Който от фотография отбира, тук при нас се спира! - фотографската тема 7ма част

  • 18 369
  • 597
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 630
За да се запиша ето един опит по метода на Лулу
(с не много добър изходен материал, но определено ми харесват как са получиха цветовете)


липсва ми част от лявата ръка  Embarassed

Лулу,
За финансовите директори
Супер новина
Браво

Ето повод да си купиш светкавица (та даже и две Simple Smile

В техните кабинети ли ще ги снимаш?
Сигурно е добре първо да направиш опити с някой колега при сходна ситуация

След това можеш да почнеш от най нискостоящия бос

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 23:09 от raly

# 31
  • Мнения: 6 039
Ivy, много ми харесват снимките, и аз много обичам такива, но напоследък не съм правила. А цветовете са 1 път

raly, много ми харесвак ка се е получило, то не че разбирам, ама на пръв поглед ми харесва. Напомня ми малко на лента от Васко да Гама от село Рупча Wink

лулу!, какво да ти кажа - Дупе да ти е яко! а ние после ще гледаме на готово Laughing

# 32
  • Мнения: 2 957
raly, много ми харесвак ка се е получило, то не че разбирам, ама на пръв поглед ми харесва. Напомня ми малко на лента от Васко да Гама от село Рупча Wink


Васко да Гама от село Рупча -точно!  Laughing
raly супер е -страшно много ми харесват цветовете.Снимката също е страхотна-само ръчичката....Wink

# 33
  • Мнения: 1 630
Eто същата снимка в черна бяла версия


и опит със снимката на Джали


Chanel mixer
R +60
G +46
B +14

# 34
  • Мнения: 2 863
Рали, благодаря, направих го и аз, ама не го показах, че да не досаждам.. Хубавото е, че като не ми става нещо, изчитам един тон неща и после се оказва, че за едно съм тръгнала, а междувремено 10 други  съм намерила как стават Heart Eyes
Снимките ти както винаги са 6!

# 35
  • Мнения: 2 109
Lulu!
поздравления за новата задачка! Сигурна съм, че ще се справиш, и че за теб ще бъде много полезен опит. като знам каква си, само ти трябва цел и веднага тръгваш да се развиваш. а ако вземат да ти купят туй-онуй за снимките, ще бъде най-добре. успех!

# 36
  • Мнения: 6 472
Lulu!
а ако вземат да ти купят туй-онуй за снимките, ще бъде най-добре. успех!


Както се вика от твоята уста в божиите уши Mr. Green

Рали и двата варианта много ме кефят!

# 37
  • Мнения: 3 810
ясно, няма да питам повече оставам си без Shadow Illuminator...извинявайте ако съм ви досадила.
А този метод си го копвам(вече си имам папка лулу Mr. Green) да не го изгубя и като се поосвободя- ще пробвам. Много ефектни ставт наистина!
А гербера ми стои много притрупано, той е само за проба май де...

# 38
  • Мнения: 6 472
ама мими аз ти писах на ЛС , изненадвам се че не си го получила:shock: Shocked Shocked Shocked Shocked За това не ти отговарям и тук! Казах ти че ползвам същата архивираща програма като твоята и е много вероятно архива да се е счупил, като си го теглила - случва се често. Итегли го още веднъж Hug

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 08:53 от лулу!

# 39
  • Мнения: 3 810
уф, имаше един мръсен виц за червената шапчица "Ех, че съм п... заспала..."
Уж чаках, гледах...минало между капките...
Много пъти се пробвах да го сваля...днес пак ще пробвам, че нали става въпрос за сините очи на дъщеря ми- жалко ще е ако не пробвам...

Тъкмо пиша, забравих- поздравления за новото предизвикателство- да снимаш шефове(брррр), успех с погледите, разкъртващи мифки Mr. Green

Днес ще си наложа дисциплина да не влизам тук, че ще приготвям каката за екскурзия...
Лек ден на всички!

# 40
  • Мнения: 6 472
До колко МБ можеш да получаваш на пощата?
Дай мейл ще ти го пусна Grinning

# 41
  • Мнения: 11 314
Aaa, Рали, страхотен е! Особено в ч/б. Ама аз си падам по него.

# 42
  • Мнения: 2 575
raly - чудесен кадър!!! Обаче на мен лично ч/б ми харесва повече!!!!
Другият вариант е много приятен като тоналност, но аз често казвам, че зеленикав тен на кожата ( особено пък при деца) не звучи добре  Confused

# 43
  • Мнения: 3 810
Сега като се бъхтя с тия плъгини и си  мисля newsm78 дали няма как да се съберат някъде и да могат да се теглят винаги.
На това място май се съхраняват със срок 5 дни.
Нещо като местенцето с елемети за рамки- супер е.

още- лулу, май нямаше как да се коригира първия пост, но линка Ваче:
http://fotoknigi.org/all-books също можеше да се добави.
Спирам да мисля, че е вредно за здравето ми и за околните...бай!

# 44
  • София
  • Мнения: 13 206
Лулу, първо честито за задачаката с поретретите на шефовете... Снощи яко ми се скапа нета или лан картата... #Cussing out та не можах да пиша и да правя нищо.. Обаче.. светнах защо аджеба не ми става конвертирането на цветно в чб.. ми заради този канал чевения. Къде ми е ума да не се сетя, че червеното е много важно ч/б снимки. Сега утиквам малко работа и сядам да видя описания от теб начин...  Grinning

Спаска... ето кадрите, които много ме впечатлиха като форми...
http://monikata.multiply.com/photos/photo/8/23
http://monikata.multiply.com/photos/photo/8/25

Давай да ги обсъждаме най-добре един по един...
Кофти е, че сега ме емнаха и ми е трудно да пиша дълго, но ще намеря време, разгледала съм всичките албумчета..

Рали, на мен също ми допада повче чб, съгласна съм с Асинка за зеления отенък

Jaly, гербера ще се се пробвам да го помъча... да видя какво ще измисля. Нали може всякакви идейки? не само промяна в цветове Grinning

Ivy, чудесни са кадрите с движенето. Предала си го добре!

Айде, засега толкоз от мен... Отивам да бачкам... Sick Момичета, усещам как ако продължим така ще се съберем накрая всичките безработни с фотоапарати в ръцете... ще си снимаме на воля тогава...  Rolling Eyes Twisted Evil




Общи условия

Активация на акаунт