има ли мами, които...???

  • 1 434
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 110
Така съм хранила голямата си дъщеря 9 месеца,но накрая млякото ми намаля,защото не стимулирах достатъчо.Сега храня бебето на гърда и определено ми е по-лесно така.

# 16
  • Мнения: 22 887
имам позната, която храни бебето си с изцеждане - без причина - просто ставало по-бързо - тя ползва електрическа помпа - Авент, може би нещо такова  ще ви улесни...

Електриеска на Авент има ли? newsm78

Има, да! http://www.avent.com/uk/en/breastfeeding_avent_isis_iq_uno.php
Изглежда супер,не бах виждала.А колко струва?Имаш ли идея?

# 17
  • Мнения: 630
При мен продължи доста малко за съжаление. Ние имахме проблеми след раждането и може би заради стреса да съм имала и малко кърма, не знам, но само на кърма изкарахме 3 седмици. След това вече не можех да й изцедя необходимото количество, като цедях и от двете гърди, та минахме на смесено хранене. На втория месец се разболях за 3 дни и кърмата ми много рязко намаля. Та изкарахме общо 3,5 месеца. Бях изчела няколко книги за кърменето, пробвах всякакви трикове за увеличаване на кърмата и нищо не подейства. дано при вас да е по-дълго.

# 18
  • Мнения: 630
имам позната, която храни бебето си с изцеждане - без причина - просто ставало по-бързо - тя ползва електрическа помпа - Авент, може би нещо такова  ще ви улесни...

Електриеска на Авент има ли? newsm78

Има, да! http://www.avent.com/uk/en/breastfeeding_avent_isis_iq_uno.php
Струваше към 600 лв. преди година, за съжаление...Иначе аз ползвах ръчната на авент -страхотна е, но си е много трудоемко изцеждането, спор няма.

# 19
  • Мнения: 22 887

Струваше към 600 лв. преди година, за съжаление...Иначе аз ползвах ръчната на авент -страхотна е, но си е много трудоемко изцеждането, спор няма.
Shocked Толкова много ли....Не очаквах.Сори за офф-а

# 20
  • Мнения: 1 440
Аз гледах преди няколко месеца цената на ел.помоата на Авент беше около 280лв. newsm78

# 21
  • Мнения: 22 887
Аз гледах преди няколко месеца цената на ел.помоата на Авент беше около 280лв. newsm78
Това е по-нормално..Жалко,е не съм кърмачка вече. Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз гледах преди няколко месеца цената на ел.помоата на Авент беше около 280лв. newsm78

Толкова е, 280 лв  Peace

Общи условия

Активация на акаунт