В ДЕКЕМВРИйската дружина сестриче има сладката Галина!

  • 12 842
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 728
Еййй,хич ме няма... Embarassed


МИМИСКА,ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ЕМИ!
Да ви е жива и здрава и много да ви радва!
Нека името и носи късмет и щастие!




Габи,и ние сме в отбора на които не им прави впечатление,че са мокри!И цял ден да го оставя така няма да има претенции!А аз си мислех,че на лято ще го оставя с гащички и като се напишка ще му е неприятно и ще се научи на гърне...да ама не! Tired
Зечи,ама големи сладури твоите деца...много ме кефят! Peace
За тръшкането-Ивко не се тръшка за сега,но не се знае... Thinking
Пачи,радвам се,че сте изкарали добре почивка!Как е Маги?Ръчичките и минаха ли? Hug
Габи,аз все още слагам боди с къс ръкав,защото при нас е много ветровито! Sad Но мъжо днес ще купи потничета и вече с тях! Peace
Елси,искам аз да пусна новата тема,но искам да изберем всички заглавието!И някой неща не са ми ясни,но ще питам Зори! Peace
 
Лек ден на всички и до после!  bouquet

# 271
  • Мнения: 728
Хайде на следобедното кафе!


И по едно капучино,за тези които са му фенове!

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Хайде и аз на помощ да изпишем темичката!На мен ми харесва първото заглавие на Зори.
Честит имен ден на Еми-тата !Да са живи и здрави! bouquet
Не мога да смогна да ви изчета, освен това половин час снимки гледах...Доволна съм поне се нагледах на красоти , хубави мами и още  по-хубави дечица.
 Мише , много гадно изглеждат тези пъпки.Дано вече минават!Пиши как е Мони!
 Елс, радвам се , че Стени оздравя!
 Зечи , големи сладурковци са ти циркаджийте!Пусто любопитство , и аз ти видях предишните снимки.Много готина рокля!А за постиженията ти с кг. хем ме комплексираш , хем ме амбицираш много, ама кога ли ще се втурна пак да отслабвам, очевидно няма да е днес-половин тарелка сладки със следобедното кафе - не е зле, нали Mr. Green
 Марти , дано скоро да ви се оправи времето , та и на тебе да ти " светне"!
 Пачи , спри се малко  ,много емоции , много преживявания .На мене сигурно за месец не ми се случват толкова неща , колкото на теб за четири дни.
 Вики , стискам палци Елла да се научи да казва на тати , че го обича и да го изненадате приятно за празника!
 Габ, повече да не си се оплакала от свеки , виж как те глези Laughing
 Ние днес бяхме на консултация и на зъболекар.Стилиян е 12,300 кг., дълъг е 85 см. Биха му ваксинка , държа се мъжки.Докторката се шашна от това колко много говори и каза , че до сега не е виждала дете на неговата възраст да приказва така.На зъболекар бяхме , защото вече имаме проблеми със зъбите - от сока , с който се налива непрекъснато му се развалиха предните зъбки.Сега направо ми се иска да се  #2gunfire, защото уж все внимавам какво яде , а тази опасност не я прецених.
За гърнето На въпроса "Къде пиша Стилиянчо ?" отговаря "А несето"(на гърненцето),  не винаги е така ,но ще поживеем , ще стане.И друг път сме го коментирали , но аз да ви кажа , че от мое проучване между майките из квартала стигнах до извода ,че около втората година всички вече свикват на несето.
За тръшкането- и Стилиян го беше "усвоил" , но аз не му обръщах внимание и той като видя ,че не му минават номерата се отказа.Но крещенето- момиченцето , с което играе много крещи и забелязвам , че понякога малко след като се разделим с нея като се приберем в къщи започва да се държи като нея, но не е задълго , след това се успокоява.
 Спирам ,че мъжа ми има поща и ме гони.Чао!Пак ще пиша , че имам още нещо да ви казвам.

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 16:59 от tane

# 273
  • Мнения: 799
Ей, ама никакви ви няма днес  Mr. Green
Добре, че съм аз да вземем петилетката за 3 дни  Mr. Green
Вчера направих грешката да заспя на дивана пред телевизора и като се събидих в 3 (уж да се преместя), ме хвана безсъницата и до 6 четох книга и цъках на компютъра. После до 7 се мъчих да заспя. А сега си спретнах един пешеходен маратон от Павлово до Иван Вазов, и в момента съм разбита от умора. А тепърва трябва да пиша разни работи  ooooh!
Магарето е с леля си на разходка още от 12:00. Дано да му е сменила памперса  Mr. Green
Зеч, големи са ти сладури мъжете (и тримата, де). Магариня ще става Раковска сна'а Mr. Green

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Момичета , ей това исках да споделя с вас , за да не се повтарям , който иска да прочете тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=194284.0

# 275
  • Мнения: 2 897
Честит празник на хубавите именички-дъщерички на Мимиска и Иля!Да са живи и здрави, и близките им покрай тях!
 

# 276
  • Мнения: 940
Стига бе Пачи  Laughing,ние трябва да сме супер абнормално семейство ако не се сдърпваме от време на време,то всъщност само аз се карам и май все за глупости ама как да е.Все пак мерси за доверието към нашето семейство Laughing. Разсмя ме за кашона с купони.
Иначе и ние като при вас бау бау викаме на всички животинки,само пате като видим го разпознаваме щото ни е любимо .Два палеца нагоре за концерта на  Джордж М.  и мене много ме кефи,оххх колко обичам концерти ама засега ...няма  Rolling Eyes

габи...не аз не я уча да спи при нас ,просто я взех само защото беше с температура иначе никога не я взимам,но тя просто не може да заспи на спалнята,явно не е свикнала и затова,което разбира се е хубаво,иначе много и харесва де ама го удря на среднощни игри,върти се закача се . А вие наистина как ще се отучавате...но бъди упорита че по натам още по трудно става,имах познато семейство в БГ ,синът им спеше с тях до 9 години ,и от време на време до 13 години  Shocked .

Тане прочетох ви патилата...такава шашава история не съм чувала...но ги има всякакви откачалки,наистина се радвайте че само леко се разминахте...тука такива артисти какви пари взимат от хората,просто има такива таланти че и да знаеш че ще те излъже пак ще му повярваш.

# 277
  • Мнения: 2 897
Ех,Тане,в тези дни никому вяра да нямаш... TiredДуми нямам...
За зъбките,не се обвинявай-може да е от соковете,но може и да не е NaughtyНе може да е така категорично.Дано повече проблеми да няма приказливкото PeaceИ,да,много е приятно да можеш да си бъбриш с детенце Simple SmileТолкова са сладки...живи и здрави да са всички!
Виксън,дано да успееш с изненадата WinkАз съм с двата палеца нагоре да има Ден на таткото и в България,но ...Благодаря за загрижеността-по-добре е,операцията се отлага за неопределено време,но аз не спя спокойно тези дни Sad
Как е Елла?Дано да не е изстинала сериозно Praynig
Габ,пожеланието ти не се сбъдна днес,дано в близките дни... Heart EyesВ жегите Боби ходи само по един кат дрешка,боди не слагам(сутрин само,после го махам) Peace
Марти,трудно мога да си те представя търкаляща се LaughingРадвам се,че си добре! Hug
Зеч,циркът е пълен,да са живи и здрави децата,супер са Party Hug
Пачи,завидях ти за Джордж...и за нестандартния ти начин на спортуване WinkЗа животните и звукоподражателните-Боби уж знае кое как казва,но от време на време си прави волни съчинения-примерно днес каза,че жабата кряка,а като го питах как кряка,казза:''муу'' Crazy
Щях да пиша още,но не ми потръгва нещо...може би утре.
Лека вечер!

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 21:13 от Zorie

# 278
  • Мнения: 9 488
Мимиска и Иля, да са ви живи и здрави именничките и мнооого да ви радват!
[/size][/color][/i]

Марти какви са тия градуси при вас cold

Тане аман от мошеници #2gunfire То не бяха телефони, ваучери, колети, ..сега и този вариант! Вече да се съмнява човек във всичко и във всеки!

Подстригах нашият юнак първи номер и не ми харесва така Sad Дано бързо му порасне косицата. Утре дано не забравя фотото за сетен път, та да направя снимки и да го видите Simple Smile
Разгледах всички снимки-и бебетата и мамите сте суууупер!! Flutter

# 279
  • Мнения: 10
Обещах да пиша по-често ,пък и гледам темата вече е към края ,та реших и аз да помогна малко!
Тане,тази твойта история с колата ,тук в София е често срещана.Има такива откаченяци,дето това си работят!Мъжа ми се занимава с коли на Горубляне и в началото ,като започна да внася и да продава доста се чудехме на такива случки,но сега .......................е нещо нормално!Така че НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ - това е еднократно!
Да ви кажа и за тръшкането-голям проблем ми е!И двамата се тръшкат за щяло и за нещяло,направо ме побъркват и незнам как да се оправям вече.
Приятна вечер от мен!

# 280
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 242
Тане съжалявам за случката Hug Hug Hug
Пачи ,взехте  и теб и Магариня  Flutter Flutter , може и Милен  Laughing Laughing

# 281
  • Мнения: 799
Тане, много странна история  newsm78
Марти, INXS ще ги пропусна, щото за съжаление парите са ми краен брой  Mr. Green А и не съм убедена в качествата на новия вокал. Но това го казвам, за да не се чувствам толкова прецакана. Нали знаеш, гроздето е кисело  hahaha
Зеч, за какво ни е Милен?  newsm78 Само ще си хабя кавгаджиските купони  Joy

Да се ожаля и аз с магарешките ми неволи. Маги нали имаше едни лишеи по тялото (разказвах за тях около хомеопатичната ни одисея  Mr. Green), които мажехме с какво ли не и на финала реших че е някаква форма на АБКМ. Дофторите всеки път предписваха кортикостероиди, без да поставят диагноза. Както и да е, спрях млякото (кисело и прясно) и лишеите почти се разкараха. И тъкмо реших, че поне с тази драма сме ОК, и от 3 дни лишеите се завърнаха с гръм и трясък, и то в доста сериозни размери  ooooh! А мляко не съм давала. Притеснявам се, че ако отидем на дерматолог ще ни изпишат поредната камара кортико-мазила. Сега съм решила да пробвам с прехваления Елидел пък да видим. Егати, 50 кинта за поредното мазило (имам си вече над 10 бр.). Отделно за ръцете купихме някакво силиконово гелче против белези, което струва 70 лв. И отделно процедурите с ултразвук, които са 50 кинта. Къв INXS, кви 5 лева. Дано всичко това да има ефект  Praynig

# 282
  • Мнения: 799
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=194336.0
www.save-darina.org
Гаден, несправедлив свят.............

# 283
  • Мнения: 458
Още малко остана от темата, давайте да пишем  Wink

Пачи, наистина не ти липсват емоции на теб  Laughing. Добре си изкарваш свободното време. Много гадно това с лишеите. Дано изчезнат без повече кремчета  Hug
Зечка, циркаджиите са номер 1. Добре, че Валко е по-лекичък  Laughing
Тане, браво на бърборан  за мерките и теглилките. За това, което ти се е случило, изказах мнение в темата.
Вики, ако до 9год спи при нас, сигурно и аз ще се изнеса на дивана  Rolling Eyes. Дано скоро успея, че вече ни е много топло 3-та. Дано се справите с ай лов ю-то  Heart Eyes
Зори, дано утре си в по-добра кондиция  Hug
МТВ, чакаме фотото с новата прическа.

Питах ви за бодито, защото моето свеки все ми се кара като му е голо кръстчето. Пък аз хич не обичам да му загащвам блузката. И тя като го види и му вдигне панталонките до врата  Crossing Arms. Уф, пиша от 1 час. Отивам да спинкам. И утре да пишете!

# 284
  • Мнения: 458
Пачи, ужасна новина  Cry
Беше толкова лъчезарно момиченце....Направо не мога да повярвам.....Егати несправедливия, скапан живот....

Общи условия

Активация на акаунт