Към отчетни тези дни, с тестове с по две черти! 21.05.07 - 27.05.07

  • 23 562
  • 861
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 2 309
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,РЕНКА HugЖелая ти от сърце да станеш мама Hug Hug HugЖелая ти да бъдеш винаги обичана,уважавана и ценяща себе си жена...Все хубави неща Hug Heart Eyes

Комикс,друго си е мама да установи пречките Peace...Верно ли,че в Русе е било такава жега!?Мен нали ме нямаше Crazy и си карах с якенцата по черноморието ни Mr. Green
Много добре и разтоварващо си изкарахме,само компанията беше малко скучна  ooooh! На приятелите ни все им се спеше Crossing ArmsНо нали ни беше забавно на двамата с мъжа ми Flutter...

# 841
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Hug хайде след някой и друг ден с нови сили  Hug

Мдаааа, определено. Ако и този месец не стане - излизам в лятна ваканция  Crossing Arms hahaha

# 842
  • Мнения: 862
МУШИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА! ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЩАСТИЕ, ЛЮБОВ, КРЕПКО ЗДРАВЕ И В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ ДА СТАНЕШ МАМА.  Hug  bouquet
 
Аз да ви се оплача, след хубавият уикенд в Бургас с моя любим, в момента в който тръгнахме да се прибираме се скарахме. Пак му излезе работа и хукна и естествено ме остави сама. До преди малко съм ревала. Писна ми вече.... не стига че бебето не става, не стига че съм в чужд град, ами съм и вечно сама. Идва ми да си събера багажа и да се върна в къщи, направо полудявам вече. Айде оплаках се, че да ми олекне малко. На никой не смея да го кажа това, тая си го във мене и става все по-зле

# 843
  • Мнения: 1 792
благодаря ви мили мои за хубавите пожелания.аз днес отново се разчекнах.
още как ококорих очи и се хукна.първо бяхме в кумовете че те нали са с бебче и ние отидохме да почерпя от там в свекървата на гости и сега си чакам гостите в нас-мама,тати и брачедите ще идват.
надявам се това да е последния мохабет и да имам поне няколко дни почивка че с още една седмица и ще заслабна сериозно Sick Joy
но не се оплаквам беше ми супер купонче тази седмица Hug
пожелавам ви весел следобед и късната вечер ще ви пиша пак. Hug

# 844
  • Мнения: 2 751
Честит рожден ден, Мушморок
 newsm67 nbirthday
Пожелавам ти всичко най-най-прекрасно и най-прекрасното нещо на света(ти си знаеш кое)  Hug

# 845
  • Мнения: 2 751
Хри, защо така си все сама?  Thinking Пътува ли много твоят мъж?  newsm78 И моят беше така...Сега малко се оравновесиха нещата и в отношенията ни и в работата му..Не унивай, намери си занимание да ти е весело, като си сама  Hug

Ние снощи направихме голямо парти  Mr. Green всичко ме боли от кълчотене, гласът ми е спаднал от крещене и пеене  ooooh!

# 846
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ей, какво сте правили през почивните дни, бе Mr. Green
ЧРД, Муши  bouquet и на патерица на Кали и Деската  bouquet
Ние току що се прибрахме и сега ме чака яко пране и прибиране на багажи Whistling
Изкарахме супер, хотелът беше страшен, но обслужването - под всякаква критика #Cussing out
Сега ще ви чета, а ще разказвам повече по-късно Heart Eyes

# 847
  • София
  • Мнения: 626
МУШКА,ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА,МНОООГО КЪСМЕТ ТИ ЖЕЛАЯ!

# 848
  • Мнения: 56
Здравейте моми4ета. bdbaloni МУШИ и от мен   newsm38.
Гледам колко много сте изписали....не мога да ви из4ета....сладурани......
Имам едно вапрос4е кам вас и ще сам много благодарна ако някой ми отговори.Според вас кога да направя теста за бремен. лелката ми е нередовна...ту е 29 дни....ту 32...ту 40...луда работа.....и тая температура висока днеска според вас нормална ли е?Мерси ви предварително.  love001
 

# 849
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравей, Маринела  Hug. Теста най-рано 14 дни след овулация. Гледам, ти в 2 поредни дни си отбелязала овуто  newsm78, защо така?
Ако Т ти се задържи поне още 2 дни така висока, на третия ден (т.е. на 29-30 май) може да се пробваш с едно тестче  Peace Успех!  Praynig

# 850
  • Мнения: 56
Благодаря ти Вес.Не сам сигурна кои ден ми е увото.  doh Ти как мислиш?

# 851
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Маринела, според мен изчакай още 4-5 дни за по-сигурно Peace
Мацки, ето малко снимки, че се сетих да извадя фотоапарата чак на връщане Whistling
http://images17.snimka.bg/002975841.jpg - Голди и малко Голделинче
http://images17.snimka.bg/002975844.jpg - златните ми мъже
http://images17.snimka.bg/002975854.jpg -  Голделина - баба Яга Embarassed и хубавите и мъже
http://images17.snimka.bg/002975857.jpg - ами златни са ми Wink

# 852
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Голди, наистина са ти златни мъжете , ама и ти не падаш по- долу Hug/Хубав подпис си сложила Twisted Evil/

# 853
  • Мнения: 56
 Kissing HeartТака ще направя...дано само изтрая....ах това 4акане....
 sweating
Много сладки снимки мацка

# 854
  • Мнения: 2 309
Маринела,според мен си имала ову на 15-16 ден ThinkingТогава ти е най-ниска стойността на БТ...Така,че се тествай утре сутрин!Но въпреки всичко,щом ти е нередовен цикъла,дори и да си бременна,може и да не отчете правилно,знам ли newsm78
Пробвай пък времето ще покаже PeaceУспех Peace

Общи условия

Активация на акаунт