За културата на шофиращите

  • 4 314
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Ако може после към Централна община да дойдеш, и там да възцариш справедливост!
М'че възцари си я, де. Де Ваня даде телефона - обаждаш се и се оплакваш.

# 121
  • Мнения: 488
Нямам аз този хъс, кротка и мирна съм  Embarassed
И гледам да им се усмихвам на полицаите, така, с женски номера ако може да мина, щото иначе... борбата тук не върви, властта е голяма, силна и винаги права  Mr. Green
Пък и те тук не паркират общинарите по тротоарите, имат си достатъчно места, само ние простосмъртните, да се чудим де да си наврем колите и да храним паяците  #Cussing out

# 122
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Днес в Кършияка, утре и по други квартали. Какво говоря, направо по други градове Mr. Green

# 123
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Пък и те тук не паркират общинарите по тротоарите, имат си достатъчно места, само ние простосмъртните, да се чудим де да си наврем колите и да храним паяците  #Cussing out
То вашето е друго... Аз идвам рано на работа и още има свободно места за паркиране - пък и тук, освен по Панаир, по принцип не е особен проблем за паркиране, в радиус от 1-2 пресечки (което не е много) все ще има место, ако не е пред самия блок (както е по-често).
Яд ме е, че проклетите магарета, с чувството колко са важни, направо на тротоара се паркирват, един до друг и то така, че наистина ако иска човек да се движи по тротоара, е мишън импосибъл.

# 124
  • Мнения: 23
Преди никаква я нямаше тази култура, но забелязвам че през последната 1 година шофьорите стават по-толерантни един към друг. Явно все повече хора пътуват към Европа и виждат ГОЛЯМАТА разлика м/у нашата и тяхната култура.
Ще се оправим  bowuu

# 125

Общи условия

Активация на акаунт