Магазини с намалени маркови дрехи

  • 4 222
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
kazete o6te ne6to za tezi magazini poneze ne sam ot sofij

# 16
  • Мнения: 2 386
Етикетите се режат на имитациите - т.е. модела е едно към едно от нечията колекция, но произведено в -Китай, България,Румъния и т.н. Не ишлеме - просто имитация /понякога мнооого добра/ Wink

Не е вярно.

Етикета се срязва през средата ако е второ качество или е брак.
Аз имам такава дълга дънкова пола на Мехх - от вътрешната страна на плата имаше щампа II quality.

Ама това второ качество е 100 пъти по- добро от китайските болкуци.

# 17
  • Мнения: 1 417
а етикета с марката защо режат newsm78 това ми е интересно.
...и на мен..
   
такива са легендите за този до моста на Черковна\кръстовището с Мадрид\, има един на Ботев близо до Сливница в дясно\посока Сливница\, аутлетите, до МА на Витошка. newsm78На Княз Борис има един малък на две нива с дървена дограма... newsm78Други не се сещам.

А в това нещо до моста на Черковна е пълно само с ментета, както и в повечето "набедени" магазинчета с "маркови" стоки.  Аз пазарувам от време на време в Аутлетите, които съм написала горе/без Зара/ и съм доволна от качеството на дрехите , а и съм ги гледала преди това наистина в магазините.
Ами, ето това е критерия гледаш колекцията в магазина /в сайта на фирмата и после каквото е останало е в т.нар `аутлет` магазини. В повечето случай се продават неща само на една марка, изключвам големите аутлет центрове по Европа. На тия магазини дето са им лепнали по един надпис `outlet` от далече е явно, че са OUT Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 103
Aутлет на Ескара, Кавали и няколко други Фирми има на бул.Витоша преди Южният парк до пизария Мания пише си с големи букви Аутлет Peace
Взех си обувки на Кавали за 250лв.

Общи условия

Активация на акаунт