата "Инатливо магаре" за упоритост  Hug
Мишелин, снимките на Мони ще ги сънувам... Дано не се мъчи детенцето и бързо да му минава  Praynig
А за изписването на темата и другите подробности около уикенда ще се погрижа утре със серизно включване, граничещо със спам  Mr. Green

# 260
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 242
Пачи ставай да пиеш кафе , кви са тез сренощни фиести дето правиш ?Нужда от сън нямаш ли?

# 261
  • Мнения: 728
Хайде първото кафе да е от мен тази сутрин!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ЕМИ НА МАМА ИЛЯ!
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА,МНОГО ЩАСТЛИВА И УСМИХНАТА
И РАДВА МНОГО МАМА И ТАТИ!


И един музикален поздрав:http://www.vbox7.com/play:bf2f6871

ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ НОСЕЩИ ИМЕТО ЕМИЛ,ЕМИЛИЯ!

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 09:46 от vesenceto_85

# 262
  • Мнения: 458
Честит имен ден на Еми на Иля и на Еми на МИмиска!   bouquet. Живи и здрави и много да ви радват!

Зори, свеки един път е решила да ми направи нещо, пък аз да й се скарам. Надявам се, че днес емоциите ти ще са по-малко и ще се чувстваш по-добре  Hug
Елс, извинявай   bouquet, явно не съм те разбрала правилно. Реших, че обвиняваш децата, защото са научили и Стени на това  Rolling Eyes.
Марти, на мен също не ми е приятно да ми се тръшка. Опитвам се да му привлека вниманието с нещо друго, но не всеки път имам успех.
Вики, по-добре да не свикваш Елла да спи при вас, че после няма отърване. Аз сега се мъча да отуча Виктор от това, но не става. Спим 3-та на спалнята, а тя е малка. Представи си колко спим! Жоро от време на време се изнася на дивана.  За деня на бащата мисля, че миналата година доста се говореше в БГ, та може и тук да го запразнуваме.
Пачи, очакваме включване  Laughing
Зеч, как да пие кафе Пачи, като ти не си почерпила  Laughing. Първа си писала днес  Naughty.
Весе, мерси за кафенцето!
Днес оставих Виктор без памперс. Резултатът беше мокри гащи след 2 мин., а на Виктор даже не му правеше впечатление, че е мокър.
И да попитам нещо. Слагате ли още боди на дечковците, когато е много топло и са с къси панталони/поли и къс ръкав?
Лид, защо само надничаш, а не пишеш?
Приятен ден и весели разходки!

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 10:30 от gabby

# 263
  • Мнения: 1 666
Йес! На 14-та страница сме, ама наистина! Веси, нали ти искаше да пускаш новата тема, стягай се!

Значи Емитата имали имен ден  newsm78, не знаех.... в такъв случай:

Честит имен ден на двете ни Емита! Да са живи и здрави и нежни като имената си!

...и да взема да звънна на приятелката ми Емилия, да я питам аз, толкоз години откак се познаваме защо се е скатавала, а не е черпила за имен ден.

# 264
  • София
  • Мнения: 530
Честит имен ден на Еми на Иля!
Честито на всички именници!!!
Да са живи и здрави, щастливи и доволни!
  bouquet

Благодаря много за поздравленията! Позволете да почерпя по повод празника на първата ми дъщеря, както тя се нарича  Joy
 beer Popcorn Coffee newsm38

Миши, пиши как е Мони.
Пачи, тамън снощи си мислих, че нещо се губиш напоследък...
Зечи, присъединявам се към всички похвали както за упоритостта, така и за външния ти вид!  Peace

 Hug

# 265
  • Мнения: 10
еееее,Габи! WinkОтдавна не съм писала-за това!Чета първо да видя какво се се случило и после ще пиша!А като гледам толкова много съм изпуснала...........................  ooooh!
Поздрави от мен на всички ви  bouquetбраво за вълнуващите изживявания.Ние сме отново добре и вече ще се включвам по-често! newsm10



ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ЕМИТАТА  и от мен!

# 266
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ехехехе, днес има празнуващи.... Hug

Честит Имен Ден на Еми на Мимиска! Еми миличка, желая ти много да си здрава, много голяма късметлийка и много сбъднати желания и мечти! Целувам те!  Hug



Честит Имен Ден и на малката Еми на Иля! Да ви е жива и здрава и много да ви радва!   bouquet

# 267
  • Мнения: 799
Честито на Еми на мама Иля и кака Еми на Мимиска!!! Здраве и късмет да им носи името   bouquet  bouquet  bouquet
Гледам обсъждали сте тръшкане и т.н. Много гадна работа. Маги понякога ми прави този номер, и аз откачам. Сега е на фазата "мамооооооо" за всичко. Иска да спи - "мамооооооо" и аз трябва да й стоя до кревата, иначе се тръшка. Иска да си играе - "мамооооо" и аз трябва да се набутам в къщичката й. Ама нали съм по-голям инат от нея, обикновено печеля  #Cussing out Обаче толкова се изнервям, че с мен не може да се говори след това. Оф, дано да мине този период.
Вики, какъв купон за кавга, бе, жена, вие толкова се обичате и глезите един друг, че не мога да разбера кога успявате да се карате  newsm78 Mr. Green В нашата къща ще трябва поне един кашон от тези купони  Joy
Марти, как е тумбака?  Heart Eyes

Нашето изкарване на празниците беше горе-долу доволно - първите 2 дни бяхме на хижа на Витоша с още 4 дребосъци. Единственото кофти беше, че стаите ни бяха на 3-ти етаж, а кръчмата на първия, и на всяко включване на бейбифона търчах 3 етажа на горе  Sick Оказа се, че само моя бейбифон има обхват и всички други бяха сложени в нашата стая, та като заплаче някое от другите деца, бейбифона да препредаде  Joy Етани схемите. Времето беше много странно - ту слънце, ту дъжд (дори градушка), после пак слънце и така. Като се прибрахме в петък, отидохме на зоопарк. Маги на всичко викаше "бау бау" и ревеше като лъв  newsm78
В събота се посветихме на детски забавления - събрахме още 5-6 дечица и ги заведохме на клуб. Там виляха 2 часа (от 14:30 до 16:30) докато ние си пиехме биричката, и после продължихме в Южния парк, където изкарахме до 21:00ч.  ooooh!
В неделята беше ден за релакс - метнахме Маги при бабите, и защото мъжът ми трябваше да закара някакви колеги до Кърджали, отидох с него и на връщане се отдадохме на кръчмарски туризъм в Пловдив (ей, няма такива кръчми като пловдиските  Crazy).
И да се изфукам - в понеделник бях на Джордж Майкъл  newsm44 newsm44 newsm44. Много съм доволна. Пее адски чисто - като на запис.

Трябва да излизам, после пак. Ще се впишем в плана "1-ви юни"  hahaha, егати 1 страница остана.

# 268
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 242
Честито на празнуващите имен ден днес !!!!!
Да сте живи и здрави и много щастливи!!!!
Благодаря за комплиментите относно моята особа !!!!!
У нас в момента е цирк , Валко крещи "носи" и Гошо го грабва и го носи едва едва ,пъшка но го носи  hahaha hahaha
И само да го пусне и малкото крещи още ,още,  носи, носи,  Joy Joy Joy

ето снимка на цирка:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=133245&photo=21

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 11:08 от Зечова

# 269
  • София
  • Мнения: 3 888
Честит Имен Ден на Еми на Мимиска и Еми на Иля!Да са живи,здрави и много щастливи деца!
Първо да отговоря на въпросите Laughing.
Вики,и тук празнуват Деня на Майката,той беше на 13.05.Мисля,че и при вас беше на същата дата,а Деня на Таткото беше на 17.05.
Пачи,тумбака е добре.Расте с пълна сила.Вече не ходя,а се търкалям Joy.Е,благородно ти завиждам за концерта.Ще ходиш ли на Инексес?Ники много го е яд,че няма възможност да отиде.
Габи,и аз се притеснявам от това,че като махна памперса на Дани няма да му направи впечатление,ама въпреки това ще пробвам.А на въпроса ти за бодито,слагам му когато е вкъщи,а навън му го обличам,когато времето е студено.
Зечи,видях снимката на дечковците,но видях и предните две  Laughing.Много сладка рокличка.Стои ти идеално smile3521.
Хайде чао засега,че готвя една леща и сигурно вече е изгоряла,докато си чеша крастата.
Следобед диването като заспи пак.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт