Вадене на мъдрец...

  • 1 053 110
  • 3 850
  •   1
Отговори
# 1 905
  • Мнения: 665
Здравейте, от известно време чета темата, тъй като на приятелят ми му предстой вадене на полу-рентирал мъдрец.
От това което прочетох за възтановителния период след това, че е около една две седмици ще има по силни болки и след това до шест месеца ще зараства костта, притеснява ме само, че възнамеряваме след 20-ти този месец да ходи да си го извади, а пък другият месец на 26-ти ни предстой сватба  Heart Eyes , дали ще  се е възтановил малко от малко до тогава и често ли се случва да има някакви усложнения след операцията, тъй като след сватбата ще ходим на медена седмица и не ми се иска да ни свалят 300 кожи ако стане нещо.

ПП: Някой ако е ходил в 7-ма поликлиника (ДКЦ) София за такава манипулация и има впечатления ще съм благодарна да сподели, цената която ни искат е 150лв. за полу-рентиралия и 200лв. за рентиралия не знам дали е нормална тази цена тъй като за първи път ни се случва.

# 1 906
  • Мнения: 4 942
Здравейте,на мен ми предстои махане на мъдрец,който е в костта и е легнал Sad работата е доста сериозна!!!Някой знае ли добър хирург в Бургас,който да си разбира от работата????? smile3518

# 1 907
  • Мнения: 415
Здравейте,на мен ми предстои махане на мъдрец,който е в костта и е легнал Sad работата е доста сериозна!!!Някой знае ли добър хирург в Бургас,който да си разбира от работата????? smile3518

В четвъртък ми вадиха мъдрец, но при мен нещата не бяха толкова сложни. Бяха ми препоръчали няколко различни доктори, някои отсъстваха, други нямаха възможност да ме приемат. Отидох в стоматологията, на втория етаж и попаднах на д-р Костадин Георгиев. Не бях чувала нищо за него. Бях свидетел, че обслужи доста клиенти/пациенти. Аз също останах доволна от отношението и цената. За първи път ползвам някаква услуга по ЗК и платих 21,10 лева за вадене на мъдрец и 27 лева за снимка.
Можеш да провериш дали ще се съгласи да извърши манипулацията. Пак казвам, че при мен нещата не бяха сложни.

# 1 908
  • Мнения: 4 942
Благодаря ти,за мен цената не е от значение.Искам просто работата да се свърши качествено и да няма усложнения след това.Проблема е там,че зъбът е опрян до нерв и може да има последнствия. Sad smile3518

# 1 909
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Здравейте. Вчера ми извадиха един кътник, а днес остана от храната,която ядох в дупката на извадения зъб. Не смея да го почистя с нищо. Дали да отида при зъболекаря да я почисти?

# 1 910
  • Мнения: 174
Да, отиди веднага!

# 1 911
  • София
  • Мнения: 9 928
Привет,
Има ли значение упойката?

Извадиха ми един, без операция, но от упойката имам все още болка (5дни минаха) в стара травма в главата...
Не видях каква ми сложиха. Боля ме глава целия ден.
Кои са най-добрите? Hug

# 1 912
  • Мнения: 4 942
По-добре се консултирай със зъболекаря си,той знае най-добре. smile3503

# 1 913
  • Мнения: 153
Здравейте,
Предстои ми вадене на ретиниран мъдрец. Колебая се при кого да отида- д-е Ради Венков или Петър Полихронов?

# 1 914
  • Мнения: 5 872
Аз си вадих ретиниран мъдрец при Полихронов преди около 2 години - нямам никакви забележки. Peace Всичко мина идеално.

# 1 915
  • Мнения: 161
Вадене на основен зъб + запълване на дупката от корена към синуса и след това шевове за 85 лв добре ли е или е скъпо?

# 1 916
  • Мнения: 64
Аз не мога да повярвам ,че за 85лв ще ти вадят зъб и ще правят костозаместване ,то 0,3 гр костно вещество е 150лв,лично аз си го купих ,може ли малко повече информация, ако искаш и на лични става,къде и кой ще го прави,че и аз си търся под дърво и камък ,даже нова тема съм пуснала
мерси предварително bouquet

# 1 917
  • Мнения: 161
Писах ти, да не става реклама. Ако въобще е за реклама .

Малко се чудя защо е нужно шевове на кътник. Никъде досега не съм видял по нета при вадене на такъв зъб да се правят шевове - само на мъдрец.

# 1 918
  • Мнения: 174
Е, аз съм видял Simple Smile. Дори и при вадене на шести зъб понякога се налага да се поставят няколко ситуационни шева. Тифани, има евтини костозаместители, някои фирми предлагат и по 85 лева за половин кубически сантиметър, но това е само цената на материала - не включва труда на зъболекаря.

Поздрави: д-р Ралев

# 1 919
  • Мнения: 4 270
Здравейте,
Предстои ми вадене на ретиниран мъдрец. Колебая се при кого да отида- д-е Ради Венков или Петър Полихронов?

Петър Полихронов. Два ретинирани мъдреца извади, без всякаква забележка съм.

Общи условия

Активация на акаунт