За балконските сандъчета - 2

  • 33 953
  • 305
  •   1
Отговори
# 300
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Момичета, присъединявам се към вашата прекрасна темичка. Тази година съм решила да слагам сандъчета на прозорците. Имам само няколко въпроса към по-опитните, кога е най- подходящото време за поставяне на семенцата и дали опитите ми ще са по-успешни със семена или да си купя разсад? Благодаря ви предварително!  bouquet
С разсад излиза по скъпичко ,но по сигурно  Peaceколкото до това кога се садят семената някои в края на февруари ,някои през март ,като садиш семена ,за да се развият по бързо ги покрий с найлон и им направи дупки за свеж въздух. Peace
Иначе аз рискувах и имам вече поникнали семена на петуний ,гледам и семената на импомеята са се надули Hugа и да се похваля ,открих си и семена на кобея,но е само в лилаво ,ама съм доволна Flutter

# 301
  • София
  • Мнения: 3 816
Чародейка, благодаря за информацията!  bouquet А кога започват да продават разсад с цветенца?

# 302
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ами различно, но  през март вече би трябвало да има по магазините , Peace

# 303
  • София
  • Мнения: 3 666
Аз днес сях  петунии, каскадно кученце, тагетис, вербена и далии. Сега започва чакането Grinning

# 304
  • Мнения: 459
Привет и от мен.  bouquet Току що изчетох цялата първа тема и ще се присъединя към Вас тази година, ако може. Имам страхотна южна тераса. В края на лятото миналата година се сдобих и с тента и ще  се възползвам от всичко, което се изписали. Hug

# 305
  • Мнения: 668

Estellia, би ли ми казала какви са тези латинки? Много са интересни - досега не съм виждала такива Hug
И, също така ме интересува, колко коренчета са необходими, за да се получи тази красота?  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт