Къде правите седмичния ви пазар(къде е най-изгодно)?

  • 5 340
  • 123
  •   1
Отговори
# 75
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
В Билла.Купувам всичко без месо,нещо не ми харесва.И в Халите ходя,но там не става за голям пазар.

# 76
  • Мнения: 4 965
Бих казала, че МЕТРО е най-добре за пазар за 1-2 месеца напред.


Абсолютно. Дори и за повече. Заради големите опаковки на по-трайните стоки.
За Коледа (към коледните премии) на мъжа ми им бяха дали и карти с по 500 лв. за Метро. Тогава накупихме много неща - трябваше да изхарчим всички пари - почистващи препарати, прахове за пране, разни трайни продукти (ориз, брашно, захар, сол, замразени меса и зеленчуци, разни бобови храни, алкохол, оцет, олио и т.н.). И все още имам останали неща (понеже рядко готвя  Embarassed и по-често си купуваме готови храни).

# 77
  • Мнения: 386
Големия пазар в Метро през 10 дни,по една каса кисело мляко,прясно мляко в кашон,по 12,че сме фенове на млякото,а иначе в кварталния магазин.

# 78
  • Мнения: 2 381
В Пикадили Peace

# 79
  • Мнения: 4 200
За мен в Метро цените на почти всички продукти са по-евтини от цените в Била, Кауфланд и тн. Затова пазаруваме там 1 път месечно или през 2 седмици. А ако нямаме възможност да отидем до там - Фантастико.
Харесваше ми и в Пикадили, но на няколко пъти купуваме развалени неща от там - вкиснало мляко, развалени яйца, филе, което мухляса точно за 1 ден и затова вече го избягвам. Иначе ни е най-удобен.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 423
Основно в ХИТ маркет, по- рядко в Била  Peace

# 81
  • Мнения: 5 026
Предимно в Билла, чакам откриването на Кауфланд и май ще се пренасоча.

# 82
  • Мнения: 4 406
в Кауфланд

# 83
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз пазарувам в Хит. Не ми е близо, ходя веднъж седмично на голям пазар, а дреболиите ги купувам от 345, който ми е под носа. Не знам дали е изгодно и евтино в Хит, но има всичко, което търся и ми допада самия магазин.
Не ми харесва в Била, не ми харесва във Фантастико, мразя Метро, а в Кауфланд не съм ходила никога

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 13:54 от Lady Charm

# 84
  • София
  • Мнения: 983
Отговорих Метро и Хит, но напоследък все по-често пазарувам от Пикадили.

# 85
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
В Метро или Била.
Най-често в Била, а и аз я харесвам най-много. 
И аз така  Peace
Фантастико е ужас някакъв  Sick, ХИТ ми е мнооого далеч, Пикадили не ги харесвам, незнам защо но ми се стори по-скъпо от била  newsm78
Иначе до нас има денонощен и 345(също денонощен  Mr. Green ) и ако много закъсаме става. Но принципно гледам да се накупя основните неща от била и пресни зеленчуци от един плод-зеленчук до офиса ми  Wink
В метро ходим за по-големи покупки или техника иначе си пазаруваме и за през седмицата чат-пат. Много големи разфасовки имат, а на нас ни е малък хладилника и нямаме фризер Blush

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 15:18 от Камамбер

# 86
  • Мнения: 1 299
Кауфланд и Хита  Peace Хита ми е любим....има едни хлебчета там  Embarassed (те май са на Нилана де).
А ежедневния пазар ми е в Пикадили - обожавам го...и карта си имам  Peace

# 87
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
То темата е за София, но аз ще пиша и за София, и за Варна. В София предпочитам да пазарувам в Хит, близо ми е, може да пазарувам и в Кауфланд или във Фантастико.
Във Варна изборът не е така голям, един път в месеца Метро, иначе Пикадили или Кауфланд.

# 88
  • Мнения: 8 917
Кауфланд - пазаруваме здраво и след 3 дни сме пак там Crazy Близо ни е и си го ползваме като квартален магазин

# 89

Общи условия

Активация на акаунт