Към отчетни тези дни, с тестове с по две черти! 21.05.07 - 27.05.07

  • 23 565
  • 861
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 1 792
благодаря ви много за пожеланията милички.много ви се радвам.дано всичките ви пожелания да ви се върнат тъпкано Hug
а сега искам да кажа специялно на една нова Госпожа-Дилянче и тук ще ти го кажа пиле.
ЧЕСТИТА ВИ РАДОСТ МЛАДО СЕМЕЙСТВО.
Обичайте се!Уважавайте се!Обожавайте се.Вървете винаги ръка за ръка и с поглед в една посока.и както казва баба ми-плодете се и се множете.В домът ви винаги да цари любов,топлота и хармония. smile3525 newsm51

Последна редакция: нд, 27 май 2007, 10:53 от mu6morok

# 826
  • Мнения: 354
Мушмороче, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Нека тази година бъде най - прекрасната година на твоя живот и в следващите месеце  се сбъднат всички твои мечти! smile3525 bdbaloni newsm51

# 827
  • Мнения: 1 765



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МУШМУРОК!!!

# 828
  • Мнения: 701
Муши,
Честит Рожден Ден,мила! 
bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Остани си винаги така енергична и заразяваща с тооолкова много ентусиазъм,винаги така слънчева и заразно усмихната!
...И се готви за тежестта,която вече съм ти завещала,че много тежи!Ама първо ще те оставя да се попечеш на плажа... Mr. Green

# 829
  • Мнения: 1 765
Момичета, върнах се от Сахара... Joy Що за ненормални амплитуди в температурите и то на една географска ширина...на тръгване от София сутринта ми тракаха зъбките, а докато стигна до Русе, вече берях душа от жега, хеле пък като кацнах в Русе....мислех, че ще получа топлинен и слънев удар...там си е 100 % лято, а аз явно съм отвикнала от жегите...

Много съм доволна, поразходих се, видях се с близките и най-важното - племенника ми беше нацелуван и намачкан ( той няма нищо против )...много съм горда, защото ми каза "леля" Heart Eyes Mr. Green Ако искате, може да ви пусна негова снимка...

Сега следва не веселата част...майка все пак успя да ме прегледа и да ми вземе посявка и цитонамазка ( които до вторник, трябва да станат )...добрата новина, яйчниците си овулират, матката била перфектна....всичко много хубаво, само че имам категорична възбрана за правенето на бебе...лошата новина, май лечението на раничката ще се проточи, само дано не се стигне до операция, защото тогава трябва да забравим за бебето поне година...

Това е положението....правете си редовни цитонамазки момичета, най-много на 1 година, дори и да няма раничка пак..нали знаете, профилактиката е най-доброто лечение...

Прегръщам ви всичките... Hug  bouquet

# 830
  • София
  • Мнения: 973
Муши ЧЕСТИТ РОЖДЕНДЕН
Да си жива и здрава, много обичана и все така засмяна.
Всички сме с тебе и стискаме палци съвсем скоро да си бременееш спокойно и безпроблемно.
Много   remybussi Hug

ЧРД и на другите рожденнички на патерица.
На младоженката щастлив семеен живот, изпълнен с много любов и деца.
На всички останали успех във всяко начинание.

# 831
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Честит рожден ден Мушмуроче, а за подарък ти желая това

# 832
  • София
  • Мнения: 3 524
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СКЪПО МУШИ!
ДА СИ МНОГО ЗДРАВА, ВИНАГИ УСМИХНАТА И ЦЯЛАТА ЛЮБОВ НА СВЕТА ОТ ЛЮБИМИЯ ТИ ЧОВЕК ДА ТИ СЕ СТОВАРВА ВСЕКИ МИГ НА ГЛАВАТА!
КЪМ ТЕЗИ ПОЖЕЛАНИЯ ПРИБАВЯМ И ОЩЕ ЕДНО- СКОРО, АМА КОГАТО МУ ДОЙДЕ ВРЕМЕТО, ЕДНО ПОНЕ (А ТОКУ- ВИЖ СА ДВЕ) МАЛКО СЛАДКО БЕБОЧЕ, КОЕТО ДА СИ ГУШКАШ, ОКОЛО КОЕТО ТОШКО ДА СЕ СУЕТИ И ТЕРИ ДА ПАЗИ!
Hug Mr. Green
 newsm59 newsm59 newsm59

# 833
  • Мнения: 218
Мушмороче,Честит рожден ден и от мен! Пожелавам ти много здраве,щастие,радости и най-вече 1 бебок,който да ти топли сърцето!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Момичета,след малко тръгвам за 1 манастир,намиращ се в околността и смятам да пусна служба и да се помоля да се сбъдне най-съкровената мечта на всички ни!!! Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug

# 834
  • Мнения: 304
Аз се олелих  Cry но ни6то пи6ете ме за другия месец ( НЕ чакам на 23.06 )
На другите успех  Hug

# 835
  • Мнения: 989
Мушмороче, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН[/glow] и от мен! Пожелавам ти всичкото щастие на света да се събере в една малка точица в твоето коремче съвсем скоро! Заповчдай едни рози и от мен, ама моля те не ги късай  hahaha



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН[/glow] на патерици и на Деската и Кали! На Деси искам да пожелая нейната точица да расте безпроблемно и след няколко месеца да си я гушка с много любов! На Кали - здраве, щастие, любов и догодина по това време с корем или бебок!
Цветя и за Деси и Кали



Мацки, аз вчера си видях племенничето и съм много щастлива. Grinning Толкова е порастнал за 3 месеца - става ми мъчно, че са чак в София и не мога да го гледам как се превръща в голямо момче.  Cry
Иначе ние тези дни ловим яйцето и дано успеем да го хванем.  Praynig

Последна редакция: нд, 27 май 2007, 13:41 от Scarlet_

# 836
  • Мнения: 3 372
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МУШМОРОКА![/movе]
Пожелавам и в най-скоро време да гушка бебок newsm51 smile3525 newsm51

# 837
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Аз се олелих  Cry но ни6то пи6ете ме за другия месец ( НЕ чакам на 23.06 )
На другите успех  Hug

И аз така  Twisted Evil, даже подрани с един ден гостенката. Ще чакаме заедно на 23 следващия месец (двете черти FlutterHug

# 838
  • София
  • Мнения: 1 524
Мушмороче ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН - ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ НА ЗЕМЯТА  Hug  Hug  Hug  Hug

# 839
  • Мнения: 4 242
Аз се олелих  Cry но ни6то пи6ете ме за другия месец ( НЕ чакам на 23.06 )
На другите успех  Hug

И аз така  Twisted Evil, даже подрани с един ден гостенката. Ще чакаме заедно на 23 следващия месец (двете черти FlutterHug

Hug хайде след някой и друг ден с нови сили  Hug

Гъбке благодарско за кафенцата, едно с  мляко и бита сметана ми дойде супер!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт