Има ли фенова на ManOwaR и Iron Maiden?

  • 1 141
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
хе хе ,че как да няма фенове има и то сме много Hug а иначе и аз днеска ще ходя за билет за Меноар,много ми се ще и на Мейдън да отидем ама още не се знае Rolling Eyes,а иначе в страничката на про-рок пише наистина ,че първите 5000 закупили билети ще получат и диск  :: до 30.05 билетите са по 30 лв. 06 месец ще са по 40лв.,а в деня на концерта 50лв.двама ще спечелят безплатно посещение на рок фестивал в Германия на разноски на Меноар ,а един от публиката ще го поканят да свири с тях на сцената и после ще му подарят китарата Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 603
ааа..., голяма несправедливост.
като си гледам линийката.... и до Каварна няма да отида... и Мейдън ще пропусна... точно сега ли намериха да дойдат.
Звист ме обзема, даже хич неблагородна...
Но пък надявам се пак да дойдат, или аз да отида ...
И най-много искам всичко с бебката да е наред .. и с раждането, че голямо шубе ме е обзело, а батко Брус ще си го пусна на СД-то...

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 14:09 от supi4ka

# 17
  • София
  • Мнения: 10 825
Има фенове, има.... На Iron Maiden ще отидем, но Manowar ще го пропуснем за жалост Sad Няма кой да гледа детето ние докато си веем гъзовете чааак до Каварна

# 18
  • София
  • Мнения: 2 857
 Crazy как ще пропуснем пауър-а беееее...
в Каварна ще се ходи,
даже се гласим на предния ден за Моторхед направо да пристигнем

 Grinning

# 19
  • Мнения: 467
Има, имаа:-))

На Мейдън ще ходя, но Меноуар за съжаление не:-(( Много далечко, таз година морето за 3 път ще го гледаме на картинка:-(( А, за концерта - ще четем отзиви по нета:-((((

Обещавате да споделите после, налииии? Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 440
И в Ловеч бех  Party и ако не ми мине котка път другаря Дикенсън ще навестя. А за Manowar ще е е грехота да не отскоча. Все пак ще ми отнеме само около час до там  Mr. Green
ПП Мерси за инфото. Не занех, 4е ве4е продават билети  bouquet

# 21
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Леле, само као си помисля, че поръчах козметика на Ейвън колкото 2 билета за Manowar и се разтрепервам. Но както и да го мислим , наистина ни е невъзможно Cry

Общи условия

Активация на акаунт