Рита АВГУСТИНЧЕ из тумбака, летни плодове да хапне чака.

  • 14 308
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 23
Херка -аз не съм спряла да нося прашки ,просто си взимам по-голям номер

# 46
  • Мнения: 564
Здравейте мами!!!!
Преди да седна да пиша курсоваци, реших да ви поздравя  Hug
Гита, много добре изглеждаш наистина!!! И аз си мислех, че си станала слонче, а виж ти..И малката е много сладурска  Hug
Мами, да ви се оплача и да ви предупредя МНОГО да внимавате!!! Снощи на разходка с мъжа ми паднах Sad Разминах се с ожулено коляно и уплаха, нооо беше много гадно! Коремчето не го нараних слава Богу  Praynig..И аз не знам как стана, просто си паднах  ooooh!..ей така без нищо  Confused..Така, че внимавайте много..Е сега съм добре, но вече ще се придвижвам с ОЩЕ по-ниска скорост..
Айде лек ден от мен и  погалете тумбичките  Hug

# 47
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
...Случайно да имате женско кученце или котенце   animal037 Joy Joy

Кучето поне е мъжко, но все пак да не забравяме, че живеем и с майката на Боби, т.е. живот и здраве, ще сме 4 женки вкъщи. Mr. Green

Относно прашките, откакто съм бременна, нещо не ги понасям. Само боксери търпя, а иначе едва ли е задължително да са специално за бременни. Достатъчно е да са подходящ номер.

# 48
  • Мнения: 1 554
моми4ета по добре по без гащи Joy

# 49
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
muna33 отдавна искам да попитам, та ти ме подсети. Как казват бабите 4е се познава по тумбака какво 6те е беб4ето. Казвайте ако знаете, 4е да се огледам  Simple Smile
Franito - подкрепям те с две ръце, аз като се прибера в къ6ти и веднага ги свалям  Wink

# 50
  • Мнения: 1 554
боб4енка браво мила и аз така ходя и слагам на мъжо едни боксерки да ми е свободну hahaha

# 51
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
 Laughing няма как, лятото трябва да се проветряваме  Peace

# 52
  • Мнения: 1 554
Laughing няма как, лятото трябва да се проветряваме  Peace

 Joy Joy Joy боб4енка опрай ми настроението такова ми беше омърлушено Crazy

# 53
  • Мнения: 138
хаха, Franito то от без гащи виж до къде сме я докарали Joy Joy hahaha hahaha

# 54
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Аз ходя с боксер-прашка, хем отстрани не са само лента, която да се впива грозно, хем не ми се описват под дрехите, че много мразя да ми личат гащите  Joy
Олее, днес какъв мързел ме е налегнал, не е истина  ooooh! Мислех да метна кухнята от сутринта, само тя ми остана от голямото чистене, ама като знам що шкафове имам ...  ooooh! И утре е ден  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 660
Добро утро и от мене!
Аз вчера бях на 2 фетална и много ме притесниха,бебето е слезнало много с главата надолу като в последен месец за раждане,веднага спешно ме изпратиха на преглед дали нямам разкритие,засега нямам,но не могат да ми гарантират че  утре или след някой ден можело да няма пак,много съм притеснена,казаха че е рано бебето да излиза още макар че съм влезнала в 7 месец и ако тръгне нямало как да се спре,а в тази седмица оцелявали трудно,незнам какво да мисля,нищо повече няма да купувам,надявам се да се оправят нещата и да си стои до средата на юли поне,сега трябвало да лежа предимно и да ди държа краката нагоре,за да може бебко да се обърне ако може,пъпната му връв била отзад зад врата,което не било толкова лошо,но се надявам повече да не се увива до края че не знам вече....Хубавото е че всички органи са му правилно развити,плацентата и околоплодните води са супер,но защо така е слезнало толкова ниско с главата надолу не можаха да ми отговорят,вдругиден пак съм на лекар да видим дали ще си промени положонието си,умолявам се горещо за това Praynig Извинете за кофти постинга ,но незнаех къде да си излея мъката:( Embarassed
ИВИ,дано да ги накажат тези тъпи полицаи,изобщо в тази държава кога ще почнат органите да си вършат работата качествено и нормално #Cussing out Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 711
Добро утро!
Честито момичнце на Меги.
Аз снощи до никое време не можах да заспя и сега като станах така ми се спи пак.
Миналата седмица гледах черешите на нашия пазар - Герена - бяха по 8лв килото, но не ми изглеждаха хубави и не си купих. Днес обаче май няма да пропусна.
Ама въобще не ви личат килата, които сте качили като гледам снимките. Всички супер изглеждате - точно като бременни  Laughing
bob4enka споко и на мен не ми вярват,  в кой месец съм, но по-добре така отколкото после да се чудиме как да сваляме излишните кила, а и само да ни тежи по тези жеги. Ако доки ти казва, че бебо се развива нормално въобще не се притеснявай за корема си.  Hug

# 57
  • Мнения: 711
Иррра Ще се молиме всичко да е наред с бебо. Дано да си устиска до края в теб.  Praynig Аз пък знам, че е по-безопасно да се роди в 7 месец, отколкото в 8ми. Но все пак се надявам всичко да се оправи. Сега почивай щом така са ти казали.   bouquet

# 58
  • Мнения: 4 546
Иррра   , стискам палци всичко да е наред  Praynig

# 59
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ирра, мила успокой се, стискай здраво краката и си по4ивай, Важно е да няма стрес, стискам палци вси4ко да е наред.
teddy_ , ба6 за килограмите се пла6а, 6тото като гледам от 6-те, които съм ка4или, 4 трябва да са на дупето, другаде не ги виждам, а и тепърва ни предстои да се освиним.

Общи условия

Активация на акаунт