Бременна съм

  • 2 133
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 219
Нещо я няма авторката да сподели какво е станало.Искренно стискам палци всичко при нея да е наред.

# 46
  • София
  • Мнения: 35 969
Не знам дали съм за тази тема, но искам да питам някой знае ли след колко време се разбира че си бременна.Чувала съм за тестове, с които се разбира след 3-5дни, но не от закъснението, а от половия акт. На мен малко не ми се вярва, но понеже нямам търпение да разбера, затова питам. Ако някой знае, моля да ми помогне. newsm78
След датата на закъснението - направи тест за бременност/от апрека/ или кръвен тест в лаборатория.
Няма тестове/уринни/,които отчитат по-рано от 11-12 дена след зачеване.

# 47
  • София
  • Мнения: 515
Вчера вечерта си направих 2 теста, днес още един. Двете черти просто ще ми избодат очите. Какво да правя от тук натам обаче - идея си нямам. Малко като гръм ми дойде.. На лекар трябва да отида възможно най-скоро, знам, а друго???????
На бащата казах - радва се много. Но семейството ми няма да го приеме. Не знам как ще им кажа. За всички от семейството ми на 22 години съм прекалено малка и това задължително ще означава, че родя ли - ще си съсипя живота. Така ли е наистина?
Много съм объркана... И бая ми се реве. Най-много от страх!!!

Аз забременях точно месец след като завърших.И аз се притеснявах,че няма да го приемат...но уви!Всички се радваха!Родих преди два месеца,а още не съм навършила 20г.Та според мен годините не са толкова от значение.Ако ти и таткото го искате и сте готови да поемете тази отговорност-давай смело напред!Ще видиш че всички ще се радват много!

# 48
Tova e nai-prekrasnoto 4uvstvo i az se pritesniavah kato zabremeniah kak 6te reagirat na6ite, no znae6 li te prosto poludiaha ot 6tastie. Zapo4vai da pie6 mn te4nosti i hi4 ne mu misli. Pozdravlenia Wink

# 49
  • Мнения: 304
Честито   bouquet и не се излагай  Hug
Аз съм на 22 и МЕчТАЯ ДА ГИ ВИДЯ  EFP
Вярно 4е е голяма отговорност но колко сладка само  Heart Eyes Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 423
Честито  ::
Още малко време ти трябва за да разбереш колко е хубаво това което ти се случва. Родителите винаги ще те приемат като дете, така че ако ще и на 30 да си нямаш гаранция, че ще ти кажат - браво, супер, много се радваме. Може да не харесват и бащата на детето, да не са съгласни защото не сте женени и какво ли още не. Аз се омъжих на 23, след като завърших висше, но живеех със съпруга си още от първия ден след абитуриентския си бал. Тогава майка му и баща му само мърмореха, че сега сме щели да направим едно бебе и какво сме щели да правим и т.н. Ама после с времето почнаха да мърморят какво чакаме, защо нямаме бебе... А сега ако знаеш как се радват само....Всичко това обаче нито за миг не ме е карало да променям мнението си и това което правя. исках да живея с него - преместих се у тях;исках да се оженим - оженихме се(да не си мислиш че всички са били доволни), исках дете- чакам го GrinningЕ тука трябваше да говоря в множествено число де, но идеята е, че си достатъчно голяма сама да взимаш решения и да носиш отговорност за тях ::И пиши какво е станало

# 51
  • Мнения: 1 817
Честито! Лека и безпроблемна бременност!   bouquet  bouquet  bouquet
Повъпроса за роднините ти писах в другата тема, която си пуснала. Успех!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт