Кой ли рита в Юлското тумбаче - малко лъвче или сладко раче?

  • 11 415
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 300
Уффф, това с килограмите......какво толкова се месят околните, все едно на техния задник се лепят....повече от 12 не трябвало. Ами едно е 12 кг при ръст от 1.75, съвсем друго е когато си 1.65.
Лекси, и аз съм абсолютно сериозна за плуването- като тийнейджърка тренирах плуване и ми е приятно да го правя. Също като теб не обичам други спортове и другите неща, с които поддържам форма са танци и велоергометър.  Така че плуването ще ми дойде идеално.
Колкото до гъбичните инфекции от няколко години не съм ходила на басейн и пак чат пат прихващам ( и в морето не влизам, макар и да съм варненско чедо). А ти в крайна сметка реши в Токуда ли да раждаш?
Winx, на работа в момента имам чувството че понякога хората губят връзка със Земята...или аз изкукуригвам:)

# 226
  • Мнения: 984
Добро утро и честит празник на всички  Hug По повод светлия празник тук все още не е заваляло  Laughing
А виждам, че днес r0ksi е била особено ранобудна   bouquet

# 227
  • Sofia
  • Мнения: 559
ЗДРАВЕЙТЕ НИЕ СЕ ЗАВЪРНАХМЕ    Joy              Hug

липсвахме ли ви  Mr. Green
ама двете теми и половина не знам кога ще си изчета, а сега трябва да тръгваме и по строежи, котето ми само ме притеснява, довечера да съм пишела.   Crossing Arms
Не успях да родя в самолета, което е добре, нося страхотни снимки на Макси, ще показвам довечера, както и на новите придобивки.

Чао, че пак ме гонят от компа

# 228
  • на пистата
  • Мнения: 5 874
момичета днес завърших първи клас,много е щастлив моя син,че вече е във ваканция,остава да чакаме бебчо вече.

# 229
  • Мнения: 384
Добре дошла,Деси!Нямам търпение да видя снимките и покупките!Споменавахме те,защото разбрахме,че капките Инфакол се продавали само в Англия,а в Германия имало капки Лефакс.Честито завършване първи клас на синчето на Намейка!Днес е празничен ден-ЧЕСТИТО на всички!Рокси,благодаря отново!   bouquet А за шефовете-те са си такива,ти не се чувствай виновна,че и без друго след раждането това чувство все ще ни преследва.Аз сега бях с каката в Пигиса,мислих да пазарувам за бебо,ама пак тя намаза едни дънки седем-осми и купичка за хранене с Мечо Пух.Ние сме пак в квартала,тъжно ми е,мъжо цяла сутрин стоя на компа,нито пипна нещо да почисти,нито иска да ходи някъде с нас,в момента в който се прибираме излиза.Незнам все си мисля,че съм приятна компания,по принцип съм разбран човек,но може и да се лъжа.Затова реших вече да не се надявам,да не очаквам и да не го ръчкам-капитулирам с две думи.Ще избутам така още едно майчинство,а после живот и здраве ще изкарам курсовете за шофьор,ще си работя,ще имам парички и ще се разхождаме с децата.

# 230
  • sf
  • Мнения: 10 218
хай и от мен. ние с каката досега бяхме в парка "заимов". добре, че видя едно познато дете , та си играха, а аз си четох на една пейка. после таткото поема
ох, Яна, като те слушам и ми става мъчно. аз на твое място не бих капитулирала, ами щях яко да го стегна. почвай да му я оставяш по-често , а ти излизай с приятелки. не мисля, че ролята на бащата се изчерпва само с носенето на пари. извинявай ако прекалявям, знам че не е моя работа  Hug

Честито,  nameika ! трудно ли беше през годината?

# 231
  • София
  • Мнения: 3 414
Здравейте!
Деси Добре дошла!Чакаме снимките!Благодаря за инфото за педиатърката,ще идем с мъжа. Hug
Ianamama,не ти трябва да ти се мотка около тебе LaughingКато родиме можем да им оставим на моя и на твоя по 2 деца за няколко часа/10-12/ Joy

# 232
  • Мнения: 640
Здравейте и от мен,

Честито на завършващите първи клас Simple Smile
Деси, добре си си дошла!
Мен днес ме разходиха до Банкя и хванахме хубаво топличко време. После ходихме до Хипо да севтосаме новата карта за намаление (което не знам кога ще се случи). Взехме си две гумирани лигавничета и си харесахме коритце за къпане. Само дето ще го вземем като дойде майка ми, че тя се натиска от нея да били нещата за къпане. Вече си имаме и играчка за над леглото (с тъкмо 3 варианта играчки, защото са от племенничките и сестра ми е купувала разни джунджурии за смяна, та имаме и пластмаски и плюшени мечета). Намерих си и евтини хубави череши, и така грозно преядох, че... Сега а ме е ритнал синковеца, а съм върнала поръчката  Mr. Green
Яна, много е гадно отношението, но за съжаление, щом е изпробвал вече и знае, че работи безотказно този тип поведение, промяна няма да има, та ако ще да си мрънкаш доживот  Sad

# 233
  • София
  • Мнения: 17 595
Някой знае ли нещо за розеолата? С голяма вероятност съм била контактна - изглежда, че бебето на брат ми я кара. Та... Някой знае ли дали и ако да, какво значение има за мен, или по-скоро за бебето в корема ми?

А, и още 1 в-с - Лекси, къде ще плувате? И колко пъти? Може би бих се включила... Т.е, ако имам възможност...

# 234
  • Мнения: 1 098
Здравейте от мен! Най- накрая имам нет. Днес цял ден с мъжа ми правихме последните покупки за бебо и взехме всичко по списъка.
Яна, много е нечестно да си мислиш, че си недобра компания. Толкова си сладка, усмихната и приятна, удоволствие е човек да общува с теб. Не се самообвинявай и не търси причината в себе си. Дано се разберете Praynig
Томасе, желая ви здраве!

# 235
  • София
  • Мнения: 17 595
Хм, а някой от ремонтиралите вече дали пък не е ползвал някоя фирма, която да прави мебели от чам по поръчка?..

# 236
  • sf
  • Мнения: 10 218
Цитат
Намерих си и евтини хубави череши, и така грозно преядох, че...

пфууу, а тука при нас са по 7лв-  Twisted Evil, направо сърцето ме боли
много кротко е тука днеска, повечето са заходили нанякъде  Wink

# 237
  • Мнения: 4 300
Цитат
Намерих си и евтини хубави череши, и така грозно преядох, че...

пфууу, а тука при нас са по 7лв-  Twisted Evil, направо сърцето ме боли
много кротко е тука днеска, повечето са заходили нанякъде  Wink
A...какви 7 лв? До нас бяха по 2.50 и 2.80. Имаше едни едри по 5 лв, ама аз тях и без това не ги обичам, някакси не са ми толкова сладки. Поне половин кило изядох и даже очаквам че може и да ми се наложи памперс Embarassed Grinning Laughing
Аз днес се сдобих със сутиен на триумф за кърмачки, възможно най не бабешки изглеждащия. Ако събера смелост за модел може и да се изтипосам на снимка:) Освен това обикалях с мъжа ми по магазини за дрехи и леко се поизнервих, той подбира 5 пъти повече от мен, направо ме убива понякога. В крайна сметка успяхме да купим 2 ризи и 1 панталон, та си отдъхнах малко.
Аз за съжаление не можах пак да си харесам така мечтаните от мен червени обувки или чехли, но...надеждата умирала последна.
По повод мъжкото помагане- тая сутрин пуснах в пералнята 2 килимчета и няколко парцала. Изваждам ги в един леген и викам на съпружеското тяло "Ще простреш ли килимчето?" и той нашия след второто подканяне прострял само килимчето, останалите работи си седят в легена Laughing Laughing Така че без ясни и точни указания у дома нищо не става. Добре че съм търпелива и / или мърлява и не се дразня толкова.
Яна, да си призная честно и аз понякога имам чувство че съм ужасно досадна, не знам.

# 238
  • Мнения: 384
Мерси за отношението момичета!Айде,дано утрешния ден е по-добър от днешния!  Heart Eyes

# 239
  • Мнения: 640
Донси, те черешите на пазарчето до нас бяха по 6,80 лв, та и на мен ми беше много криво от този факт. Учудих се обаче, че в Банкя, дето е курорт на пазара бяха по 2-3 лв. И кайсии по 4 лв имаше, но не посмях да си взема - ще си им чакам сезона в България.
А за помощта в къщи само мога да се похваля - снощи дори като пуснахме тъмни дрехи в пералнята и съм заспала. Сутринта като станах бяха проснати. Изобщо не ми се налага да моля за помощ. Но този мъж ми е компенсация за предния Simple Smile На предния ако бях помолила за помощ по-скоро щях да си отнеса боя...

Общи условия

Активация на акаунт