За силата на бюста :)

  • 1 744
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Искаме снимки! Grinning

# 31
  • Мнения: 3 161
Абе никой ли не иска да се срещаме? Аз се вдъхнових от идеята на Дебеланата (да ме прощаваш, ама сама си си сложила този ник!  Wink) и предлагам да си чукнем отворена среща в някое заведение, примерно веднъж седмично, и всеки който има желание да се среща с други кърмещи, да идва там. Даже вече имам и по-добра идея от McD за първа среща: Кафе Ориндж (в книжарницата Orange, на Графа, м/у пл. Славейков и Гарибалди). Мисля че е приятно място, чух че правят и куклен театър за по-големи деца в определени дни. Какво мислите? Имате ли предпочитания за ден и час?

# 32
  • София
  • Мнения: 897
Идеята за кафе Ориндж в София е чудесна!
Аз съм ЗА!
Остава да уточним ден и час. А кога са представленията, защото моето дете е големичко и ще му е интересно?

# 33
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И аз съм много ЗА - само дано и моето голямото да е на същото мнение Wink

# 34
  • Мнения: 3 161
Не знам кога е театъра  (предполагам в уикенда), но ако има представление, ще има много народ и ще е шумно. Какво ще кажете за по-спокойно време, примерно понеделник или сряда, към 11ч? Ако донесете нещо за рисуване или книжки на по-големите, няма ли да кротуват? Или пък да играят едно с друго? И ще видите на място кога са театрите за друг път.

# 35
  • София
  • Мнения: 897
Става

# 36
  • Мнения: 4 244
Браво момичета!!
Стискам палци да се съберете повечко
А за ника - ми дебеличка съм и не го крия, щото съм майка на 2 прекрасни деца и ми е кеф

# 37
  • Haskovo
  • Мнения: 150
Би било прекрасно да си кърмим бебетата спокойно в паркове или на чашка кафе Coffee ,но в Хасково малко трудно мога да си представвя подобна случка-пък знаели човек   Big Ups обаче софйски мами ,ако направите нещопо сериозно по въпроса викнете някоя кабеларка да отрази събитието,да може и ние да ви се порадваме  Hands Clap

Общи условия

Активация на акаунт