Към отчетни тези дни, с тестове с по две черти! 21.05.07 - 27.05.07

  • 23 567
  • 861
  •   1
Отговори
# 810
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте, момичета! Аз сега минавам само, за да ви пожелая лека вечер и спокойна нощ!
Възползвайте се пълноценно от последния ден и часове, които предстоят от дългата почивка luvbed
Ние нали за тези почивни дни си останахме само с любимото ми мишле ( за това вече ви писах) и използваме времето пълноцено luvbed kiss  remybussi
а и нали има една приказка, че "Любовта на мъжа минава през стомаха", та тези дни сме се отдали и на кулинарни умения! Днес направихме страхотна пица. Намерихме едно местенце, където продават готово тесто за пица и всеки път резултата е професионално- уникален! newsm35
Момичета, хубава вечер ви желая!

# 811
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
.....изобщо няма да го записвам този тест в графиката...няма опция "половин чертичка" hahaha hahaha

 Joy hahaha Ох, направо ме разби с този твоя тест!  Shocked Само това не бях чувала... сега остава някой да каже, че е видял пунктирана линия  Mr. Green

ТитиниHug отдавна не беше минавала оттук! Гледам, почти на финала си  Sunglasses, всичко наред ли е при теб и малчо?

Вили, приятна вечер и на вас!!!  Heart Eyes


На мен днес ми беше ден за спорт  #Crazy, не бях играла на федербал от години, а днес такава игра ударихме... дано съм свалила някое грамче  hahaha

# 812
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честит рожден ден, Мушморок!
Много щастие и сбъдване на най-големите ти мечти!!
  Hug

# 813
  • Мнения: 4 242
Честит рожден ден Мушморочке!   bouquet От все сърце ти пожелавам много много здраве, щастие и късмет, а най- силно ти желая съвсем скоро едно приказно малко мушмороче да гушкаш и понеже знам че ще си най- прекрасната майка на света ще видиш че то скоро ще дойде!   Hug

 hahahaМилена, Вес разбихте ме с вашите половинки и пунктирани  Joy
Ама то може ли в тази темичка при толкова стотин теста на месец да няма поне един дефектен  Rolling Eyes
Спокойна нощ на всички ви! Бремелинките да погалят коремчетата, НЕчакащите също- сигур има защо Heart Eyes, а на действащите успех!  Praynig

# 814
  • Мнения: 674
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МУШМОРОЧЕnewsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА СЕ СБЪДНЕ НАЙ-СЪКРОВЕНАТА ТИ МЕЧТА ВЪЗМОЖНО НАЙ-СКОРО!
МНОГО ЛЮБОВ,УСПЕХИ В ЖИВОТА И РАЗБИРА СЕ - ЗДРАВЕ !
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК ! newsm59 nbirthday newsm67 
Gift  bigdance2 newsm18 Tada dance  ura newsm59

# 815
  • Мнения: 1 792
лелеее каква приятна изненада.аз влизам за да пусна почерпка преди всички а те вече ме надушили че съм рожденничка.
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ МОМИЧЕТА
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2967392
това е моята скромна но от сърце почерпка за вас момичета да ви е сладко Hug

# 816
  • Мнения: 1 792
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=136063&photo=28
пускам ви малко снимки ще видите един букет от 25рози.милото ми го подари и каза че 24са за мен и една за бебо(тогава още си мислехме че съм бременна).понеже не обичам да ми подарява по повод цветя той винаги няколко дни преди рожденния ден го прави Mr. Greenсамо че същата вечер така ме ядоса защото аз прокървих а те мъжете хукнаха на бар че накъсах букета.от на Ели снимките ще видите една купа с пъпки от рози Joyтова успях да спася на другия ден от букета когато ми мина бяса hahaha Whistling
иначе Ели и Ицо са много готини изкарахме си супер.ходихме на бачковския манастир а после ядохме сладолед на центъра.Ели опука точно 535грама сладолед Sick Joyабе беше супер дано скоро пак домъкнат корема на гости.
а днес сватбата беше малко скучна но важното е младоженците да се разбират аз сега си лягам че утре пак ще има купони гостита и т.н.

# 817
  • Мнения: 304
Добро утро  Grinning
Мушмурок  newsm59 newsm59  newsm59
Желая ти много много  txtloves щастие, усмивки и едно малко мушморо4е  smile3525

# 818
  • Мнения: 304
На Вили_ и на Вес  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed както и на другите НЕ чакащи разбира се  Praynig
Лек ден само с хубави новини ви пожелавам  newsm44  newsm44  newsm44

# 819
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Добро утро! Честит рожден ден на Мушморока nbirthday Tada.Пожелавам да е много здрава, все така лъчезарна, много обичана и съвсем скоро да има най- сладкото бебе, защото тя го заслужава!  bouquet
На тези , които ще се тестват днес- успех!

# 820
  • Мнения: 42
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МУШМУРОЧЕ!Много здраве,щастие и любов ти желая,и едно/а може и две /пухкаво бебче за следващия ти рожден ден! Hug
  bouquet

# 821
  • Мнения: 163
Добрютру дами  Grinning

Мушмороче, честит рожден ден! Аз на първо място ти пожелавам подаръчето   ylinfant за рожденния ти ден да не се забави въобще - иначе ще правим рекламации в куриерската служба  stork-boy  Laughing Е, редно е към него да сложим и дежурните здраве, щастие, късмет, да те слуша половинката... Дано денят ти да е подобаващо изпълнен с приятни изненади.   bouquet
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!   bigdance2 nbirthday

Днес денят обещава да е много хубав! Приятни емоции на всички! Чакам хубави новини, някак имам чувството, че ще има такива!  Hug

Да взема да ви пусна кафенце  newsm78 Понеже не зная кой какво пие и харесва - ето ви по избор  Wink и да ви е сладко! Хубав ден момичета!


# 822
  • Мнения: 534
  bouquetЧестит Рожден Ден Мушмрок!  bouquet
Пожелавам ти  newsm32 и всичко друго най-хубаво!

# 823
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Здравейте момичета, аз се завърнах Mr. Green Гледам темата бая набъбнала (не може да ви изчете човек Mr. Green)

Честит Рожден Ден Мушмороче!

Весело празнуване

# 824
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Честит Рожден Ден Мушмороче!  newsm59
Нека тази година да ти бъде най-прекрасната , и да ти донесе най-хубавият подарък малко бебоче или две. Желая ти още много здраве, любов и все така весели купони. Да си изкараш супер на празника и после да ни пратиш снимки.

Общи условия

Активация на акаунт