Течен прах за пране

  • 6 665
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Да попитам по колко ml сипвате в пералнята- от Первол и Медикс,защото още не съм решила какъв да си купя.Благодаря предварително.  bouquet
Моята пералня е 6 кг, обикновено няма толкова цветно и слагам почти цяла капачка, но доста се разпенва.

# 16
  • Мнения: 8 505
Ползвам Персил и Первол.От първия съм много доволна,от втория-не особено.Количеството,което слагам,е различно при двата (на самата туба си пише колко трябва).

# 17
  • Мнения: 545
Ползвам течен Персил за цветни тъкани - с него през зимата пера плетените неща. Доволна съм от него.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И аз предпочитам течният прах за пране.По прастичен е и има невероятен аромат.

# 19
  • Мнения: 1 426
С Perwoll  пера всички плетени дрехи

# 20
  • Мнения: 17 546
моята пералня е с горно зареждане и имам чувството, че се изсипва при затварянето на капака  #Crazy newsm78 затова не ползвам!

някой има ли подобни наблюдения  Rolling Eyes
И мойта е с горно зареждане, няма такова нещо, не се заблуждавай!  Grinning Течен прах, авторката - по скоро течен препарат! Laughing

# 21
  • Мнения: 5 462
Абе момичета имаше толкова обширна тема за течните и обикновените прахове за пране - кой с какви пере , защо , марки , цени и т.н. Тилева май даде линк .Що не се върнете малко по назад преди да пускате една и съща тема по няколко пъти.Нищо лично , просто ми се струва безмислено.

# 22
  • Мнения: 17 546
Абе момичета имаше толкова обширна тема за течните и обикновените прахове за пране - кой с какви пере , защо , марки , цени и т.н. Тилева май даде линк .Що не се върнете малко по назад преди да пускате една и съща тема по няколко пъти.Нищо лично , просто ми се струва безмислено.
Че това тук става на всеки 30 минути! Нали има модератори за това! Не можеш да контролираш всеки потребител като пуска тема, която е разисквана 100 пъти вече  Grinning

# 23
  • Мнения: 5 462
Ок. но старата тема е едва на втора страница ???? newsm78http://www.bg-mamma.com/index.php?board=51.25

# 24
  • Мнения: 17 546
Абсолютно те разбирам! Но няма полза, затова написах предишното! Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 2 967
Ползвам на Медикс течен препарат за вълнени и деликатни тъкани.


И аз сьм доволна и само от тази марка ползвам.



# 26
  • София
  • Мнения: 2 521
До скоро перях с прахове като Ехо Савекс, Бонукс, Тема.
През послената половин година забелязах, че сякаш се получава някакво дразнене по кожата и даже миризмата им е много силна и дразни очите. Пусках повече плакнения на пералнята, но ефект няма.
Една колежка химичка каза, че сухите прахове съдържат фосфати, които винаги остават по тъканите колкото и да плакнете и съответно дразнят кожата, а могат да доведат и до тежки алергии. Самата тя ползва от години течни перилни препарати.
Купих си течен Медикс и течен Фрош и съм страшно доволна засега. Разликата в дрехите даже на пипане е осезателна. Дори няма нужда от омекотител и се гладят много лесно.
Така че и моето решение е само течни препарати вече!

Общи условия

Активация на акаунт