Колко време БИХТЕ ИСКАЛИ да кърмите?

  • 4 388
  • 147
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 026
Исках да е повече от година, така и стана.Не кърмя от 2 седмици-сам се отби.

# 136
  • Мнения: 66
А пък моето бебе не можах да го накарам да се кърмиме Confused. Мъчих я около месец а тя ревеше и ревеше. Най-накрая не издържах и започнах да се цедя и да и давам. Все пак да си папка кърма. И така вече 3месеца. Ще и давам кърма докато имам. Малко ми е мъчно че тя се оказа по голям инат от мен...ама не можех да я слушам как се дере при всеки опит да се кърмиме.

# 137
  • Мнения: 3 164
Бих искала до 2-2,5 години да кърмя, примерно Mr. Green
Mr. Greenи аз Mr. Green
лееекинко извън темата, един такъв въпрос: -ако не му дамаш определено време да суче(да речем 2-3 дни) и след това ако пак решиш да му даваш, старите баби казват, че "детето щяло да има лоши очи" Crazy-е, вие вярвате ли на това суеверие newsm78 Twisted Evil

# 138
  • Мнения: 5 500
Mr. Greenи аз Mr. Green
лееекинко извън темата, един такъв въпрос: -ако не му дамаш определено време да суче(да речем 2-3 дни) и след това ако пак решиш да му даваш, старите баби казват, че "детето щяло да има лоши очи" Crazy-е, вие вярвате ли на това суеверие newsm78 Twisted Evil
Охх, остави тая работа, аз съм чувала, че ще станат вампирчета Shocked

# 139
  • Мнения: 4 242
Колкото и се иска на Ива! Тук Бу четейки си казва "А какъв скептик бешеее  Thinking"   Joy В началото не вярвах че ще успея и се молех да кърмя поне няколко месеца.
Понякога ми е идвало до гуша от вечното искане, но засуче ли всичко ми минава на мига Heart Eyes
За връзването и аз не го разбирам, едно че щом решиш да ставаш майка трябва да ти е ясно че живота ти се променя и второ- аз всъщност никога не съм била вързана! Не искам да я оставям на никого, няма да съм спокойна. Да споменавам ли свободата която дава кърменето? По едно време с таткото поддържахме връзка денем само по телефона, с няколко памперса в  чантата митках из цяла София по цял ден, айде да трябва да нося шишета и т.н такъми  Crazy

# 140
  • Мнения: 294
Аз си правех сметка ,като захраня на 6 месеца, да намаля постепенно кърменията докато останат само сутрин и нощем, после само нощем и към 8мия месец да го отбия Simple Smile
Е да ,ама съм си правила сметки без кръчмаря  Laughing моят злояд бебо, не иска изобщо да се отказва от кърменето, даже като хапва нещо друго ,като че ли ми прави услуга Simple Smile пристрастен е към кърменето и няма намерение да се отбива в скоро време, а и на мен ми е много хубаво така  Hug
с бавни крачки напредваме със захранването ,пък ще си цока докато иска  Heart Eyes

# 141
  • Мнения: 1 541
Иска ми се поне до 1 годинка, оттам нататък ще видим...Сега сме на 7 мес.

# 142
  • Мнения: 1 298
Иска ми се най-малко до годинката.То не остана дотогава,но бебока няма намерение да се отбива като гледам.Така че продължаваме така...докато той реши.А и аз се чуствам пълноценна по този начин  Wink Май и аз съм пристрастена  Joy

# 143
  • Мнения: 1 288
кърмихме се 10 месеца, а ми се искаше да изкарам до годинката, но след серия мастити и всекидневна борба със запушени канали, дотам ми бяха силите.

# 144
  • Мнения: 2 818
До 2г. със сигурност, а може и повече, зависи от него.

# 145
  • Мнения: 535
Виждам, че има много ентусиазъм в младите майки. И чак не мога да повярвам, че вече съм от хората, говорещи от опит ooooh! Нито съм мислила колко искам, нито пък и някой ме е питал. Нещата просто се случват, не съм го мислила. Отдавна вече не гоня и някаква възраст на малкия(имаше и такова време...) Сега съм се оставила на течението и каквото стане. Ама като гледам, ще откараме до към 3. Което ВЕЧЕ не ме притеснява.  #Crazy Mr. Green

# 146
  • Мнения: 276
Докато я оженя.. Mr. Green Laughing Laughing Laughing

# 147
  • София
  • Мнения: 12 229
  Докогато и на мен и на тях им е приятно  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт