Месец и половина ни остава,ЮЛИ бебета дарява!

  • 12 262
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 524
Ето и моите цели 4 снимки от неделната среща, в добавка към тези на Ренито  Peace Сложих ги в общия албум
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=133424
  bouquet

# 31
  • Мнения: 640
Eли, ще взема да пусна, пък и като взема да спечеля...  Mr. Green Все си мисля, че акитата само работа отварят...

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 523
лелелеле!!!
Рени, ама все на теб се случва това с пилците!

# 33
  • USA
  • Мнения: 559
И аз да се включа от нощната смяна  Laughing.

Гоце, за малките пениси - тук повечето ги обрязват и после нямат проблем със забелването. Иначе, доколкото съм чела не трябва да се забелва насилствено, но сигурно си зависи от философията на педиатъра. Нашето няма да е обрязано и затова ще трябва да си търся педиатър, който има опит с тези работи.

За обличането на курса ми казаха, че в началото трябва да е облечено като таткото + още нещо леко отгоре. Като таткото, защото майките обикновено са по-зиморничави и навлечени.  Wink

# 34
  • Мнения: 640
лелелеле!!!
Рени, ама все на теб се случва това с пилците!

И най-странното е, че това ми е от дете... Имам дори един много голям куриоз. Прибираме се с баща ми с колата (лято, отворени прозорците) и на завой едно врабче влезе от единия прозорез и излезе от другия, а мен ме оака в движение. Тогава баща ми сума време ме майтапи... И с комарите съм така. Ако има един, при мен ще е. Дори съм стигала до там, че с голяма компания бяхме седнали в Баба Яга и единствено аз се намазах с крем против комари. Никой освен мен не беше нахапан. А мен ме нахапаха не къде да е, а на пътя на косата по главата  Sad Не знам на какво дължа този си късмет  newsm78 Просто това са двете неща, на които много ми върви...

# 35
  • Мнения: 1 098
Еее,  чета как  съм разбутала духовете с моренцето на мъжа ми, което малко ме учудва.  Това за нас  е супер нормално. То не е само море, през зимният период той си ходи на ски, аз не карам и невинаги ходя с него. Това си е мой избор, никога не съм имала предръзсъдъци относно ходенето поотделно. Той не ме спира, нито аз него. А идеята да отида сама на море, два месеца след като се е родил бебо ми се струва абсурдна. Naughty
На мен краката не ми се подуват все още, а днес излязох в 12 и се прибрах в 19. За контракциите- веднъж си помислих, че съм получила, но май се оказа фалшива тревога.
Да ви кажа откакто съм бременна починаха двама мои близки и аз реших, че не е удачно от гледна точка на състоянието ми да ходя на погребение. По- скоро ме е страх да не си направя някаква беля, имайки предвид колко ще се разстроя. Дали не е малко егоистично? Cry

# 36
  • USA
  • Мнения: 559
Боряна, не е егоистично. Напротив, ти го правиш за доброто на детето си. Не е хубаво да се разстройваш. Много съжалявам за загубите ти!  Sad

Аз мисля, че е добра идея да отиде мъжа ти на море. Тъкмо ще се върне отпочинал и свеж и готов да бъде татко  Simple Smile. И аз нямам проблеми с ходенето поотделно.

# 37
  • Мнения: 1 098
Боряна, не е егоистично. Напротив, ти го правиш за доброто на детето си. Не е хубаво да се разстройваш. Много съжалявам за загубите ти!  Sad

Аз мисля, че е добра идея да отиде мъжа ти на море. Тъкмо ще се върне отпочинал и свеж и готов да бъде татко  Simple Smile. И аз нямам проблеми с ходенето поотделно.
Hug Hug Hug

# 38
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Много бързо пишете  Grinning
Аз днес бях на пазар  Laughing Купих си най-накрая сутиен- все пак е Триумф и е за кърмачки. Купих си панталон, чехли и очила. На Лина обаче бяха повече нещата - както винаги. Уж излизам да си купя нещо на мен, а нея повече я обзавеждам.

Боряна, нищо не е егоистично като си бременна. Сигурна съм, че всички ще те разберат. А и имаше нещо, че бременна не трябва ходи на помени и погребения. И има защо - всяка негативна емоция вреди на бебо.

А аз да се оплача... При мен хемороидите се появиха пак. При раждането на Лина бяха огромни, но после ги мазах с Проктогливенол и ми преминаха. Поне не са ме мъчили. Сега с тази кашлица пак станаха болезнени и много досадни.
А другото е че от жегата, изпотяването и сланинките между бедрата в горната част почна да ми се протрива кожата. Много е досадно. Преди ми се случваше само ако съм с голи крака, а сега и с панталон. Явно сланините са ми доста повече. Преди се мажех с меден вазелин и така не ми се протриваше кожата, явно и сега трябва да го правя.

Последна редакция: ср, 16 май 2007, 21:47 от Томасе

# 39
  • Мнения: 640
Мими, ама то има ли нещо общо с какво си облечена? На мен ми се струва, че е по-скоро от напъните при кашлянето, защото ти доста сериозни серии правиш като се закашляш. Та по-скоро това ги провокира да избият отново.

# 40
  • Мнения: 570
Май всички са се обзавели с дрешки тези дни  Grinning Със здраве да си ги носите.
Томасе, аз имам чувството, че като се роди малката и вече нищо няма да си купувам за мен. Дори сега като си харесам нещо,дрешка де, си го взимам само ако наистина имам нужда от него. Иначе си мисля какво бебешорско бих могла да купя за тези парички.  Heart Eyes
Боряна, аз освен че не отидох на погребението на баба ми, някакси не можах и да изпитам истинска тъга,дори и една сълза не пролях.Много е странно, чувствам се виновна че е така, но сякаш се задейства някакъв мой защитен механизъм. Sad

# 41
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Рени, те проблемите ми са два. За протриването на бедрата в горната вътрешна част имаше значение с какво съм облечена, поне при първата бременност. Тогава с панталони нямах проблеми. Но сега не е така - протривам се и с панталони. За това протриване причината си е само в многото ми кг.
А за хемороидите си права - сега цъфнаха от кашлянето. И няма как да не цъфнат, аз чак контракции получавах от кашлицата. Моята джипи каза че може да мажа с Проктогливенол (на листовката пише че не се препоръчва при бременност само за първия триместър, а след това няма проблем), но и аз не прекалявам - 1-2 дневно за 3-4 дни.

# 42
  • Мнения: 172
Има ли будни все още?
Нещо ме е хванала депресията, та незнам как да се справям вече, толкова много взех дасе безпокоя за оставащите дни, че може е по добре дасе захвана с някоя книга например...а пък за купуването на дрехи, специално, несамо към Томасе, а и към всички  все си мисля, че каквото било за нас е минало, на мен ми се иска да си взема нови дрешки, но предпочитам  да има за бебко по хубава вана, по скъпи дрешки, по качествени шишета, така че много бих се радвала ако се сещат мъжете да ни направят някой друг подарък.

# 43
  • sf
  • Мнения: 10 180
аз съм тук, ама за малко. чакам каката да си измие зъбите и да ляга.

и на мен ми се протрива кожата между бедрата, ако ходя с рокля. особено в жегата. чудя се какво да измисля, за да мога да си ходя с роклята навън. иначе е много неприятно
 mimi79 , недей така депресарско. мисли позитивно. ела на някоя лекция с нас, ще ти се отрази добре  Hug

# 44
  • Мнения: 640
Абе то като знам колко е кофти да не можеш и на 00 да идеш като нормален човек, просто... Независимо какви са причините, като те боли там си е кошмар.
много бих се радвала ако се сещат мъжете да ни направят някой друг подарък.
Аз с ръка на сърцето бих си признала, че моя мъж си ми купува всичко, което искам. Никога няма коментар за цената, за необходимостта... Абе за нищо. Още от първия ден, в който заживяхме заедно неговите пари бяха и мои и никога от нищо не съм се лишила. Хубавото е, че аз самата не искам много. А още по-хубавото е, че не ми купува някакви дрехи като изненада, защото аз като се знам, че ако не ми хареса няма и да я сложа... Като става въпрос за някакви покупки винаги ме пита какво точно искам. Ако е за някоя вещ за къщи обаче си ми прави изненади Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт