Кой ли рита в Юлското тумбаче - малко лъвче или сладко раче?

  • 11 402
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 7 242
mds , добре дошла Hug Чакаме да качиш снимки Grinning

nameika , честито "дипломирано" първолаче  bouquet

Ianamama, може пък нещата да се променят. Моят не ми беше помагал, докато не се наложи да лежа заради бебето. От тогава не мога да го позная и съм му много благодарна. Оказа се, че все пак и аз съм си била виновна - никога не съм го молила, не съм му казвала, че имам нужда от помощ. Само се цупех и гледах сърдито, а понякога и мърморех... А мъжете не са като жените - не се сещат или ако неправилно подходиш - отказват... Както r0ksi го е написала, трябват точни указания и търпение Grinning

katiABV, аз ходя на Спартак /близо до нас е/, но разбира се, можем да отидем и някъде другаде, където на всички е удбно. За съжаление в Спартак прогресивно надуват цените и май ще го отсвиря. Ако ще се набутвам, предпочитам да е за басейна в клиникато на Мазнейкова - там определено хигиената е на по-високо ниво. Но има време, ще решим. Само басейнът да е по-големичък, че да не го разплискам Mr. Green

donsyy, днес на пазар "Ив. Вазов" беше пълно с череши за 2 - 2.50 лв /но не хрущялки - те бяха по-скъпички/.

# 241
  • Мнения: 493
Много ми се ядат череши,но тук в Бургас няма.Поне аз не съм видяла,може би защото пазаря плодове и зеленчуци от кварталното магазинче.На вилата имаме голяма черешка и ще изчакам тя да стане.
Много ми е дебело вече и колкото по-малко остава толкова по-дълго ми се вижда.Мързи ме да гледам,а по принцип съм много енергична личност.Сега бях на вечеря с моите приятелки и гледахме по главната улица абитуриентите.Много са сладки и момичетата и момчетата,е има и някоя друга зле облечена,но....Моя бал беше преди 8 години и днес така се размечтах.
Купих кошарка,но я оставихме в магазина по съвет на продавачката и сега не ме свърта.Искам да отида да си я взема,но направо незнам как да постъпя.Вие какво ще ме посъветвате?

# 242
  • sf
  • Мнения: 10 197
 Аngela , че защо да не си я вземеш? ако не правите ремонт или нещо такова, лека полека трябва да се подреждат нещата. аз не бих си я оставила в магазина

# 243
Момичета, честит празник!
Аз днес празнувах, защото съм от онези, които все още практикуват професията учител. Имах планове да се разходим с мъжа ми, но ми се размина, защото трябваше да спи преди нощна. Но ми е обещал, че ще се реваншира утре стига да е хубаво времето.

# 244
  • Sofia
  • Мнения: 559
Ianamama    тъкмо се чудех как да си призная че не съм намерила въпросните капки.   Embarassed  Успокои ме, значи не е в мен грешката   Mr. Green   

ето го и моето съкровище(едно от всичките, че те вече са три     Heart Eyes   )




Лекси    и аз съм за плуването, така и не се записах на водна аеробика, не си намерих компания.   Crossing Arms  А за клиниката на Мазнейкова и аз си мисля че е добра идея, най-вече защото съм сигурна че хигиената ще я има някаква, за разлика от повечето места.

# 245
Момичета, а може ли да ви питам, на вас какви изследвания ви правят на ЖК? На мен ми пуснаха изследвания на кръв, урина и цито намазка само в началото и после една микро биология. Но пък всеки път ме гледат на ултразвук. Та се чудя дали преди раждането нетрябва да ми направят пак изследвания. Другите изследвания, който ми ги назначава гинеколога на частно си ги плащам. Те пак са кръв и урина, но в тази обменна карта която се дава от ЖК какво ще е вписано като изследвания? Или се вписва нещо друго?

# 246
  • sf
  • Мнения: 10 197
аз вчера ходих за болничния и ми пусна кръв и урина. за микробиология се направи на ударена, та мисля на частно да ида. мисля че и за спин и сифилис трябва да пише в обменната карта и то направени не по-късно от 6м., ама не съм много сигурна., щото по закона е едно, а на практика съвсем друго  ooooh!

# 247
  • София
  • Мнения: 7 242
mds, много сладък бебок.

Я да си се оплача... От месеци съм с хрема, която ту е силна, ту почти изчезва. Последните 4 - 5 дни обаче е нетърпимо. Буквално не мога да дишам - щедро ползвам стеамар, а отвреме навреме виброцил /знам, че не се препоръчва за бременни/. Нощем се будя от липса на въздух поне 3 - 4 пъти, въпреки че отдавна спя на две възглавници /от крампи пък също ми се случва често да скачам посред нощ като попарена/. До тук поносимо...Обаче днес започна да ми пада гласа, а сега откривам, че вече почти не мога да говоря newsm45 Защо така? Не мисля, че съм болна. по-скоро ми се струва, че става въпрос за алергия или е в резултат на увеличение на лигавицата по време на бременстта.

# 248
  • София
  • Мнения: 3 414
Деси мгого е готин сладичък насълзиха ми се очите!
Лекси няколко капки лайка с мед може и без мед или витамин С.
При нас черешите са 8 лв.
Вчера си купих слънчеви очила от мола до Хемус,мъжа ги сложи да се види,хареса се и аз го одобрих и ги отнесе Sad
Хванах го да боядиса бебешката стая и сега е побеснял яхнал е мечето,крия се в др.стая.Понякога ми е жал за него защото обичам като му кажа нещо да го прави веднага.От както се разбра че съм бременна нито прахусмукачка нито пране и миене на чини не съм захващала,готвя но от части.Почнаха да ми липсват,но не много Wink

# 249
  • Sofia
  • Мнения: 559
Добро утро, коремчета,

мерси за комплиментите   Heart Eyes 
Лекси много неприятно, особено когато не можеш да си отпочинеш през нощта е кофти много. Аз сега на гостито бях така, нали не съм си в моето легло, а и корема ми вече много ми пречи ако имам нахалството да сменям поза(от ляво да се завъртя на дясно   Tired)  бях като пребита. Да не говорим, че искахме за 7 дни да свършим задачи като за 17. Дано откриеш някакъв лек, въпреки, че се съмнявам.
Да ви питам за тези изследвания,    Embarassed  на мен за цялата бременност не ми е правена микробиология ама не се и натискам, много ме е страх да не объркат нещо, че имам познати които.....да не изпадам в подробности. Е грешка ли е или след като нямам някакви признаци за проблеми да си мълча.   Embarassed 

# 250
  • София
  • Мнения: 7 242
Да се "похваля" - нямам никакъв глас. Мога само да шепна . Голям кеф за домочадието Mr. Green

Гоца, браво  bouquet Никакъв жал и хич да не ти липсва. Като ти ревнат юнаците, ще се питаш защо не си си помързелувала още.

mds
, на мен не ми е правена. Може би защото от началото се знае, че ще раждам със секцио, а може би не е задължително /освен в случаите, когато има показания/. Аз също се страхувам и не се натискам.

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 10:48 от Лекси

# 251
  • на пистата
  • Мнения: 5 857
всяка болница има задължителни изследвания които трябва да се направят преди да родиш,моята например иска само чревни без микробиология може и при вас да е така и за това да не ви я правят,питах моя док и той ми вика ти виждала ли си бременна без течение е за това тук ние не искаме,даже и да има нещо няма ми вика да ти сложим тапа да не родиш.

# 252
  • София
  • Мнения: 17 592
Цитат
Намерих си и евтини хубави череши, и така грозно преядох, че...

пфууу, а тука при нас са по 7лв-  Twisted Evil, направо сърцето ме боли
много кротко е тука днеска, повечето са заходили нанякъде  Wink
A...какви 7 лв? До нас бяха по 2.50 и 2.80. Имаше едни едри по 5 лв, ама аз тях и без това не ги обичам, някакси не са ми толкова сладки. Поне половин кило изядох и даже очаквам че може и да ми се наложи памперс Embarassed Grinning Laughing
Аз днес се сдобих със сутиен на триумф за кърмачки, възможно най не бабешки изглеждащия. Ако събера смелост за модел може и да се изтипосам на снимка:) Освен това обикалях с мъжа ми по магазини за дрехи и леко се поизнервих, той подбира 5 пъти повече от мен, направо ме убива понякога. В крайна сметка успяхме да купим 2 ризи и 1 панталон, та си отдъхнах малко.
Аз за съжаление не можах пак да си харесам така мечтаните от мен червени обувки или чехли, но...надеждата умирала последна.
По повод мъжкото помагане- тая сутрин пуснах в пералнята 2 килимчета и няколко парцала. Изваждам ги в един леген и викам на съпружеското тяло "Ще простреш ли килимчето?" и той нашия след второто подканяне прострял само килимчето, останалите работи си седят в легена Laughing Laughing Така че без ясни и точни указания у дома нищо не става. Добре че съм търпелива и / или мърлява и не се дразня толкова.
Яна, да си призная честно и аз понякога имам чувство че съм ужасно досадна, не знам.


КЪДЕ!? Аз страшно обичам черещи, но и при нас средната цена е над 7 лв... Т.е, им и по 5, но за нищо не стават... Sad кажи къде са тез череши, ако не е Бургас или Русе Wink идвам да ги изкупя...

Лекси, като какви са цените? Не съм ходила на басейн от години - и то тогава ходех на Академик, изобщо нямам представа от съвременните цени...

Лекси, пробвай инхалация - сложи да ври вода с лайка, скрий се в 1 хавлия и дишай. И да не помогне, със сигурност няма да навреди. Обаче от време на време се вади, да дишаш по-нормален създух, че да не ти премалее нещо от горещото, де - бременна чувствителност... и най-добре бъди седнала по време на процедурата - да е повечко време.




И пак да питам - някой като е правил ремонт да е ползвал фирма за мебели от чам по поръчка? Моооля?...

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 11:13 от katiABV

# 253
  • София
  • Мнения: 7 242
Както писах на пазар Ив. Вазов  има и по 2 лв /вкусни раннозрейки, не хрущялки/ - изборът е голям.

# 254
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
Анжела и в Бургас има череши, онзи ден милото ми взе 1/2 кг ама по 5 лв. Надявам се тия дни да паднат цените вече.
Рени като те чета как говориш за бившия и настоящия имам чувството че в един филм сме играли с тебе  Joy Да са ни живи и здрави и все така да ни помагат  Hug

Общи условия

Активация на акаунт