Диетолог

  • 28 760
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 572
От известно време изучавам диетолога Огнян Симеонов, но нещо все още не мога да се реша да му се обадя и да си запазя час ... не знам защо, но се притеснявам, а искам и имам 10 кг за сваляне ...
доста добри отзиви чета само за него и май е време да се свържа с него... само да ми дойде малко кураж Simple Smile

А някой наскоро да е ходил при него и да сподели ?

# 31
  • Мнения: 10 758
.

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 17:41 от La Bomba

# 32
  • София
  • Мнения: 426
Някой знае ли кой е по-добър- Симеонов или Ипократис. При кой да отида на преглед?

според мен най-добър е Ригов на Ипоктратис правих една диета без резултат

# 33
  • Мнения: 10 758
Някой знае ли кой е по-добър- Симеонов или Ипократис. При кой да отида на преглед?

според мен най-добър е Ригов на Ипоктратис правих една диета без резултат
В петък ходих при Симеонов.Не знам другите двама как са, но съм супер доволна от Симеонов.

# 34
  • София
  • Мнения: 426
Не се стискам - давам веднага - медицински център Нимимед - 956 39 86. Ако искате повече инфо има и тема за доктора... Лично аз съм много доволна! Питайте ако има въпроси - ще отговоря!



и аз съм на същото мнение

# 35
  • Мнения: 1 531
еми моята лентичка е резултат от диетите и препоръките на ипократис. бих го препоръчала. при него обаче не очаквайте да ви обещава чудеса. просто ще се научите да се храните по-различно и по-правилно.

# 36
  • Мнения: 916
Ти си страхотен стимул!  bouquet
А за колко време ги свали?
И какъв е горе-долу режимът?

# 37
  • Мнения: 341
И на мен ми изготвиха програма,която е по зоната не съм я почнала още,но имам позната която от тази диета свали 20 кг за 4 месеца тя е още малка тази година ще има бал.Само да ви кажа ,че плана ми беше изготвен по тел. лекарката се казва Татяна Шабанова и е от Пловдив,навих се защото като видях момичето направо унемях.

Общи условия

Активация на акаунт