Къмпинг в Гърция/Турция?

  • 21 855
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 867
Около 70 км са от Солун. Тръгваш по околовръстното в посока Халкидики, след това по магистралата и следиш отбивката за Ситония. На едно място пътят се разделя, скоро след това е къмпингът. Намира се точно межда двата ръкава, горе в залива.

# 31
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Около 70 км са от Солун.
м,на мен ми се сториха повечко,че за сега сме ходили само в първия ръкав и то на хотели
много мерси

# 32
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
ще поразгледам още малко из нета,че това място е възможно най-далечното от Солун.На колко км е от Солун,около 150-200?

В сайта им пише на 75км от Солун. Струва ти се повече, но всъщност не е, просто пътя за втория крак не е по пътя за първия Wink. Малко след като се излезе от Солун в посока Халкидики има отбивка за Полигирос. По този път е на 75км.

# 33
  • sofia
  • Мнения: 4 296
ще поразгледам още малко из нета,че това място е възможно най-далечното от Солун.На колко км е от Солун,около 150-200?

В сайта им пише на 75км от Солун. Струва ти се повече, но всъщност не е, просто пътя за втория крак не е по пътя за първия Wink. Малко след като се излезе от Солун в посока Халкидики има отбивка за Полигирос. По този път е на 75км.
Мерси,аз до момента съм превземала много пъти Халкидики,но само първия ръкав Hug

# 34
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Първия ръкав се казва Касандра,а другите как се казват, newsm78 всъщност

# 35
  • София
  • Мнения: 4 867
Касандра
Ситония
Атон

# 36
  • Мнения: 525
Янита кажи нещо за храната?Колко ви излезе?

# 37
  • София
  • Мнения: 4 867
10-12 евро на ядене - храна от магазина. Вечеря в таверната за двама - 20 евро, с узо.

Общи условия

Активация на акаунт